konec (19:12)

23.11.2019, 18:00 • HC ROBE Aréna • 11. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 1.06 15.8 12.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice 31:24 (19:12)
Nejvíce branek: Jurka 9/1, Hlinka 6, Šustáček 3 – Magrla 6/4, Brož 4, Šmíd 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/5. Vyloučení: 7:4. (19:40:18)
Utkání mezi HC ROBE Zubří a TJ Cement Hranice je za námi, v zápase jednoznačně dominoval domácí celek, který vyhrál o sedm branek 31:24 a vítězstvím se dotáhl na vedoucí Plzeň, která má ještě zápas k dobru. Druhá půle už nepřinesla tolik branek jako první, domácí kouč dal příležitost i dalším hráčům z lavičky.

Konec zápasu. (31:24)

60

Tomáš Řezníček je dnes podruhé vyloučen na dvě minuty. (31:24)

60

Tomáš Pernička byl zcela osamocený na křídle a střelou pod břevno překonal domácího gólmana. (31:24)

59

Ondřej Cabák se ze své pozice nemýlil a podobně jako v předchozím případě překonal Malinu. (31:23)

58

Probíhají poslední dvě minuty zápasu, o tom, kdo si dnes připíše do tabulky dva body, je dávno rozhodnuto. (31:22)

57

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček). (31:22)

57

Ondřej Cabák dohrál akci Cementu z křídla a střelou do spodní části branky překonal Malinu. (30:22)

56

Matěj Šustáček po velmi dobré přihrávce snadno překonal brankáře Hranic. (30:21)

55

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček). (29:21)

54

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Ondřej Cabák). (28:21)

54

Hostující kouč si bere oddychový čas. (28:20)

53

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (28:20)

52

Miroslav Jurka nyní vsítil branku ne z jeho oblíbeného prostoru, ale ze středu hřiště, když si tam křídlo ROBE seběhlo a přesně zamířilo do šibenice. (27:20)

51

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka). (26:20)

50

Magrla šel na další sedmičku, Malina si na míč sáhl, ale nedokázal jej vyrazit mimo tři tyče. (25:20)

50

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (25:19)

49

Hostům už avizovali sudí pasivitu, ale ty dokázali na poslední chvíli vymyslet skvělou akci, po které byl faulován na brankovišti pivot a byla z toho sedmička, kterou proměnil Magrla. (25:19)

31:24

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Mořkovský, Šustáček, M. Hrstka, T. Říha, Řezníček, Jurka, Hybner, Souček, Korbel, Hlinka, Novák, Mičkal, Dořičák, I. Jirák, B. Mizera.

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David.

Rozhodčí: Šlezingr, Špunar