Uniqa extraliga žen

VK Šelmy Brno – VK Prostějov

3:1

konec (25:14, 21:25, 25:19, 25:18)

17.10.2019, 18:45 • Hala Kounicova, Brno • 6. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.33 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Patnácti body k domácí výhře přispěly Tereza Diatková a Simona Janečková, o bod méně přidala Ivona Svobodníková.

Na opačné straně byla nejproduktivnější se čtrnácti body Gabriela Kopáčová, jedenáct zaznamenala Lucie Nová a na dvouciferný počet se dostala i desetibodová Karolína Fričová. Prostějovu nepomohlo ani šest bodových bloků Gabriely Kozmík Tomášekové. (20:45:54)
Volejbalistky brněnských Šelem porážejí loňské finalistky z Prostějova 3:1 a zůstávají na čele tabulky, když vyhrály všech šest svých dosavadních zápasů.

Utkání rozhodl třetí set, v němž Šelmy otočily z 11:15 na 25:19 a ve čtvrtém setu už měly převahu, kterou zužitkovaly v tříbodové vítězství.

Konec zápasu

25:18

Šelmy využívají hned první mečbol díky Tereze Diatkové!

24:18

A už jen jeden! Dlouhou rozehru zakončila Ivona Svobodníková, domácí blokařka se prosadila hned druhým úderem po obranném zákroku Janečkové.

23:18

Simona Janečková zabodovala útokem po lajně, Šelmám chybí k výhře dva body.

22:18

Podobně jako v polovině setu, znovu po chybě Zatloukalové na servisu podává nepřesně i Kamalani Akeová.

22:17

Michaela Zatloukalová podává do zámezí.

21:17

I přes veškerou snahu domácí hráčky neudržely míč ve hře po technickém útoku Kozmík Tomášekové.

21:16

Domácí nahrávačka Akeová úspěšně zakombinovala s Meg Wolowiczovou.

20:16

Nepříliš povedená ulívka Nové stačila, domácí blok se dotkl sítě.

20:15

Gabriela Kopáčová z pipu zaútočila jen velmi těsně do zámezí.

19:15

Lenka Knorová pak podává až za koncovou čáru.

18:15

Lucie Polášková smečuje do zámezí a dává šanci Prostějovu se nadechnout.

18:14

První bodový úspěch Lenky Knorové, mladá smečařka uspěla útokem po diagonále.

18:13

Přesný diagonální útok Terezy Diatkové.

17:13

Hezká prostějovská souhra středem sítě, prosadila se Nikola Stümpelová.

17:12

Hosté mění smečařky, Karolínu Fričovou nahrazuje Lenka Knorová.

17:12

Svobodníková přidává eso s obrovskou pomocí pásky a brněnské Šelmy jsou na nejlepší cestě k šestému vítězství v řadě.

3:1

VK Šelmy Brno: Akeová, Beránková, Diatková, Janečková, Benediktová, E. Beránková, Svobodníková, Polášková, Wolowiczová – Sklenářová

VK Prostějov: Dvořáčková, Stümpelová, Kozmík Tomášeková, Fričová, Weidenthalerová, Baláková, Kopáčová, Boudová, Knorová, Nová, Zatloukalová – Slavíková

Rozhodčí: Slezák, Spáčil