Vyloučení v minutách: 25:21
Využité přesilovky: 0:1
Hity: 15:15
Vhazování: 30:30
Colorado nebude na dnešní utkání vzpomínat dobře. Nejprve se pro něj vše vyvíjelo dobře, v některých pasážích Floridu jednoznačně přehrávalo a ve třetí třetině vedlo o dvě branky. Potom se však karta obrátila, Barkov šťastnou tečí snížil na 3:2 a na konci se jako hrdina svého týmu projevil Jonathan Huberdeau. V čase 58:30 přesnou střelou srovnal a po půl minutě prodloužení bekhendem připsal Panterům druhý bod.

60:29

60:29 Jonathan HUBERDEAU - 3:4

60:29

Florida právě vstřelila branku!
Vypadalo to, že Barkov v útočném pásmu přijde o puk, dokázal ho ale v pádu posunout k JONATHANU HUBERDEAUOVI, který byl úplně sám před Grubauerem. Ten chtěl kotouč vypíchnout, Huberdeau si ho ale pohotově přehodil na bekhend a zakončil mezi betony. Asistence: Aleksander Barkov.

60:01

Ve třetí třetině se Florida hnala za vyrovnáním, po MacKinnonově zvýšení na 3:1 se ovšem mohlo zdát rozhodnuto. Panthers se nicméně nevzdali, bleskově využili přesilovku a při risku bez gólmana se dočkali i vyrovnání. Uvidíme tedy prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40

Colorado se málem ještě musí strachovat o body, protože hosté jsou povzbuzeni a posílají další střely na Grubauera!

58:30

58:30 Jonathan HUBERDEAU - 3:3

58:30

A risk bez gólmana se hostům vyplatil! Ekblad u modré předal JONATHANU HUBERDEAUOVI, který z levého kruhu vypálil zápěstím přesně k tyčce a vyrovnal skóre. Asistence: Aaron Ekblad, Jevgenij Dadonov.

58:00

Florida už to bude zkoušet v šesti bez Bobrovského!

56:34

Opět to byl Connoly, kdo posílal nepříjemný pokus na německého gólmana, před brankou v tu chvíli navíc projížděl další hráč Floridy, k dorážce se ovšem nedostal.

55:47

Panteři stupňují tlak a dobývají svatyni domácích. Grubauer několikrát skvěle zasahoval proti Connolymu i Ekbladovi.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Nieto (Bellemare, Calvert), 20. Donskoi (MacKinnon, Girard), 48. MacKinnon (Cole, Kadri) – 10. Sceviour (Ekblad, Weegar), 53. Barkov (Yandle, Hoffman), 59. Huberdeau (Ekblad, Dadonov), 61. Huberdeau (Barkov)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – E. Johnson (A), Girard, Makar, Cole, Graves, Zadorov – Donskoi, MacKinnon (A), Kadri – Compher, Jost, Burakovsky – Jayson Megna, Kameněv, Ničuškin – Calvert, Bellemare (A), Nieto.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Weegar, Strålman, Stillman, Pysyk, Yandle (A) – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau (A) – Connolly, B. Boyle, Hoffman – Hawryluk, Malgin, Vatrano – Sceviour, Acciari, Hunt.

Rozhodčí: Chmielewski, Skilliter – Sericolo, Smith.

00:07 COL 2 MacKinnon, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
03:36 FLA 2 Pysyk, podrážení
06:05 COL 1:0 Nieto (Bellemare, Calvert)
09:59 FLA 1:1 Sceviour (Ekblad, Weegar)
11:42 COL 2 Cole, nedovolené bránění
19:28 COL 2:1 Donskoi (MacKinnon, Girard)