Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – Bílí Tygři Liberec

2:6

konec (0:1, 1:3, 1:2)

24.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina Střed • Milan Horák

Máme tu konec dnešního zápasu, který končí 2:6 a Tygři si odváží domů tři body. Ke konci jsme ještě mohli vidět hromadnou potyčku, která zápas zbytečně protáhla a vytvořili se tak komplikace i v onlinu.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:40:15)

59:58

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je LUKÁŠ PLOS, který střílel z obranného pásma do odkryté klece a trefil se přesně doprostřed. – 2:6. Bez asistence.

59:04

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tůma – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hujer – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Patzelt – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nevšímal – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam – 5 min., naražení zezadu + osobní trest do konce utkání, naražení zezadu).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2+2 min, hrubost).

59:04

A máme tu bitku hned tří dvojic. U branky France se do sebe pustilo šest hráčů po zákroku na France.

58:38

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Putz – 2 min., podrážení).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny – pravděpodobně poslední třetiny.

56:51

Hosté si nyní už hrají svojí hru, která jim vyhovuje. Ve vzduchu cítí, že si dnes domů odvezou tři body a už se nikam extra neženou.

56:00

Hosté si drží útočné pásmo a kombinují před brankou Maláče.

55:04

Jenčovský obdržel kotouč na mezikruží, ale nedokázal ho nasměrovat tak, aby zamířil na branku Maláče!

54:24

Ofsajd přerušuje hru po špatně provedeném přechodu do útočného pásma ze strany Tygrů.

52:52

Melenovský kroužil za brankou France tak dlouho, že nakonec přichází o kotouč.

51:01

Masař zkusil vypálit na kruzích, ale trefil pouze brusle obránců Dukly.

50:54

Oddechový čas pro domácí.

50:53

Zakázané uvolnění přesune hru před Maláče.

50:03

Nevšímal zavezl kotouč do útočného pásma.

48:56

Dukla právě vstřelila branku!
Střela, která ze začátku nevypadala moc dobře nakonec končí za zády France. Z modré čáry vystřelil VÁCLAV MACEK a domácí využívají přesilovou hru. Stav utkání 2:5. Asistence: Daniel Pavelec, Matyáš Sapík.

48:47

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Masař – 2 min., faul kolenem).

47:39

Křižnou přihrávku z pravé části kluziště obdržel na mezikruží DAVID PUTZ a dostat kotouč za záda Maláče mu nedělalo problém. Navyšuje tedy na 1:5. Asistence: Luka Vodlan.

47:19

Zakázané uvolnění přesune hru před Maláče na pravý kruh.

46:26

Ke střele z pravého kruhu se dostal Šabatka, ale trefil pouze připravený pravý beton France!

45:33

Z mezikruží vypálil tvrdě Šimon Zdarsa, ale přímo doprostřed branky France, který s jeho střelou neměl sebemenší problém.

45:15

Hujer krouží v útočném pásmu a hledá volné spoluhráče před brankou Maláče.

44:36

Ofsajd přerušuje hru po špatném postavení Ježků na modré čáře.

43:56

Hosté zakládají útok až od branky France a dostávají se do útočného pásma.

42:28

Bulík zavezl kotouč do útočného pásma, nahodil na France a získává pro svůj tým útočné pásmo.

42:08

Maláč má kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.

40:10

Domácí se zmocňují kotouče po buly v možná poslední třetině dnešního zápasu.

40:01

Druhá třetina nám nabídla ihned čtyři branky. Na 0:2 navyšoval ve 25. minutě Tadeáš Jobek. Domácí ale také ukázali, že chtějí hrát o body. Ve 32. minutě se k odraženému puku dostal Šimon Juřička a snížil na 1:2. Dukla byla velice blízko vyrovnání a na její hře bylo vidět, že si začínají věřit. Obrovská rána přišla ve 34. a 35. minutě, kdy na vteřinu přesně Dukla inkasovala dvě branky a Tygři odskočili na tříbrankový náskok. Stav utkání po druhé třetiny tedy 1:4.

Třetí třetina začíná za 13 minut.

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:55

Sapík zaváží kotouč do útočného pásma a domácí kombinují před brankou France.

36:53

Maláč si nyní troufl na rozehrání hokejkou v pravém kruhu.

