2:1 4:6, 7:6 (5), 6:2

06.11.2019, 18:15 • Centrální kurt, Bratislava (SVK) • 2. kolo • Radek Štohl

Tipsport: 3.87 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tento okamžik vše, děkuji za pozornost. (20:37:49)
Jiří Veselý (104.) v Bratislavě skončil ve druhém kole. Čech při svém úvodním zápase na turnaji prohrál s domácím Lukášem Kleinem (326.) 6:4, 6:7(5), 2:6. Veselý po úspěšném prvním setu, ve kterém mu stačil jediný brejk, ve druhé sadě nevyužil brejkbol za stavu 4:4. V tiebreaku nezachytil úvod, rychle prohrával 1:5. Nezvládnutá koncovka druhého setu se s Čechem přenesla do závěrečného dějství, ve kterém hned na úvod přišel o servis. To se přihodilo ještě v sedmé hře. Veselý tak nenavázal na titul z challengerového Eckentalu.

Konec zápasu

6:2

Lukáš Klein překvapivě poráží Jiřího Veselého, který v závěrečné rozehře nedokázal poslat míček přes síť!

40-30

Mečbol! Kleinovi vyšel přesný úder na základní čáru!

30-30

Je tu stav 30:30. Kdo bude mít zajímavější příležitost?

30-15

Klein to chtěl mít až příliš rychle za sebou. Po returnu soupeře zahrál balónek do autu.

30-0

Lukáš Klein je blízko výhře. Soupeř běhal po základní lajně, zachyboval do sítě.

15-0

Přímý bod ze servisu.

5:2

Konec přestávky, podávat bude Lukáš Klein.

5:2

Následuje přestávka a výměna stran.

5:2

Jiří Veselý podruhé v setu přišel o servis a je blízko vyřazení! Čech nejprve mohl získat balónek po přímém bodu, Lukáš Klein si však vzal jestřábí oko, které bylo úspěšné. Při výměně se favorit dopustil chyby do sítě!

A-40

Bude ale čelit čtvrté. Klein famózně returnoval pod nohy, Veselý míček pře síť nezahrál.

40-40

Čech odvrací třetí hrozbu v gemu.

A-40

Lukáš Klein při shodě na soupeře nastoupil, hrál k základní čáře. A vyplatilo se, Jiří Veselý hrál do autu!

40-40

Eso!

40-30

První odvrácený brejkbol. Jiří Veselý se znovu ocitl u sítě, protihráče donutil k chybě do sítě.

40-15

Dva brejkboly! Čech šel po servisu na síť, Lukáš Klein však hrál na tělo, aby následně získal míček vítězným úderem!