konec (12:14)

16.11.2019, 10:00 • 10. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 2.08 7.81 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný víkend. (11:56:12)
V příštím kole se Hranice představí v hale druhého Zubří, Kopřivnice budou hostit Lovosice.
Házenkáři Kopřivnice napravili dvě porážky v řadě a vítězí na palubovce tabulkového souseda z Hranic 28:25. O výhře ve vyrovnaném a dramatickém duelu rozhodli hosté, které v hledišti podporoval hlasitý hlouček příznivců, až v samotném závěru. V tabulce STRABAG RAIL Extraligy tak mají Kopřivničtí 11 bodů, Hranice zůstaly na osmi.

Konec zápasu. (25:28)

60

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (25:28)

60

Donoso proměňuje střelou do pravého horního růžku sedmimetrový hod, je rozhodnuto. (25:27)

60

Rozeběhla se poslední minuta druhé půle. Domácí si vyžádali oddechový čas. (25:26)

59

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
(25:26)

58

Kopřivnice jde necelé tři minuty před koncem do dvougólového vedení. Že by rozhodující okamžik zápasu? (24:26)

56

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (24:25)

55

Patrik Fulnek běžel úplně sám na branku. Gólmana se mohl zeptat, kam to chce, a pak jej pokořil podstřelem. (24:24)

54

Kozlovský pláchl po levé strany a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vrací Hranicím vedení. (24:23)

53

Luděk Piwko dostal přihrávku před téměř prázdnou branku, hostující gólman se ale stihl senzačně přemístit a zabránit takřka jistému gólu! (23:23)

51

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (23:23)

51

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (23:22)

51

Po dvou brankách Kopřivnice je opět srovnáno. Zřejmě nás čeká drama až do posledních minut. (22:22)

50

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (22:21)

49

Opatrnější pasáž utkání ukončuje domácí celek dvěma slepenými góly. Hranice po nich vedou poprvé v zápase o dvě branky. (22:20)

49

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (21:20)

25:28

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Herda, Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Kozlovský.

KH ISMM Kopřivnice: Ripper, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Holbein, Veřmiřovský, Donoso, Hanus.