36:07

Úmyslný ofsajd přesune hru před branku France.

35:45

Pro domácí je to nyní obrovská rána během minuty inkasovat dvě branky, když byli tak blízko vyrovnání.

34:32

Nyní je to jako na střelnici. Během minuty se hosté dostávají do třígólového náskoku. Na 1:4 navyšuje RICHARD PATZELT. Asistence: Martin Böhm, Luka Vodlan.

33:32

Liberec využívá přesilovou hru, ale tentokrát 5 na 3. Z pravého kruhu tvrdě vypálil TADEÁŠ TŮMA, střela se otřela o pravou štangli a zapadla přesně za záda Maláče. Asistence: Jakub Masař.

33:04

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hrbek – 2 min., hrubost).

32:23

Do střely od modré čáry se položil Pavelec, ale střela byla tak tvrdá, že mu urazila nůž od brusle a hra je přerušena.

31:49

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2 min., vysoká hůl).

31:15

Po střele Bulíka se kotouč odrazil až na pravý kruh k ŠIMONU JUŘIČKOVI a ten svojí tvrdou střelou k pravé tyči snižuje na 1:2! Asistence: David Bulík.

30:42

Ofsajd přerušuje hru po špatném postavení Tygrů na modré čáře.

29:02

Hosté jsou po druhé brance nyní velice klidnější na holích, spoustu věcí si dovolí a zatím jim i všechno vychází. Za to domácí jak kdyby na ledě nebyli.

26:51

Domácí se nedokázali prosadit v přesilové hře a hosté jsou již v plném počtu.

26:38

Domácí nyní ostřelovali France ze všech stran ve své přesilové hře, ale nemohou na něj najít zatím žádný recept.

25:45

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Böhm – 2 min., podrážení).

24:51

Tygři využívají přesilovou hru. Po dlouhé kombinaci v útočném pásmu vypálil Putz z pravého kruhu, odražený puk se dostal k MILANOVI JOBKOVI a ten už měl zametení kotouče do prázdné branky velice jednoduché!. – 0:2. Asistence: Luka Vodlan, David Putz.

24:16

Hosté si vyzkouší další přesilovku v dnešním utkání.

24:12

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Pavelec – 2 min., hákování).

23:41

Hosté zakládají útok až od své branky a dostávají se do útočného pásma.

22:58

Domácí jsou již nyní v plném počtu a přečkali své první oslabení v dnešním utkání.

22:33

Damašek vypálil z levého kruhu, ale trefil pouze připravený pravý beton Maláče!

22:09

21:49

Nádhernou kombinaci předvedli Tygři v útočném pásmu, ale nedokázali dostat kotouč za záda Maláče.

21:21

Tým Liberce už je nyní v plném počtu a zahrají si minimálně minutu a půl přesilovou hru.

20:52

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nevšímal – 2 min., sekání).

20:10

První útok druhé třetiny zakládají domácí.

20:01

Po první třetině jdou spokojenější do kabin Tygři. Už ve třetí minutě otevřel skóre zápasu Jakub Masař. Domácí měli spoustu šancí na vyrovnání, ale Franc ukazuje, že je na dnešek skvěle připravený a odmítl jakýkoliv kotouč pustit za svá záda. Na druhou stranu mohou domácí děkovat Maláčovi, díky kterému je stav po první třetině "pouze" 0:1.

Druhá třetina začíná za 13 minut.

20:00

19:35

Polodna zkusil vypálit z modré, ale Franc měl připravené betony a má kotouč pod kontrolou. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

19:22

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hujer – 2 min., hrubost).

17:27

Do úniku se dostal Nevšímal, vypálil nahoru, ale Franc měl připravené rameno a vyrazil kotouč do ochranného skla!

16:31

Nyní můžou domácí děkovat pouze Maláčovi, který zneškodnil minimálně tři po sobě jdoucí šance!

15:44

Domácí Dukle se nyní vůbec nedaří vyvést nebo alespoň vyhodit kotouč z obranného pásma.

15:14

Hosté si nyní vyvinuli dostatečný tlak před Maláčovou brankou a drží domácí v zámku.

13:51

Hujer se svojí technickou hrou dostal až na mezikruží před Maláče, vypálil, ale trefil se pouze do připravené lapačky!

