1:1

po penal. (4:2) (1:0)

29.10.2019, 20:45 • Osmifinále • Ondřej Kreželok

Tipsport: 2.57 3.29 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou souboj mezi Oxfordem a Sunderlandem, ve kterém nakonec byl šťastnější domácí tým. Ti vedli po první půli 1:0, nicméně hosté v poslední dvaceti minutovce ožili a byli lepším týmem a zaslouženě díky McNultymu srovnali.

Na řadu tak přišly pokutové kopy, ve kterých nejprve hostující Grigg mířil vysoko nad, následně McNultyho vychytal Eastwood a vzhledem k tomu, že se domácí nemýlili, postoupili do dalšího kola. (22:50:02)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:11.