0:2 3:6, 0:6

30.10.2019, 10:13 • Kurt č. 1, Eckental (GER) • 2. kolo • Radek Štohl

Tipsport: 2.21 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:6

Tomáš Macháč z rohu základní lajny posílá balónek do autu a s Eckentalem se loučí ve druhém kole.

0:5

Ilija Ivaška potřetí v setu vzal soupeři podání! Výborně dokázal doběhnout k pásce a úspěšně získat fiftýn!

0:4

Podání na téčko, osmé eso v zápase a pohodlný náskok Ivaška na postup mezi šestnáct nejlepších hráčů.

0:3

Tomáš Macháč se dopustil podobné chyby a podruhé v setu přišel o servis! Je tak set a dva brejky pozadu!

0:2

Bělorus bez jakýchkoliv problémů potvrdil brejk a vede 2:0.

0:1

Tomáš Macháč na úvod druhé sady přišel o servis. Ačkoliv jeho šance na úspěch nejsou ztracené, tak se výrazně zmenšily.

3:6

Ilija Ivaška po více jak tři čtvrtě hodině uzavřel první sadu. Jeho soupeř hrál nebojácně, Ivaška však trefil pásku, na kterou Čech nedokázal reagovat!

3:5

Tomáš Macháč po třech odvrácených setbolech snížil na 3:5, úspěšně si počínal volejem pod síti.

2:5

Páté eso zakončilo sedmou hru.

2:4

Gem nahoru dolů lépe ustál Macháč, který po chybě soupeře do sítě snižuje na 2:4. A to i přes odvrácený brejkbol.

1:4

Tohle se vůbec nepovedlo. Tomáš Macháč se chvíli po returnu vydal na síť, měl vše výborně rozehrané. Dostal se ke smeči, která měla být definitivním zajištěním shody. Ilija Ivaška ovšem jeho úder nad hlavou přesně vystihl, a ještě dokázal zahrát míček pod nohy.

1:3

Brejk! Macháč trefil výborný servis, následně ale hrál příliš rozevlátě a forhend zahrál za základní čáru!

1:2

Čistá hra. Tomáš Macháč se od svého returnu pokoušel na soupeře vyvinout nátlak, dostal ho k síti. Na konec výměny hrál lob, který ale letěl do autu.

1:1

Srovnáno. Ilija Ivaška nedokázal ukočírovat svůj return, který poslal za základní lajnu.

0:1

První dlouhý gem, který trval přes šest minut, je u konce. Ilija Ivaška se po svém podání vydal na síť, u které byl úspěšný.