Wizards DDM Praha 10 – Pampuch Liberec

4:2

konec (0:2)

25.10.2019, 19:30 • SH ZŠ Kunratice, Praha • 5. kolo • Jan Kopřiva

Nádherný obrat a změna ve druhé půli znamená vítězství v poměru 4:2. Wizards si připisují třetí vítězství v řadě a takzvaná "Csaplárovská past" v podání domácích krásně sklapla, pokud to byl tedy zaměr :-) Děkuji za pozornost a budu se u našeho onlajnu těšit na počtenou! (20:59:51)

39

Hosté se snaží zvrátit utkání z poweplay.

39

Faul Juráska znamená stav faulů na 3:6.

38

Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
Autorem branky z desetimetrového kopu je TOMEK.

37

Střela Čeřovského pouze do hrudi Koudelky!

36

Střela Patky orazítkovala břevno!

36

Průnik Urycha mířil vedle pravé tyče!

34

Pampuch má teď k dispozici roh, ale nevyužil ho.

31

Žlutou kartu dostává Čeřovský (Pampuch Liberec).

31

Prapor domácích správně pozvedl kapitán týmu Jiří Tomek.

31

Autorem branky je TOMEK.

30

Domácí opět staví poweplay, která jim přinesla své ovoce.

30

Pampuch se teď snažil vystřelit přes celé hřiště do odkryté brány, ale jen těsně minuli!

29

Domácí se dočkali, skvělý nástřel Bellady usměrnil Bzonek, srovnáno!

29

Autorem branky je BZONEK. Asistence: Bellada.

29

Nástřel Tomka neusměrnil na zadní tyči Bzonek, obrovská šance na srovnání!

28

Domácí opět zkouší poweplay, tentokrát s Urychem v černém dresu.

27

Faul Imlaufa znamená opět srovnání na fauly, tentokrát na 2:2.

27

Střela hostujícího hráče drží v pozornosti Koudelku, vzápětí faul hostů a stav je 1:2.

26

Stav faulů ve druhém poločase je srovnán na 1:1.

25

Domácí stále hrají poweplay, která vyústila v korigující branku na 1:2!

24

Autorem branky je ČERBAČESKÝ. Asistence: Imlauf.

23

Střela Bellady byla tečována na roh,Wizards se snaží unavit Liberec!

21

Domácí to zkouší opět s poweplay, zatím se snaží najít mezeru v pozorné obraně Pampuchu.

21

Hostující Pampuch po zásluze vede po prvním poločase, kdy nejprve skóroval Čeřovský a poté Šulc. Domácím se zatím nedaří překonat skvěle chytajícího Dvorského, šance na to opět byly, ale bohužel pro Wizards nevyužity. Uvidíme, jaký děj se odehraje ve 2.poločase!

20

20

Nástřel na zadní tyč, kde se vzal tu se vzal Vácha a nepřekonal skvěle chytajícího Dvorského, tutovka pro domací!

18

Střelu Bellady vyškrábl na roh Dvorský!

17

Domácí zkusí vstřelit kontaktní branku z powerplay.

17

16

A vzápětí další faul a výhodná standartka pro Pampuch.

16

Po faulu Imlaufa je srovnáno na fauly 3:3.

15

Žlutou kartu dostává Urych (Wizards DDM Praha 10).

14

Střela Bzonka z hranice vápna, zaskvěl se výborným zákrokem Dvorský!

13

Stav faulů 1:3.

13

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je ŠULC. Asistence: Čeřovský.

12

Krásná akce po ose Bellada-Tomek-Vácha zůstala nevyužita.

12

Čeřovský zkoušel lobovat Koudelku, míč skončil na břevně. Následně faul hostů, stav na fauly 0:3!

10

Střela Vlacha prolétla mimo branku, hosté i tak drží míč na svých sálovkách.

9

Kličku Čeřovského skvěle pokryl Koudelka!

8

Hosté z první přímé střely na branku skórují a teď momentálně jsou lepším týmem.

7

Autorem branky je ČEŘOVSKÝ. Asistence: Moravec.

6

Střela šla pouze do zdi a hosté zahrozili z brejku, nicméně z něj nic nevytěžili.

6

Faul hostů a dobrá standartní situace před vápnem Dvorského.

5

Střela z dálky hostujícího Broschinského byla zblokována Urychem.

4

Zcela sám se náhle objevil Vlach, ale slabá střela našla pouze náruč Koudelky.

3

První střela hostů a vzápětí první faul hostů, stav na fauly 0:1.

2

Vácha se pokoušel obtočit kolem bránícího hráče, ale neuspěl.

2

Střela Urycha zblokována do autu.

1

Utkání právě začalo, domácí nastoupí v červené kombinaci dresů, hosté ve světle modré.

00:01

Wizards DDM Praha 10: L. Koudelka (J. Bellada ) – Tomek, T. Imlauf,Urych, Čerbačeský, Nedvěd, Bzonek, Vácha, V.Bellada, Jurásek

Hrající trenér: V. Bellada

Pampuch Liberec: Dvorský ( Blaschke) – Moravec, Macháček, Čeřovský, Broschinský, Barac, Patka, Vlach, Šulc, Kejdana,

Rozhodčí: Cichra, Cílek, delegát: Tanáč.
Rozhodčími zápasu budou pánové David Cichra a Martin Cílek, delegátem svazu pan Vladislav Tanáč.
Pampuch Liberec
Hosté z Liberce mají za sebou stejně jako domácí celek 3 odehrané zápasy v sezoně. Minulý týden podlehli na "domácí" palubovce Jablonci v poměru 0:3, v sezóně zatím dokázali porazit nováčka z Turnova, kterého přehráli v poměru 6:3. Odveze si Pampuch z Prahy nějaké body?
Wizards DDM Praha 10
Domácí celek se bude snažit prodloužit aktuální sérii vítězství, kterou drží. Minulý týden se povedlo vyhrát venku nad neoblíbeným soupeřem Malibu Mladá Boleslav v poměru 1:3 a potvrdili předchozí první domácí vítězství nad rezervou Interobalu v poměru 2:1. Podaří se domácím zvítězit potřetí v řadě?
Vítám Vás u psaného onlajnu ze zápasu 5.kola 2.ligy Západ mezi domácím týmem Wizards DDM Praha 10 a hostujícím týmem Pampuchu Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

4:2

konec (0:2)

Branky: 24. Čerbačeský (Imlauf), 29. Bzonek (Bellada), 31. Tomek, 38. Tomek (10 m kop) – 7. Čeřovský (Moravec), 13. Šulc (Čeřovský)

Karty:   15. Urych (WIP) – 31. Čeřovský (PLB)

Wizards DDM Praha 10: L. Koudelka – Tomek, T. Imlauf,Urych, Čerbačeský, Nedvěd, Bzonek, Vácha, V.Bellada, Jurásek Hrající trenér: V. Bellada

Pampuch Liberec: Dvorský ( Blaschke) – Moravec, Macháček, Čeřovský, Broschinský, Barac, Patka, Vlach, Šulc, Kejdana Hrající trenér: Kejdana

Rozhodčí: Cichra, Cílek, delegát: Tanáč