Anglická Premier League

Manchester City – Southampton FC

2:1

konec (0:1)

02.11.2019, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • 11. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.07 14.8 33.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příjemný zbytek dne. (18:01:09)
Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 17:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:10.
Manchester City si tak proti jasnému outsiderovi připisuje povinné vítězství, ale nevídaně se k tomu nadřel. Southampton dokonce do 70. minuty držel jednobrankové vedení díky skvělému bránění, ale pak už se konečně prosadil Sergio Agüero. O šestnáct minut později přidat druhou branku Kyle Walker, který tak zajistil pro svůj tým tři body, naopak bodové naděje hostů totálně pohřbil.

90+6

90+5

Žlutou kartu dostává Ederson (Manchester City).

90+5

Raheem Sterling byl faulován, domácí tedy rozehrají a zápas poté pravděpodobně skončí.

90+4

Manchester skvěle brání půlící čáru, nyní tam dokonce vybojoval míč a tlačí se do útoku.

90+3

Citizens v útoku získali dobrou minutku, Southampton se poté co nejrychleji přesouvá na útočnou polovinu.

90+2

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Nicolás Otamendi.

90+1

Gabriel Jesus byl úplně sám před brankou, ale Alex McCarthy famózním zákrokem ještě udržel plamínek naděje.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Z přímého kopu od půlící čáry samozřejmě přichází nákop až do vápna, ale domácí obrana úplně v klidu míč odvrátila do bezpečí.

89

Žlutou kartu dostává Ilkay Gündoğan (Manchester City).

88

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Jan Bednarek, přichází Che Adams.

86

86. Kyle WALKER - 2:1

86

Manchester City právě vstřelil branku!
Domácím hrdinou nakonec bude KYLE WALKER, který kromě krásné přihrávky přidává i vítěznou branku! Ten se prosadil po sraženém centru, míč jen tak tak dokázal v pádu umístit mezi tři tyče!

85

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Philip Foden.

84

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Moussa Djenepo.

84

Po rohovém kopu se dostal k další střele Ilkay Gündoğan, jeho střela je ale také sražená na roh.