3:2

konec (2:2)

19.10.2019, 10:15 • Benešov • 11. kolo • PV

Tipsport: 2.2 3.6 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První poločas nám nabídl hezkou podívanou a padly čtyři pěkné góly. Ve druhém poločase se prosadil Vosáhlo nádhernou střelou z přímého volného kopu a poslal svůj tým do vedení. Benešov dokázal z velmi nepříznivého stavu 0:2 otočit zápas na 3:2. Domácí celek v dalším utkání přivítá na svém hřišti Hostouň. Plzeň B čeká v dalším kole Písek. (12:12:32)

90+2

90+1

Žlutou kartu dostává Azilinon (SK Benešov).

90

Čtvrtý sudí nastavuje zápas o jednu minutu.

90

Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Meszaros.

89

Vais zahrál rukou a rozehrávat bude Turek.

87

Žilák se dostal ve výskoku do střetu s domácím gólmanem. Ten padá a sudí píská faul.

85

Dufek vystřelil, jeho pokus vyráží Valeš na rohový kop.

83

Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Krasnyanyk.

82

Vrňák výborně vystihl přihrávku a zakládá útok svého celku.

81

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Petr, přichází Hranáč.

79

Filip vyslal hezkou přihrávkou do útoku Azilinona. Ten však nedokázal obelstít jednoho z beků.