Tipsport: 2.02 3.36 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mateo Sušić (CFR Kluž), který udeřil protihráče do obličeje. S verdiktem sice není spokojen, ale respektovat jej musí.

Žlutou kartu dostává Faitout Maouassa (Stade Rennes FC).

46

46. Červená karta

46

Tak to máme znovu hodně zajímavý úvod poločasu, tentokrát tedy toho druhého. Eduardo Camavinga (Stade Rennes FC) se snažil napravit zaváhání svého brankáře, avšak za svůj faul vidí červenou kartu. Hosté budou rozehrávat přímý kop z podobné vzdálenosti, ze které v první půli skórovali.

23

Žlutou kartu dostává Raphinha (Stade Rennes FC).

17

Mateo Sušić (CFR Kluž) musel zatáhnout za záchrannou brzdu, ovšem vidí za to žlutou kartu.

9

Žlutou kartu dostává M'Baye Niang (Stade Rennes FC), zřejmě za nesportovní chování.

5

5. Červená karta

5

To sou věci hned v úvodu. Edouard Mendy (Stade Rennes FC) poslal k zemi na hranici pokutového území Traorého a od hlavního arbitra ihned fasuje červenou kartu.

0:1

konec (0:1)

Branky: 9. Deac

Karty:   9. Niang (REN), 23. Raphinha (REN), 51. Maouassa (REN) – 17. M. Sušić (KLZ), 90+1. Arlauskis (KLZ)   82. M. Sušić (KLZ)   5. Mendy (REN), 46. Camavinga (REN)

Neproměněná penalta: 28. Niang (REN), mimo

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 12:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:22.

Stade Rennes: Mendy – H. Traoré, Gnagnon, Morel, Maouassa (75. Siliki) – Raphinha (80. Siebatcheu), Camavinga, Bourigeaud, Del Castillo (8. Kapambu) – Hunou – Niang (C).
Náhradníci: Kapambu – Da Silva, Nyamsi, Gelin, Siliki, Gboho, Siebatcheu.

CFR Kluž: Arlauskis – M. Sušić, Burcă, Boli, Camora (C) – Culio, Bordeianu (66. Hoban), Djoković (70. Păun) – Omrani, L. Traoré (84. Cestor), Deac.
Náhradníci: J. Fernández – Pașcanu, Cestor, Hoban, Golofca, Rondón, Păun.

Rozhodčí: A. Eskov – D. Mosjakin, V. Dančenko