Španělská LaLiga

SD Eibar – Villarreal CF

2:1

konec (0:0)

31.10.2019, 19:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • 11. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 2.52 3.45 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:02:21)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:12.
Tak závěr byl opravdu lahůdka pro diváky. Domácí vedli od 62. minuty, hosté museli postupně útočit, díky čemuž se Eibar dostával do šancí, ale žádnou nevyužil a přišel trest v podobě vyrovnání. Dělba bodů se však nakonec nekonala, v nastavení domácí strhli vedení opět na svoji stranu a zřejmě zaslouženě dovedli duel do vítězného konce.

90+7

90+5

Eibar právě vstřelil branku!
Jak byl zápas většinou nudný, tak jeho závěr je naprosto fantastický, domácí se vrací zpátky do vedení. Na De Blasisův centr si vyskočil nepokrytý FABIÁN ORELLANA a hlavou tečoval balón k levé tyči. Asenjo zřejmě trochu zaváhal, tady měl vyběhnout.

90+4

Jasný faul, kterého se dopustil Iborra, jeho tým se tak musí vrátit na svoji stranu.

90+3

Pro Eibar mohla být situace ještě horší, Toko Ekambi měl před sebou dost prostoru ke střele, avšak jeho ránu nakonec zastavuje boční síť domácí brány.

90+1

Nastavuje se ještě šest minut, přidáno tolik zřejmě kvůli ošetřování hlavního arbitra.

90

Domácí rozehráli rohový kop, Oliveira míč dobře tečoval hlavou, avšak Asenjo předvedl vynikající zásah a konečky prstů balón vyrazil. Krátce na to se jeden z hráči Eibaru pokusil o dorážku, ale střílel pouze do boční sítě.

88

Villarreal právě vstřelil branku!
No, stalo se to, o čem sem před chvílí mluvil, domácí mohou litovat zahozených šancí, hosté z ojedinělé možnosti skórují. GERARD MORENO se vyhnul ofsajdu a běžel sám na brankáře, toho si nejprve přehodil a poté zamířil do jeho zcela prázdné svatyně.

87

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Pedro León.

87

Expósito střílel tvrdě z pravé strany, mířil na bližší tyč, ale u ní stál připravený Asejno, který balón vyrazil do zámezí.

86

Tyhle nevyužité šance aby nakonec Eibar nemrzeli, Inuj střílel do protihráče, od kterého se balón tečoval do zámezí.

86

Hosté si faul nevymodlili a musí se rychle vracet zpátky.

84

Obrana Villarrealu v posledních minutách docela chybuje, domácího toho nevyužili ani nyní, když si špatně přihráli.

81

Další obrovská možnost Eibaru, chybnou rozehrávku vystihl Kike García, který naběhl více k bráně a střílel do její horní části, brankáře sice překonal, ale trefil pouze břevno.

79

Žlutou kartu dostává Xavier Quintilla (Villarreal CF).

77

Orellana zakončoval z bezprostřední blízkosti, avšak Asenjo fantastickým zákrokem podržel svůj tým.

2:1

konec (0:0)

Branky: 62. Kike García (Orellana), 90+5. Orellana (De Blasis) – 88. G. Moreno (Francisco Torres)

Karty:   15. Anguissa (VLR), 74. Iborra (VLR), 79. Quintilla (VLR)

SD Eibar: Dmitrović – De Blasis, P. Oliveira, Arbilla, Cote – Orellana, Papakouli Diop (69. Expósito), Escalante (C), Inuj – Kike García (87. P. León), Enrich (72. Charles).
Náhradníci: Y. Rodríguez – Burgos, Bigas, Tejero, Expósito, P. León, Charles.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Iborra, Anguissa (73. Cazorla) – Chukwueze, Trigueros (67. G. Moreno), Ontiveros (63. Moisés Gómez) – Toko Ekambi.
Náhradníci: Andrés Fernández – Ra. Funes Mori, Cazorla, Leal, Moisés Gómez, G. Moreno, Bacca.

Rozhodčí: G. Cuadra – J. López, G. García