Česká fotbalová liga (A)

FC SILON Táborsko – Loko Vltavín

6:1

konec (3:0)

03.11.2019, 14:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • 13. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.35 4.5 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (15:48:38)

75

75. Pavel VANDAS - 6:1

75

Táborsko právě vstřelilo branku!
PAVEL VANDAS přidává další branku a favorit tohoto utkání kráčí za vysokou výhrou.

70

70. Zbyněk MUSIOL - 5:1

70

Domácí jdou znovu do vedení o čtyři branky, protože pokutový kop proměnil také zkušený ZBYNĚK MUSIOL.

68

Žlutou kartu dostává Tichý (Loko Vltavín).

65

65. Marek HOVORKA - 4:1

65

Vltavín právě vstřelil branku!
Hosté snižují. K nařízené penaltě se postavil MAREK HOVORKA a proměnil.

58

58. Pavel VANDAS - 4:0

58

O první branku ve druhém poločase se postaral PAVEL VANDAS, takže domácí jdou do vedení 4:0!

55

Žlutou kartu dostává Conde (FC MAS Táborsko).

46

45+1

45

Žlutou kartu dostává Al Sarori (FC MAS Táborsko).

33

33. Emmanuel TOLNO - 3:0

33

Uběhlo pouze pár minutek a domácí přidávají další branku, prosadil se znovu EMMANUEL TOLNO.

26

26. Emmanuel TOLNO - 2:0

26

A je to 2:0, tentokrát zamířil přesně EMMANUEL TOLNO.

12

12. Martin KUČERA - 1:0

6:1

konec (3:0)

Branky: 12. Kučera, 26. Tolno, 33. Tolno, 58. Vandas, 70. Musiol (pen.), 75. Vandas – 65. Hovorka (pen.)

Karty:   45. Sarori (TAB), 55. Conde (TAB) – 68. Tichý (VLT)

FC SILON Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Penc (80. Dybala), Kučera, Tolno (71. Schramhauser), Havrda (74. Rydval), Musiol, Vandas, Al Sarori (61. Vozihnoj), Conde (82. Novák), Alves
Náhradníci: Rydval, Dybala, Schramhauser, Toutou, Novák, Vozihnoj, Pecháček

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Kühnel (26. Šmalcl), Podzimek, Abena, Hovorka, Čtvrtníček (58. Tichý), Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione (26. Vieira)
Náhradníci: Štorc, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Špaček, Vieira, Tichý

Rozhodčí: Hájek – Raplík, Hanáková