22.11.2019, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • 12. kolo • Vojtěch Adamek

Tipsport: 1.1 9.5 10.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráč zápasu:
Technology Florbal MB – Tomáš Chroust
HU-FA Panthers Otrokovice – Radovan Michajlovič (20:56:13)
Domácí florbalisté jednoznačně zvítězili ve třetí třetině a připisují si další tři body do ligové tabulky. Otroci zde předvedli minimálně dvě třetiny téměř vyrovnanou partii, ale nedokázali odolat tlaku domácích navěky.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:25

Hosté nejsou schopni překonat, skvěle chytajícího, Musila.

57:39

Tokoš dokázal ve vlastním oslabení vybojovat standartní situaci ve prospěch svého týmu.

56:59

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Aleš Höffer – 2 min., Sekání).

56:37

Mladá Boleslav rozhodně nikam nespěchá a kombinuje na své vlastní půli s míček na čepeli.

56:04

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Patrik Suchánek – 2 min., Hrubost).
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Koláčný – 2 min., Hrubost).

54:56

Hostující celek se snaží napadat domácí florbalisty, kteří si posílají míček ze strany na stranu.

53:58

Domácí nepůjčují míček hostům z Otrokovic a kombinují na své vlastní polovině.

53:07

Suchánkova střela letěla vysoko nad bránu otrokovického celku.

52:17

Oddechový čas pro domácí.

52:17

52:17 Mikuláš KOMÁREK - 7:2

52:17

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tomáš Chroust přihrál do odkryté branky MIKULÁŠI KOMÁRKOVI a ten se nemýlil.

51:47

Gruber nedokázal projít skrz obránce soupeře, míček v držení Otroků.

50:01

Domácí drží míček na svých florbalkách a snaží se dostat skrz obranu soupeře.

49:27

Michajlovičův dlouhý výhoz nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

48:52

Domácí rozehrávají standartní situace z velmi dobré vzdálenosti.

47:58

Domácí nejsou schopni překonat, dobrou obrannou formaci, soupeře.

47:11

Curneyho střela se nevešla mezi tyče Michaljovičovy brány, následuje rozehrávka hostujícího celku.

46:27

Bínova střele těsně minula bránu Otroků.

45:48

Ošetření na hrací ploše, hra je přerušena.

44:54

44:54 Tomáš CHROUST - 6:2

44:54

Totožná scénář, Tadeáš Chroust přihrál svému bratru TOMÁŠI CHROUSTOVI a ten se opět nemýlil

42:42

42:42 Tomáš CHROUST - 5:2

42:42

"Já na bráchu, brácha na mne". TOMÁŠ CHROUST přidává další branku v dnešním utkání, když vypustil svůj projektil, s kterým si Michaljovič nevěděl rady.

42:07

Komárek nedokázal prostrčit míček na unikajícího Chrousta, míček v držení hráčů Otrokovic.

41:38

Domácí budou rozehrávat standartní situaci v rohu hřiště u brány Michaljoviče.

40:50

40:50 Jiří CURNEY - 4:2

40:50

Natov parádní zadovkou nalezl JIŘÍHO CURNEYHO, který svou střelou "dvacet nad let" přidává svůj druhý gól v dnešním zápase.

40:28

Curneyho první lajna se ihned po začátku třetiny snaží napadat soupeře a získat míček ve svůj prospěch.

40:01

Druhou třetinu gólově ovládl hostující celek, když se v 32. minutě prosadil Hrabal a snížil stav utkání na jednogólový rozdíl. Herně ale naprosto dominují domácí, kteří i přes mnoho vytvořených šancí nejsou schopni pravidelně překonávat Michaljoviče.

40:00

39:25

Domácí rozehrávají standartní situaci z rohu hřiště.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:29

Bína přihrává míček Curneymu do rohu hřiště.

37:51

Volek nedokázal projít přes zkušeného Šebka a ztrácí míček.

37:09

35:51

Domácí jsou ve vlastním oslabení velice aktivní a nepůjčují soupeři balónek.

35:09

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Marek Korych – 2 min., Špatné střídání).

34:07

Musil si dokázal hravě poradit i s touto střelou Natova.

33:05

Chroust nedokázal uniknout dotírajícímu obránci, který jej v akci zastavil.

31:54

31:54 Filip HRABAL - 3:2

31:54

Otrokovice právě vstřelily branku!
FILIP HRABAL se dostal k další dorážce a svým druhým gólem snižuje stav utkání.

30:47

Komárek nedokázal nalézt Bínu, který mu to teď na hřišti trochu vyčítá.

29:48

Šebkova střela míří vysoko nad bránu Otrokovic.

29:00

Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

27:40

27:02

Chroust nedovoleně atakoval jednoho z hostujících hráčů, rozhodčí signalizuje standartku.

26:16

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 min., Sekání).

25:02

Domácí drží míček na svých čepelích a snaží se kombinovat.

24:29

Rychlý přechod do útoku nedokázal Tokoš proměnit v branku.

23:38

Curneyho střele míjela bráu Michaljoviče a dobrých pár metrů, míček v držení hostujícího celku.

22:56

Otrokovice budou rozehrávat zajímavou standartní situaci ze slibné pozice.

22:05

Šebek vynikajícím obranným zákrokem vystavil stopku rozvíjející se akci Otrokovic.

21:23

Komárek drží míč na své florbalce a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku hostí.

20:45

Domácí vstoupili do druhé třetiny stejně aktivně, jako do té předešlé a ihned zavřeli Otrokovice u jejich brány.

20:01

V první třetině jsme viděli hned čtyři branky. Domácí jsou zatím mnohem úspěšnější na míčku a aktivně napadají rozehrávku hostujícího celku, po právu vedou 3:1.

20:00

19:35

19:35 Jiří CURNEY - 3:1

19:35

Po sérii krátkých přihrávek se ke střele dostal JIŘÍ CURNEY a propálil vše, co mu stálo v cestě.

19:05

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Filip Hrabal – 2 min., Hrubost).

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:41

Chroust se efektivně dostal skrz bránicího obránce, ale nedokázal zakončit.

16:58

Tokošovo napadání dělá velké problémy hostům, míček v držení domácího celku.

16:21

Curney na Natova a ten pálí mimo branku Michajloviče, Otrokovice budou rozehrávat.

15:48

Domácí si přihrávají z jedné strany na druhou a snaží se proniknout skrz obranu soupeře.

15:18

Tokoš ve velmi dobré pozici nedokázal proměnit svou šanci, následuje standartka pro hosty.

14:38

Otrokovice ožili a snaží se svého oponenta napadat.

14:04

Mladá Boleslav rozehrává standartní situaci z velmi nebezpečné vzdálenosti.

13:10

13:10 Filip HRABAL - 2:1

13:10

FILIP HRABAL se dostal k dorážce z beprostřední blízkosti a snižuje stav utkání.

11:34

Rozhodčí signalizuje faul na Tadeáše Chrousta, následuje standartní situace.

10:58

Šebek dalším skvělým obranným zákrokem zabránil jasné gólové šanci hráčům z Otrokovic.

10:10

Domácí nedovolují hostujícímu celku rozehrát a získávají další míček ve svůj prospěch.

9:35

Gruberův projektil snadno kryje svým zákrokem Michaljovič.

8:55

Jeden z domácích obranců svým obětavým blokem zastavil dalekonosnou střelu, která by potencionálně mohla ohrozit Bauera.

8:12

Otrokovice budou rozehrávat standartní situace z velmi slibné vzdálenosti.

7:34

7:34 Jakub BÍNA - 2:0

7:34

Jiří Curney vymíchal obranu soupeře a přihrál míček JAKUBU BÍNOVI, který se od odkryté branky nemýlil.

6:53

6:53 Aleš HÖFFER - 1:0

6:53

Tadeáš Chroust svou přihrávkou našel ALEŠE HOFFERA, který z velké vzdálenosti propálil bezmocného gólmana soupeře.

5:26

Rozhodčí neuznává branku Mladé Boleslavi, kvůli údajnému vstřelení branky nohou.

4:44

Tokoš si všiml nabíhajícího Tomašíka, jeho ránu ale zblokovala, dobře bránicí, obrana soupeře.

4:01

Kvapil nedokázal přetlačit v souboji Chrousta, míček tedy v držení domácího celku.

3:19

Střelu Jana Natova skvělým zákrokem kryje Michajlovič.

2:41

Komárek nedokáza přejít přes hostujícího beka, míček v držení hráčů Otrokovic.

2:09

Tomašík pomocí svého napadaní vybojoval balónek pro svůj tým.

1:42

Domácí budou rozehrávat standartní situaci z rohu hřiště.

1:06

Šebek se zkušeně dostal před Pešata a ubránil svého soupeře.

00:28

Curney svou střelou hned ze startu třetiny orazítkoval tyčku otrokovické branky.

00:01

Technology Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov (C).

HU-FA Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga.

Technology Florbal MB
Technologové v desátém kole přišli o svou neporazitelnost. První prohru v letošní sezóně jim připravil Chodov, který zvítězil těsně 4:3! Nicméně v dalším kole to byli opět mladoboleslavští, kteří se radovali z výhry. Na své palubovce porazili Ostravu 6:3.
Nikoho nejspíše nepřekvapí, že Mladá Boleslav má na svém kontě nejméně inkasovaných branek – 35. Na druhém místě jsou s větším odskokem Vítkovice, které mají 46 obdržených branek. Se střílením branek nemají Technologově taktéž žádný problém, doposud svým soupeřům nastříleli 88 branek. Avšak v této statistice nemají propastný rozdíl na úkor svých soupeřů. V těsném závěsu se nachází Chodov (84 vstřelených branek) nebo Bohemians (81 vstřelených branek).

HU-FA Panthers Otrokovice
Pantheři mají poměrně vyrovnané výsledku v průběhu sezóny a to je zatím řadí na šestou pozici se ziskem 18 bodů. V minulém kole však nedokázali bodovat. Nad jejich síly byli florbalisté z Chodova, kterým podlehli 2:6. Daný zápas rozhodla závěrečné třetina, kdy Pantheři inkasovali celkem pětkrát a již nedokázali na tento počin soupeře adekvátně odpovědět.
V letošní sezóně se paradoxně Otrokovicím daří na palubovkách soupeře. Z pěti odehraných duelů již dokázali odvézt celkem 11 bodů, což je větší polovina z celkového dosaženého počtu. V této statistice se pak nacházejí na třetím místě nejlepších, ihned za dvojicí Mladé Boleslavi a Vítkovic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

7:2

Branky a nahrávky: 7. Höffer (Tadeáš Chroust), 8. Bína (Curney), 20. Curney (Tomáš Chroust), 41. Curney (Natov), 43. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 45. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 53. Komárek (Tomáš Chroust) – 14. Hrabal, 32. Hrabal (Pešat)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov (C).

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga