konec (0:0)

27.10.2019, 10:15 • Blansko, Údolní • 13. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 1.2 5.6 7.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek prodlouženého víkendu a dobrou chuť k nedělnímu obědu. (12:14:03)
Je konec zápasu. První poločas sice patřil domácím, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Do druhého poločasu Znojmo vstoupilo lépe, ale ani ono branku nedalo. O výhře Blanska v závěru zápasu rozhodl Martin Sedlo a pojistku přidal o čtyři minuty později z protiútoku Matěj Schwendt. Znojmo tak domů odjíždí s prázdnou, naopak Blansko prodlužuje svou neporazitelnost na domácí půdě.

90+3

90+2

Schwendt šel sám na gólmana Jíchu! Ve finále se rozhodl přihrát na volného Štrombacha, který pouze nastřelil doskakujícího gólmana.

90

První poločas bude prodloužen o tři minuty!

89

Znojmo mohlo snížit, ale Demjan se nedostal přes bránícího Štrbáka. Jejich další akci pak zastavuje ofsajd.

88

Blansko právě vstřelilo branku!
A je nejspíš rozhodnuto! Z protiútoku se po pravé straně dostal do vápna Štrombach, který dal míč pod sebe na volného MATĚJE SCHWENDTA, který uklidil míč do brány! 2:0!

87

Znojmo se snaží o odpověď a tlačí domácí celek.

86

Střídání v týmu Blanska: odešel Žák, nahradil ho Paděra.

86

Střídání v týmu Znojma: odešel Pacula, nahradil ho Okleštěk.

84

A je tu první branka! Z rohového kopu se podařilo k míči dostat MARTINU SEDLOVI, který prudkou střelou dává na 1:0!

83

Domácí zahrávají rohový kop.

82

Střídání v týmu Znojma: odešel Kolařík, nahradil ho Pohanka.

82

Střídání v týmu Blanska: odešel Traore, nahradil ho Tulaydan.

81

Z následujícího protiútoku mohlo Blansko vstřelit branku hned dvakrát! Na poprvé se k míči ve vápně dostal Schwendt, jeho střelu Jícha vyrazil, a také dorážku Žáka Jícha zastavuje!