0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

16.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 22. kolo • Milan Horák

Tipsport: 1.75 4.6 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas sledovalo 1785 a gólu se dočkali až v prodloužení. Čtyři vteřiny dělilo zápas od samostatných nájezdů, ale celé na sebe to vzal Šimon Kratochvil a střelou pod víko rozhodl dnešní zápas.

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:59:54)

64:56

64:56 Šimon KRATOCHVIL - 0:1

64:56

Přerov právě vstřelil branku!
ŠIMON KRATOCHVIL se dostal do útočného pásma, najel si na pravý kruh a střelou příklepem poslal kotouč do levé šibenice. Rozhoduje tím tak dnešní zápas a bonusový bod z prodloužení míří do Přerova. Konečné skóre zápasu 0:1. Bez asistence.

63:40

Andělova střela z pravého kruhu míří nad. Dukla se dnes velice trápí v koncovce.

62:47

Miroslav Juda nyní mohl rozhodnout, když jel sám na gólmana. Klimeš ale sevřel své betony včas!

61:36

Čachotský zavezl kotouč do pásma a vypálil z mezikruží. Jeho střela šla ale vysoko nad branku Klimeše!

60:30

Popelka se dostal ke střele, kterou mu stihl zblokovat Pekr.

60:02

Kotouče se ujímají hráči Dukly po zahajovacím buly.

60:01

Ani po 60 minutách 1785 fanoušků nedočkalo branky. Na obou stranách dominují gólmani a ani ne jedné straně na ně nelze najít recept. Za necelé dvě minuty začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:00

Klimeš má kotouč v lapačce po střele Mareše z modré čáry!

58:27

Jan Brož nyní obrovsky podržel svůj tým. Na střelu od modré si počkal a zlikvidoval i následující dorážku!