2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

27.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 26. kolo • Milan Horák

Tipsport: 1.55 4.8 4.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání končí za stavu 2:0. Druhý gól v zápase přidal ve třetí třetině Michal Poletín a zajistil tím Dukle dnešní tříbodový zisk.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště! (19:58:31)

59:59

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Harkabus – 2+2 min, hrubost).

59:26

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Poletín – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Vála – 2 min., hrubost). Trest odpyká Tomáš Chlubna.

58:54

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Petr Kafka – 2 min., hrubost + 2 min., vysoká hůl).

58:40

Oddechový čas pro domácí.

58:40

Pohl zkusil vypálit do odkryté branky až od branky Brože. Kotouč na poslední chvíli změnil směr, a tak se píská zakázané uvolnění.

58:09

Haman vypálil z pravého kruhu, ale kotouč byl zablokovaný a zamířil až do ochranné sítě za Brožem.

57:41

Hosté to nyní zkusí se šesti hráči v poli. Malík zůstává na střídačce.

57:41

Oddechový čas pro hosty.

57:20

Černohorský nahodil kotouč do pásma a lajna Dukly míří ke střídačce.

56:38

Čachotský v útočném pásmu posunul kotouč na Pohla, ten to zkusil z modré tvrdou střelou, ale Malík v pohodě likviduje jeho pokus.

56:19

Malík má po nahození kotouč pod lapačkou.

55:30

Mikulík zavezl kotouč k Brožovi, ale našel pouze hole jihlavských obránců.

54:05

Malík zasahuje po střele Čachotského z levého kruhu.

52:58

Poletín je po dvou vstřelených gólech při chuti. Nyní to zkusil z pravého kruhu, ale jeho pokus Malík vyrazil betonem!

52:42

Hrachovský se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Brož zasahuje svojí lapačkou!

51:15

Dukla kombinuje v útočném pásmu a Malík odolává pokusům útočníků Dukly!

50:13

Harkabus dostal nabídku na mezikruží, ale trefil pouze brusle Poletína, který stínil před Malíkem.

49:58

Brož má po střele Michálka z modré čáry kotouč v lapačce! Následuje vhazování z pravého kruhu.

48:35

48:35 Michal POLETÍN - 2:0

48:35

Dukla právě vstřelila branku!
MICHAL POLETÍN se trefuje podruhé v dnešním zápase! Po přihrávce od Harkabuse si vybruslil na levý kruh a střelou do pravé šibenice posílá Duklu do dvoubrankového vedení! Asistence: Tomáš Harkabus.

47:38

Zakázané uvolnění z holí hráčů Dukly. Následuje vhazování z levého kruhu.

46:45

Čachotský se snažil najít Fronka před brankou, ale přihrávku mu ztečoval svojí hokejkou Malík a kotouč zamířil až do ochranné sítě.

46:14

Davídek bojuje o kotouč v pravém rohu.

45:10

Klimša se odhodlal vypálit z levého kruhu, ale branku Brože vysoko přestřelil!

44:06

Čachotský zavezl kotouč do útočné třetiny, ale nedokázal s ním nic vymyslet a o kotouč rázem přichází.

43:15

Kotouč opět končí až v ochranné síti za Malíkem. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

42:38

Oba celky nyní bojují o kotouč ve středním pásmu.

41:45

Skořepa vypálil z téměř nulového úhlu, ale trefil pouze masku frýdeckého Malíka.

41:03

Kotouč skončil po zákroku Malíka až v ochranné síti.

40:35

Brož předvedl fantastický zákrok po samostatném úniku Martynka, který se pokusil obelstít domácího brankáře bekhendovou kličkou. Ten ale vymrštil svůj pravý beton a drží svůj tým stále bez inkasované branky!

40:05

Hosté se ujímají kotouče po prvním buly třetí třetiny.

40:01

Po druhé třetině jdou spokojenější do kabin hráči domácí Dukly. V přesilové hře perfektně zapracoval v útočném pásmu Tomáš Chlubna a po jeho střele z mezikruží se k dorážcei dostal Michal Poletín a otevřel skóre dnešního zápasu – 1:0.

Třetí třetina začne v cca 19:13.

40:00

39:48

12 vteřin do konce druhé třetiny se Dukla špatným přechodem přes středním pásmo dostává do postavení mimo hru.

