konec (1:1)

20.10.2019, 10:30 • Hřiště Dvory, Karlovy Vary • 11. kolo • Jakub Mahr

Tipsport: 2.35 3.6 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (12:32:00)
V druhém poločase dokázali hosté z Domažlic rozhodnout zápas dvěma rychlými góly, v devětačtyřicáté minutě se trefil Teršl a po dvou minutách na něj navázal Došlý. Za Karlovy Vary ještě dokázal snížit v devětašedesáté minutě Kuffour svou druhou trefou v zápase, to ale na vyrovnání nestačilo a karlovarská Slavia tak padla na vlastním trávníku s Domažlicemi 2:3.

90+4

90

Nastavují se tři minuty.

89

Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Bauer.

88

Kuffour parádně centroval před bránu, dorážku ale vyrazil Brych.

86

Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Uzlík, přichází Hrubý.
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Hudec, přichází Frána.

83

Maňák vystřelil z dálky, Brycha ale nepřekvapil.

81

Týmy si předávají míč jako horký brambor, ani jeden z nich se však nedostává ke střele.

78

Karlovarští z volného kopu poslali míč do šestnáctky, odtud ho ale na druhou stranu poslala obrana hostí.

75

Gól evidentně Slavii povzbudil a ta tak zvýšila útočnou aktivitu.

72

Vysoký míč si stáhl Brych se vzduchu a zastavil domácí kombinaci.

69

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
ALEX KUFFOUR si připisuje druhý gól v tomto utkání, uvolnil se v šestnáctce a následně parádně poslal míč do brány.

68

Domažlice se stahují na vlastní polovinu a vyrážejí odtud do útoku.

65

Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Kraml.

65

Žlutou kartu dostává Ruml (TJ Jiskra Domažlice).

64

Došlý to zkusil zprava, Chára ale pěstmi vyrazil.

63

Slavia parádně kličkovala s míčem až do šestnáctky, tam ale kombinaci ukončil brankář Jiskry.