13:14

Pavelec chytře posunul kotouč v útočném pásmu na Sopotnika, ale ten o něj rázem přišel.

12:13

Adam pálil z modré čáry, ale trefil pouze připravenou vyrážečku France.

11:46

Hois vyhazuje kotouč až k brance Maláče.

11:39

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Meisel – 2 min., podrážení).

10:40

Hosté nepřesnou rozehrávkou přichází o držení kotouče v útočném pásmu.

09:25

Leden zavezl kotouč do útočného pásma, posunul ho na Jobka, ale ten trefil pouze horní tyč a kotouč vylétl až mimo hrací plochu!

08:39

Tentokrát pálil z modré Hladík, ale rychlá lapačka Maláče tento pokus likviduje!

07:59

Böhm pálil z modré čáry ale trefil pouze brusle bránícího Sapíka.

07:20

Domácí si drží útočné pásmo a snaží se o kombinaci před brankou France.

07:06

Po střele Tůmy z modré čáry má Maláč kotouč pod lapačkou. Vhazování na pravém kruhu.

06:34

Špatná rozehrávka domácích vyústila pouze v zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Maláčem.

05:53

Po nedomluvě na modré se Melenovský dostává mimo hru a je pískán ofsajd.

04:59

Nevšímal založil se Zdarsou protiútok, ale do koncovky se ani jeden z nich nedostal díky skvělé práci Tygrů v obraně.

04:42

Pískán úmyslný ofsajd. Hra se nám přesune až před branku France.

03:07

Meisel se snažil vyslat jednoho z útočících Tygrů do brejku, ale přihrávka byla příliš rychlá, a tak kotouč na modré nezpracoval.

02:12

Na mezikruží obdržel přesnou přihrávku na hůl JAKUB MASAŘ, který střelou mezi betony překonává Maláče. – 0:1. Asistence: Filip Kříž, Jakub Dvořák.

01:52

Franc má kotouč pod lapačkou. Následuje vhazování z pravého kruhu.

01:13

Pavelec se snažil zavést kotouč do útočného pásma, ale přišel o něj již ve středním pásmu.

00:30

Maláč si připisuje první zákrok po střele Tůmy z modré čáry.

00:05

Jako první se kotouče po zahajovacím buly ujímají domácí a ženou se vpřed.

00:01

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Šabatka, Adam, Sapík, Macek, Hrbek, Janda – Nevšímal, Polodna, Zdarsa – Sopotnik, Melenovský, Pavelec – Valach, Juřička, Bulík. Trenér: Viktor Ujčík

Bílí Tygři Liberec: Franc (Krátký) – Böhm, Tůma, Hladík, Patzelt, Dvořák, Meisel, Damašek – Putz, Vodlan, Jobek – Trunda, Hujer, Jenčovský – Masař, Kříž, Plos – Hois, Leden. Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Mejzlík – Křivohlavý, Krejčí.
Na Horáckém zimním stadionu se dnes utkají dorostenci Dukly Jihlava proti Bílým Tygrům z Liberce.

Dukla má nyní šňůru tří porážek v řadě, z toho jednu v prodloužení. Jihlavští dorostenci se letos velmi trápí spíše v produktivitě, než že by byli vždy horším týmem. Dukla je nyní po 12 kolech na 8. místě s 10 body.

Liberec je na tom podstatně lépe. Se 26 body si drží krásné třetí místo a do dnešního zápasu je papírovým favoritem. Poslední čtyři zápasy hráli Tygři všechny venku a získali v nich plný počet bodů.

Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:6

Branky a nahrávky: 32. Juřička (Bulík), 49. Macek (Pavelec, Sapík) – 3. Masař (Kříž, Dvořák), 25. Jobek (Vodlan, Putz), 34. Tůma (Masař), 35. Patzelt (Böhm, Vodlan), 48. Putz (Vodlan), 60. Plos

Rozhodčí: Mejzlík – Křivohlavý, Krejčí

02:12 LIB 0:1 Masař (Kříž, Dvořák)
11:39 LIB 2 Meisel, podrážení
19:22 LIB 2 Hujer, hrubost
20:52 JIH 2 Nevšímal, sekání
24:12 JIH 2 Pavelec, hákování
24:51 LIB 0:2 Jobek (Vodlan, Putz)
25:45 LIB 2 Böhm, podrážení