konec (3:3, 2:0, 3:3)

24.10.2019, 20:15 • SH Jižní Město • 8. kolo • MCh

Tipsport: 6.9 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek večera. (22:32:44)
Je konec! Domácí hráči zvládli pražské derby a poráží favorita z Chodova v poměru 8:6. O výsledku rozhodla polovina třetí třetiny, ve které nezvládli hosté to, že sice dokázali smazat dvoubrankový náskok domácích, ten ale domácí hned vzápětí znovu získali. Byl to klíčový okamžik zápasu, na který už Chodov nedokázal odpovědět.

59:46

Vyloučení v týmu Black Angels (Daniel Ludvík – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

59:28

59:28 Martin PRAŽAN - 8:6

59:28

Chodov právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN PRAŽAN. Asistence: Tomáš Sýkora.

Black Angels právě vstřelili branku!
Nejspíš máme rozhodnuto! Domácím totiž vychází další kombinační akce, kterou zakončuje odkryté části brány MATOUŠ BURIAN. Asistence: Jan Hněvkovský.

57:01

Poslední třetina začala odpočívat tři minuty. Chodovu už opravdu moc času nezbývá.

55:20

Domácí dobře napadají a tak Chodov má problémy se zakončením.

54:30

Oba týmy hrají kombinačně. Hra se nám přelévá ze strany na stranu.

53:45

Hosté jsou u míčku, čas na vyrovnání se jim ale krátí.

53:05

Na hřišti se nám množí nepřesností na obou stranách.

52:03

Domácí drží míček u mantinelu za brankou Chodova.

51:06

51:06 Jan HNĚVKOVSKÝ - 7:5

51:06

Divoká polovina třetí třetiny není ještě u konce! Domácí znovu utíkají do dvoubrankového vedení zásluhou JANA HNĚVKOVSKÉHO. Asistence: Jan Kopecký.

50:12

50:12 Jakub RENČÍN - 6:5

50:12

Jenže hned vzápětí se Black Angels vrací znovu do vedení! Rychlá akci zakončuje za záda Rebra JAKUB RENČÍN. Asistence: Daniel Ludvík.

50:01

Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

48:36

48:36 Tom ONDRUŠEK - 5:5

48:36

Máme vyrovnáno! Rychlá křížná přihrávka k mantinelu na pravé straně, odkud střelou z první trefuje pod horní tyč TOM ONDRUŠEK. Asistence: Marek Vávra.

47:47

47:47 Marek VÁVRA - 5:4

47:47

Chodovští snižují na rozdíl jediné branky. Přízemní střelou z první překonává domácího gólmana MAREK VÁVRA. Asistence: Mikuláš Krbec.

47:30

Kombinační akce domácích skončila po nepřesné přihrávce.

47:12

Volný úder teď zahrávali i domácí, ale ani oni neohrozili branku soupeře.

45:20

Volný úder pro hosty. Ale ani tentokráte nedokázali zakončit.

44:00

Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.

43:13

Rebro si teď pohlídal míček u své pravé tyče.

42:30

Chodovští to teď zkoušejí kombinační hrou na polovině domácích.

41:33

Závar před hostující brankou! Ten ale domácí nedokázali tentokráte zakončit.

40:01

Domácí hráči jsou úspěšnější na buly.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině: 9 – 13.
Skončila nám druhá třetina, ve které domácí vstřelili dvě branky a dostali se tak do dvoubrankového vededení.

40:00

39:30

39:30 Matouš BURIAN - 5:3

39:30

Black Angels vede o dvě branky! Domácí hráči využívají přesilovou hru a utákají do dvoubrankového vedení. Kombinační akci zakončuje střelou z první MATOUŠ BURIAN. Asistence: Jakub Boček

39:01

Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:20

Domácí se snaží kombinační hrou o prosazení se v přesilové hře.

37:50

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniel Kašovský – 2 min., Sekání).

36:55

Hosté drží balónek na polovině domácích a snaží se s ním něco vymyslet.

36:20

Hra se nám teď přesunula do středu hřiště.

35:39

Domácí tým je kompletní.

34:40

Chodovu se zatím přesilá hra nedaří, i když kombinují na polovině domácích. Ty stále drží Körber!

34:08

Zahanbit se na druhé straně nenechal ani Rebro! Ten podržel Chodov při rychlém protiútoku domácích.

33:47

Körber výborným zákrokem drží domácí!

33:39

Vyloučení v týmu Black Angels (Jakub Hromada – 2 min., Sekání).

32:55

Opět rozehrávka z rohu hřiště, kterou domácí borci nezakončili.