39:26

Pohl dostal nabídku křižnou přihrávkou přes celé pásmo, zkusil jít do bekhendové kličky, ale Malík měl svoji lapačku připravenou!

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:12

Staněk rozehrává až od své vlastní branky.

37:07

Dukla kombinuje v útočném pásmu před Malíkem, ale zatím na něj moc střel nevyslala.

35:54

Pohl vypálil z modré čáry, ale Malík zasáhl betonem a obránci ihned vyhazují až k brance Brože.

35:25

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., hákování).

34:05

Anděl pouze nahodil na Malíka a jeho lajna míří na střídačku.

33:49

Nepřesná rozehrávka domácích také vyústila pouze v zakázané uvolnění. Vhazovat se bude na pravém kruhu před brankou Brože.

32:00

Špatné vyhození hostů. je pískáno zakázané uvolnění.

30:56

30:56 Michal POLETÍN - 1:0

30:56

Dukla využívá svojí první dnešní přesilovou hru. Největší práci odvedl v útočném pásmu Tomáš Chlubna, který vybojoval kotouč v rohu, dostal se ke střele z mezikruží a MICHAL POLETÍN dokázal dorážkou protlačit kotouč za záda Malíka! Asistence: Tomáš Chlubna.

29:37

Harkabus vypálil jako první v přesilové hře z levého kruhu, ale minul soupeřovu klec o pár čísel vedle pravé tyčky!

29:22

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Štěpán Novotný – 2 min., hákování).

28:41

Malík má kotouč pod kontrolou po střele z modré čáry. Vhazování z levého kruhu.

28:13

Dukla si nyní vytvořila tlak, ale nedokáže ho přenést do tak vytouženého gólu.

27:30

Malík opět zasahuje skvělým zákrokem lapačkou po úniku Poletína!

26:50

Čachotský nyní ukázal gesto fair play, když zajel za hlavním rozhodčím a vysvětlil mu, že faulovaný nebyl. Samozřejmě sklidil potlesk od místních fanoušků, co si dnes našli cestu na Horácký zimní stadion.

25:45

Davídek byl opět vyslán do šance tváří v tvář s Malíkem, ale nedokázal kotouč zvednout a trefil pouze jeho připravený beton!

24:58

Davídek se dostal ke kotouči na mezikruží, ale jeho střela šla přesně doprostřed branky a Malík neměl sebevětší problém s jeho pokusem.

24:30

Brož si vyjel rychle za branku a ihned rozehrál nahozený kotouč směrem ke svým spoluhráčům.

24:11

Po zákroku Brože následuje vhazování z levého kruhu.

23:27

Dukla nyní drží soupeře v zámku, ale i přes enormní tlak Malík drží svůj celek bez inkasované branky!

22:54

Davídek zaváží kotouč do útočného pásma a hledá spoluhráče před brankou.

21:50

Anděl se nyní dostal ke střele, kterou Malík vyrazil! Chlubna se ještě dostal k dorážce, ale v konečné fázi netrefil branku soupeře!

20:58

Fronk se mohl dostat k dorážce do prázdné branky, ale kotouč na poslední chvíli zastavil na brankové čáře obránce!

20:05

Ve druhé třetině se po zahajovacím buly kotouče ujímají domácí a ihned se vydávají vpřed k Malíkovi.

20:01

Po první třetině je stav na Horáckém zimním stadionu nerozhodný 0:0. Dá se hovořit, že měla Dukla sice více ze hry, ale Frýdek zatím drží skvělý Malík. Hosté také zahrozili, ale stejně jako Malík, byl Brož zatím neomylný a nedovolil lovit kotouč ze své branky.

Druhá třetina začne v cca 18:20.

20:00

19:20

Pohl se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Malík vyrazil kotouč svým ramenem!

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:05

Skořepa vypálil z levého kruhu s úmyslem odrazit kotouč o betony Malíka, ale ten jeho záměr přečetl a ihned kotouč zpacifikoval.

17:17

Hosté nyní kombinují spíše ve středním pásmu a nedaří se jim přejít do pásma útočného.

16:30

Brož má po střele z modré kotouč pod lapačkou.

15:40

Tomi vypálil z mezikruží ránou jako z děla, ale střela byla pouze tvrdá a scházela ji přesnost. Kotouč proletěl vysoko nad brankou Brože.

14:20

Domácí nyní kombinují v levém rohu kluziště u branky Malíka.

14:00

Mikulík vypálil z pravého kruhu, ale Brož byl pozorný a pokryl kotouč svými betony.

13:47

Střela z hole Čermáka narazila na betony Malíka, k dorážce se ještě tlačil Davídek, ale to už měl Malík kotouč pevně pod svou kontrolou.

12:57

Harkabus se snažil vyslat Fronka do protiútoku, ten ale ve středním pásmu nezpracoval kotouč a je pískáno zakázané uvolnění.

11:18

Hrachovský s Novotným si vyměnili kotouč před brankou Brože, ale ten fantastickým zákrokem vyrážečkou odmítl pustit kotouč za svá záda!

10:47

Davídek se dostal do úniku, prošel přes posledního obránce, ale nedokázal přesně vystřelit mezi Malíkovy betony. Ten svým zákrokem drží svůj tým bez inkasované branky!

10:10

Poletín vybojoval kotouč v pravém rohu kluziště, posunul ho na Půžu a ten střelou donutil Malíka k zákroku.

09:38

Przybyla se dostal ke kotouči a zavezl ho až do útočného pásma.

08:33

Skořepa se po své střele dostal také k dorážce, ale na tu si Malík počkal a vyráží svým betonem!

08:05

Čachotský krouží s kotoučem v útočném pásmu. Následně hosté opět vyhazují na zakázané uvolnění.

07:25

Lichanec pálil z modré, ale opět trefuje prvního stojícího hráče.

07:00

Kolář hledal Judu ve středním pásmu, ten ale na kotouč nedosáhl a dopředu míří Frýdek.

06:35

Brož má za sebou první větší zákrok po střele z mezikruží. Následuje komerční přestávka a vhazování z pravého kruhu.

06:12

Zakázané uvolnění. Následuje vhazování před brankou Malíka po špatném vyhození frýdeckých beků.

05:12

Čachotský našel Fronka před brankou Malíka, ale ten svoji střelu z první neumístil mezi tři tyče!

04:32

Hosté se dostávají ke kotouči ve vlastním pásmu a vyváží jej až k Brožově brance.

03:59

Malík má kotouč v lapačce po střele útočníka druhé jihlavské lajny.

03:37

Haman se dostal s kotoučem do postavení mimo hru.

02:45

Staněk vyváží kotouč z obranného pásma a dostává se až k Malíkovi, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

01:56

Domácí kombinují před Malíkem, ale ten zůstává v pozoru i po střele Davídka z pravého kruhu.

01:14

Kolář se snažil o střelu z modré, ale trefil pouze brusle obránců před Malíkem.

00:50

Kotouč skončil až v ochranné síti za Malíkem. Vhazování na levém kruhu.

00:40

Staněk sbírá kotouč u svého brankáře a snaží se jej nahodit do útočného pásma.

00:05

Jako první se kotouče po zahajovacím buly ujímají hosté.

00:01

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Černohorský, D. Kolář, Půža, J. Holý, Vála – Čachotský (A), Fronk, Lichanec – Anděl, Skořepa (C), Chlubna – T. Harkabus, Poletín, Machač – Davídek, Juda, D. Čermák.

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – D. Stránský, Haman, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kafka, Novotný, Mikulík (C) – Eret, Przybyla, Martynek (A) – Tomi, Kaukič, Klimša (A) – V. Nestrašil, Stuchlík, Motloch.

Rozhodčí: Skopal, Souček – Polák, Flegl.
Příjemný hokejový podvečer!

Dnes je na programu 26. kolo Chance ligy, ve kterém se utká na Horáckém zimním stadionu domácí Dukla Jihlava s Frýdkem-Místkem.

Dukla měla v minulém kole jasný úkol = odvést si ze Vsetína tři body po nevydařeném zápase doma s Porubou. To se jí nepodařilo, i když se Dukla v zápase na Vsetín dotáhla na rozdíl jedné branky ve třetí třetině (3:2). Po 25 kolech se usadila na 10. místě a má na kontě 36 bodů. Vytoužená osmička se jí tedy značně vzdaluje.

Frýdek-Místek v dohrávce 25. kola prohrál doma se Slavií v prodloužení stejně jako ve 24. kole venku s Benátkami. Po 25 kolech Frýdek-Místek okupuje 11. příčku se 34 body.

Utkání začíná již tradičně v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.