Turnaj mistryň (tvrdý povrch)

Kiki Bertensová (ALT) – Belinda Bencicová (7)

0:1 5:7, 0:1; 0-0

skreč Bertensová

31.10.2019, 13:29 • Centrální kurt, Šen-čen (CHN) • Červená skupina • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.98 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas bohužel předčasně ukončily zdravotní problémy Kiki Bertensové, tu postihla zřejmě nevolnost. V prvním setu se přitom dlouho zdálo, že by se Nizozemce mohlo dařit. Bertensová vedla 5:3, ale sadu nedokázala doservírovat a Bencicová čtyřmi získanými gemy v řadě skóre otočila. V té chvíli už ale na Bertensovou asi doléhaly zmíněné komplikace. Po úvodní hře druhé sady pak Bertensová zápas vzdala.

Belinda Bencicová míří do semifinále Turnaje mistryň. Spolu s ní z červené skupiny postoupila také Ashleigh Bartyová. (14:34:32)

0:1

Utkání bohužel končí! Kiki Bertensová v utkání nebude moci pokračovat.

0:1

Kiki Bertensová požádala o příchod fyzioterapeuta! Nizozemku tedy opravdu trápí nějaký zdravotní problém.

0:1

Vůbec první čistá hra v zápase. Bencicová tak vstoupila do druhého setu výborně.

0-40

Na koni je Bencicová. Ta nyní hrála do protipohybu své soupeřky.

0-30

Bencicová trefila své první eso v zápase!

0-15

Bencicová vstoupila do druhé sady lépe

0:0

První sadu získala Belinda Bencicová výsledkem 7:5. Set přitom měla lépe rozjetý Bertensová, která vedla 5:3 a za stavu 5:4 servírovala na jeho zisk. Švýcarce se ale podařil parádní obrat.

5:7

Bencicová viděla míček z rakety Nizozemky v autu a tak si vyžádala challenge. Měla dobré oko, míček se opravdu do kurtu nevešel a Belinda Bencicová tak získala první set!

30-40

Belinda Bencicová má setbol! V dlouhé výměně vydržela déle než soupeřka, která na bekhendu chybovala.

30-30

Bencicová se ale dostává na skóre třicet obě.

30-15

Bertensová otáčí skóre gemu.

15-15

Bertensová tentokrát doběhla k síti a stopvolejem výměnu ukončila. Poté se ale protahovala, zkoušela dřepy. Jako by ta byl nějaký zdravotní problém.

0-15

Bertensová měla ve výměně převahu, ale co jí to bylo platné... Hru zrychlila křížným bekhendem a následně chtěla výměnu stejný způsobem ukončit. Svůj úder ale přepálila.

5:6

Konec přestávky, podávat bude Kiki Bertensová.

5:6

Následuje přestávka a výměna stran.

5:6

Teď se Bertensová z bekhendu vyhodila a Bencicová tak otáčí skóre prvního setu ze stavu 3:5 na 6:5!