32:45

Další povedená kombinační akce domácích hráčů, kterou nedokázali zakončit! Aby je to ještě nemrzelo.

31:40

Vojtěch Novotný se zařadil jako další mezi neúspěšné domácí střelce.

31:20

Král mohl navýšit vedení domácích. NEdokázal ale zakončit přesně.

30:12

Angels byl odpískán útočný faul.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

29:43

Nepřesná přihrávka je o míček ale připravila.

29:30

Domácí hráči to zkouší opět kombinační hrou od vlastní brány.

28:18

28:18 Jakub RENČÍN - 4:3

28:18

Černí Andělé se vrací v zápase do vedení. Rychlá kombinace a křížná přihrávka od Ludvíka na JAKUBA RENČÍNA. Ten zakončuje z levé strany od mantinelu střelou z první do odkryté části brány. Rebro mělo nárok, neboť na rychlou střelu nedokázal zaregovat. Asistence: Daniel Ludvík.

27:45

Oba týmy opět střídají. U míčku jsou domácí.

27:20

Hra se nám teď přesunula znovu do středu hrací plochy. K vidění je dost nepřesností.

26:20

Volných úder domácích trefil pouze blok hostujících hráčů.

25:35

Domácí hráči jsou kompletní. Chodov přesilovou hru nevyužil.

25:20

Z dalšího volného úderu z hranice brankoviště hosté opět nezakončili.

25:11

Zakončit nedokázal teď ani Ondrušek!

24:20

Tomáš Vávra měl teď dvě zajímavé šance, ale ani jednu nedokázal nasměrovat mezi tři tyče!

24:15

Hosté teď kombinují na polovině domácích. Zatím se ale k nějakému většímu zakončení nedostali.

23:35

Chodov teď bude rozehrávat volný úder ze slibné pozici na hranici velkého brankoviště.

23:35

Vyloučení v týmu Black Angels (Ondřej Vaculík – 2 min., Hra na zemi).

22:40

Zatím sledujeme klidnější pasáž hry, bez nějaké větší akce na jedné či druhé straně.

21:48

Zvolili rozehrávku na krátko.

21:43

Domácí hráči teď budou rozehrávat volný úder od středové čáry.

20:55

Zatím sledujeme hodně opatrnou druhou třetinou.

20:01

Chodov opět vyhrál úvodní buly.

20:01

První přestávka je u svého konce, zápas nám za chvíli bude pokračovat.
Střely na bránku v první třetině: 6 -18.
Druhá třetina začne přibližně v 21:08.
Skončila nám divoká první třetina, která nabídla šest branek, po třech na každé braně. Oba týmy se v ní střídaly vedení, nakonec se hráči obou mužstev rozešli do šaten za nerozhodného stavu 3:3.

20:00

19:08

19:08 Jaroslav JAROŠ - 3:3

19:08

Opět máme srovnáno! Domácím se povedla rychlá akce, která končí za zády Rebra. Chodovského brankáře překonal střelou z první JAROSLAV JAROŠ. Asistence: Vojtěch Ježek.

18:38

18:38 Jiří KOUTNÝ - 2:3

18:38

Chodov nakonec využívá přesilovou hru 4 na 3, když rychlou kombinační akci zakončuje JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Tom Ondrušek.

17:56

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Sekání).

17:56

Je po přesilové hře! Chodov půjde do čtyř!

17:35

Chodovští se okamžitě usadili na polovině soupeře a kombinační hrou se snaží využít výhodu dvou mužů v poli.

17:27

Vyloučení v týmu Black Angels (Jakub Renčín – 2 min., Nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Black Angels (Daniel Ludvík – 2 min., Nesportovní chování).

16:45

16:45 Tomáš SÝKORA - 2:2

16:45

Domácí hráči se z vedení neradovali ale příliš dlouho. Rychlou kombinační akci zakončuje za záda domácího brankáře TOMÁŠ SÝKORA. Asistence: Jiří Koutný.

16:16

16:16 Jakub BOČEK - 2:1

16:16

Domácím hráčům vyšla přesilová hra, kterou zakončil střelou z první z levé strany JAKUB BOČEK. Rebro se nestačil vůbec přesunout a obdrženému gólu tak nezabránil. Asistence: Daniel Ludvík.

15:45

Rebro teď se svými obránci výborným zákrokem a následným odpálením míčku jedním s obránců zabránili druhému gólu domácích.

15:20

Hra je přerušena nerozběhla se nám časomíra.

15:03

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Jiří Koutný – 2 min., Sekání).

14:30

Signalizovaná výhoda pro domácí hráče.

14:10

Jaroš z levé strany z těžké pozice Rebra nepřekonal.

