konec (10:20)

22.11.2019, 18:30 • 11. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 22.0 25.0 1.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:01:34)
Je dobojováno! Favorit z hlavního města o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, když se dostal do desetibrankového náskoku. Dá se říci, že ve druhé půli byla k vidění hodně bezstarostná házená, příliš se nebránilo. Překvapení se nekonalo, domácí zůstávají stále bez bodu, zatímco hosté si připisuje "povinné" vítězství.

Konec zápasu. (24:37)

60

Ještě jedna změna ve skóre, v poslední vteřině se prosazuje Drásal! (24:37)

60

Z levé spojky napřáhl Křístek, který zakončoval na vzdálenější tyčku. A byl přesný! (23:37)

60

Kukla šel do obránce a zavánělo to prorážením. Branka nakonec platí! (23:36)

59

Až nečekaně hodně prostoru dostal Patzel. Ten toho dokáže využít, stejně jako dokázal teď! (22:36)

59

Votava zasahuje proti zakončení z pravého křídla, rozeběhly se poslední dvě minuty utkání. (22:35)

58

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek). (22:35)

58

Domácí špatně střídali a Křístek postupoval sám na branku. Vše skončilo další změnou ve skóre! (22:35)

57

Z poměrně dlouhé vzdálenosti napřáhl Kukla. Gólman Votava šel na druhou stranu! (22:34)

56

Z pravého křídla se se štěstím prosazuje Jeníček, domácí jdou rychle do útoku. (21:34)

56

V signalizované pasivitě napřáhl Číž. Balón se po skryté střele zastavil až v síti! (21:33)

55

Křístek to vzal na sebe. Přeběhl celé hřiště a z osmi metrů skóroval! (20:33)

55

Oddechový čas pro domácí. (20:32)

54

Pražané šli znovu do přečíslení. Šimůnek ze šesti metrů volil střelu o palubovku! (20:32)