Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha

2:4

konec (1:3, 0:0, 1:1)

21.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 16. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 3.35 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání komentoval Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (21:25:15)
Slavia doslova vydržela tři body na ledě Ústí nad Labem. Slovan po kontaktní brance hodně ožil, ale v závěrečné hře bez brankáře nakonec kapituloval počtvrté a padl v poměru 2:4.

59:38

59:38 Tadeáš HEJDA - 2:4

59:38

Slavia právě vstřelila branku!
Razítko na vítězství sešívaných dal ranou do prázdné branky TADEÁŠ HEJDA – 2:4! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jan Novák.

59:30

Daniel Vrdlovec těsně minul prázdnou branku Slovanu ze své vlastní třetiny!

59:01

Začala poslední minuta, David Stahl zamířil na střídačku!

58:30

Slovan se prokombinoval až do střední třetiny a musí znovu vybojovat své útočné pásmo.

58:12

David Stahl zatím zůstává v brance Slovanu.

58:12

Slovan bude hrát přesilovou hru a nyní si vzal oddechový čas.

58:12

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Petr Vampola – 2 min., napadení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:30

Tadeáš Hejda poslal ostrým hitem na led Václava Krliše, ale sudí se nerozhodli vylučovat.

57:04

David Stahl utěsnil i to nejmenší místo u své pravé tyče a nedovolil Ondráčkovi zasunout puk za tyč.

56:19

Kotouč na střídačce Slovanu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:55

Slavia se snaží hrát stále aktivně v útočné třetině a nepouštět domácí do závěrečného náporu.

54:30

Na druhé straně jsme viděli dvě velké šance na srovnání! Nejprve nepropálil z mezikruží Michaljova Vladimír Brož a následně po svém drzém průniku zamířil do lapačky hostujícího brankáře Daniel Kružík.

53:56

Robin Všetečka projel celou hrací plochou velmi pohodlně a jeho rána na zadní tyč měla dobré parametry. David Stahl musel vytáhnout dobrý zákrok ramenem!

52:44

Daniel Kružík se nedostal přes zkušeného Jana Nováka. Zápas má však nyní náboj a domácí cítit možný zisk bodu.

51:56

Martin Tůma zavezl kotouč do třetiny, ale ani elitní formace Slovanu se nemůže dostat k zakončení.

2:4

Branky a nahrávky: 5. Tůma (Vildumetz, Maršoun), 48. Kružík (Pšenička, Smetana) – 3. Šmerha (Vampola, Vlček), 10. T. Duda (Šteiner, J. Doležal), 18. Vrdlovec, 60. Hejda (Vrdlovec, J. Novák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Brízgala) – Hes, D. Krejčí (C), Vl. Brož (A), Smetana (A), Veber, Zukal – Tůma, Vildumetz, Maršoun – Kružík, Pšenička, Krliš – J. Havel, Kordule, O. Bláha – Jelínek, Dörner, Filip.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – J. Novák (C), T. Duda, Ryzák, P. Hořava, Hejda, Barák, Steinocher – Vlček, Vampola (A), Šmerha – Šteiner, Vrdlovec, J. Doležal (A) – Všetečka, Kohút, M. Ondráček – Martínek, Furch, Jar. Brož.

Rozhodčí: Radek Wagner, Josef Barek – Richard Coubal, Michal Janíček