13:35

Chodov teď dobře brání a napadá a domácí tak mají problém se dostat ke střele. Musí s míčkem zpět na vlastní polovinu.

12:40

Oba týmy nám vystřídaly. U míčku jsou domácí, kteří se snaží dostat do zakončení.

12:08

Chodov bude rozehrávat z rohu hřiště.

11:45

Körber teď oipět uklidňuje hru.

11:05

Oba týmy teď předvádí hodně rychlý florbal. Míček se přelévá ze strany na stranu. V zakončení to ale vázne na obou stranách.

10:27

10:27 Jakub BOČEK - 1:1

10:27

Domácí hráči se teď dočkali vyrovnání. Když rychlá akce z vlastní poloviny končí v bráně Chodova. Posledním kdo se dotknul míčku a poslal ho za záda Rebra byl |AKUB BOČEK. Asistence: Jakub Hromada.

10:20

Ludvík se snaží založit další akci z vlastní poloviny.

10:01

První třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

09:22

Black Angels je kompletní.

08:30

Chodovu se teď vůbec nedaří při přesilové hře. Domácí hráči drží míček na polovině hostí.

08:00

Chodovští se zatím nedokážou dostat v přesilové hře do zakončení.

07:22

Vyloučení v týmu Black Angels (Vojtěch Novotný – 2 min., Hrubost).

07:15

Domácí teď přichází o míček po nepřesné přihrávce.

06:55

06:55 Daniel LUDVÍK - 0:1

06:55

Chodov se ujímá šťastně vedení, když před brankou si nahození z levé strany nešťastně v brankovišti srazil do vlastní branky DANIEL LUDVÍK.

05:59

Oba týmy nám vystřídaly. U míčku jsou chodovští, kteří to budou zkoušet teď z vlastní poloviny.

05:39

Ondrušek teď před bránou domácích nedokázal překonat Körbera.

05:00

Körber si teď sáhnul pro míček a uklidnil hru.

04:30

Hra se nám teď uklidnila, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

04:07

Domácím hráčům byl odpískán útočný faul.

03:30

Hromada z otočky trefil jen prvního hráče v růžových dresech.

02:45

Na druhé straně kombinační akce Chodova skončila po nepřesné přihrávce.

02:20

Ludvík z dálky střílí nepřesně.

01:55

Domácí se teď dostali konečně k míčku a zkouší to postupným útokem.

01:20

Chodovští jsou aktivnější, ale do nějaké nebezpečné akce se zatím nedostali.

00:30

Chodovští hráči od úvodních minut drží balónek a kombinují s ním na polovině domácích.

00:01

Chodov úspěšnější na úvodním buly.

00:01

Začátek zápasu se mírně posune.

Black Angels: Körber (Matiášek) – Vaculík, Straka, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek, Bouček – Král, Novotný, Burian – Kopecký, Jaroš, Hušek – Hromada, Hanák, Boček – Hněvkovský, Renčín.

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Šimůnek) – Pražan, Doubek, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Strnad – Mikeš, Vošta, M. Vávra – Ondrušek, Koutný, Řezáč – Eremiáš, Matejčík, Majer – Koutný, Krbec, Plíhal.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch.
Zápas se odehraje netradičně již ve čtvrtek a to ve SH na Jižním Městě, kde své domácí zápasy odehrává právě Chodov. Start zápasu je naplánovan 20:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
FAT PIPE Florbal Chodov je v průběžné tabulce na třetí pozici, kdy prozatím získal osmnáct bodů za šest vítězství. Jen jedenkrát odešli hráči Chodova, když nestačili v šestém kole Vítkovicím.
Black Angels se po odehraných sedmi zápasech nachází v tabulce na dvanácté pozici se ziskem sedmi bodů za dvě vítězství a jednu porážku v prodloužení.
Proti sobě se postaví dva pražské kluby, čeká nás tak pražské derby nováčka soutěže a jednoho z nejzkušenějších českých klubů, který má nebo měl ve svém kádru několik reprezentantů.
Hezký den všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu Superligy florbalu, ve kterém se představí florbalisté Black Angels a FAT PIPE Florbal Chodov. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.

8:6

Branky a nahrávky: 11. Boček (Hromada), 17. Boček (Ludvík), 20. Jaroš (Ježek), 29. Renčín (Ludvík), 40. Burian (Boček), 51. Renčín (Ludvík), 52. Hněvkovský (Kopecký), 58. Burian (Hněvkovský) – 7. Ludvík (vla.), 17. Sýkora (Koutný), 19. Koutný (Ondrušek), 48. M. Vávra (Krbec), 49. Ondrušek (M. Vávra), 60. Pražan (Sýkora)

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch