konec (17:24, 33:48, 46:66)

23.10.2019, 20:00 • Skupina A • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.51 13.5 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:43:53)
ZVVZ USK Praha deklasovalo na palubovce francouzského Bourges domácí tým vysoko 93:64. Český tým se do vedení dostal už v první čtvrtině a postupně svůj náskok navyšoval až na konečných 29 bodů. Díky tomu se USK Praha dočkalo druhého vítězství v Eurolize v této sezoně a v rámci celé sezony, tedy i s přihlédnutím k české lize, drží neporazitelnost. Aktuální bilance činí 8 zápasů, 8 výher.

Konec zápasu. (64:93)

39:56

Dva trestné hody Thomasové. (64:93)

39:52

Domácí svůj útok nevyužili. (64:91)

39:35

Ještě navýšení vedení hostujícího týmu. (64:91)

38:55

Přesná trefa Rezanové z hranice trestného hodu. (64:89)

38:14

Rupertová využila dva trestné hody. (64:87)

38:01

Oblaková přidává další dva body na konto USK. (62:87)

37:35

Podstřelem se pod košem domácích prosadila Thomasová. (62:85)

37:17

Tentokrát Dabovičová využila obě šestky. (62:83)

37:10

Dabovičová využila jeden trestný hod. Bourges si doskočilo míč a došlo znovu k faulu. (60:83)

36:40

Bourges v útoku předvádí nepřesnou střelbu. Už dvě minuty nedalo žádné body. (59:83)

36:18

Při siréně, jež signalizovala konec časového limitu, se prosadila Thomasová. (59:83)

35:39

Trestný hod však neproměnila. (59:81)

35:39

Ztráta domácích je plně potrestána Thomasovou, která byla navíc při střelbě faulována. (59:81)

35:21

Protiútok hostujícího týmu vrací vedení o dvacet bodů. Oddechový čas pro Bourges. (59:79)