15.10.2019, 20:45 • Victoria Stadium, Gibraltar • Skupina D • Jakub Kopřiva

Tipsport: 16.7 6.91 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:38:58)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:10.
Je dobojováno. Gruzie po prvním poločase vedla 2:0, potvrzovala roli favorita a byla jasně lepší, ovšem ve druhém poločase outsider zápasu zabral a nakonec srovnal na 2:2. Poslední slovo ale měli hosté, kteří se znovu dostali do vedení, nakonec vyhráli 3:2 a získali povinné tři body.

90+6

90+5

Domácí získali míč a hned šli dopředu, ale zastavil je ofsajd.

90+4

Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Giorgi Navalovski, přichází Solomon Kvěrkvelija.

90+3

Hosté kontrolují své vedení a nikam už příliš nepospíchají, což je pochopitelné.

90+1

Rozhodčí přidal šest minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Liam Walker, přichází Alain Pons.

87

Hosté pokračují ve své aktivitě a znovu se tlačí před branku Gibraltaru.

85

85. Giorgi KVILITAJA - 2:3

85

Gruzie právě vstřelila branku!
Favorit tohoto utkání jde znovu do vedení. Po centru z pravé strany se na malém vápně k míči dostal GIORGI KVILITAJA, který ho s velkou dávkou štěstí dostal za brankáře.

83

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Joseph Chipolina, přichází Erin Barnett.

82

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Anthony Bardon, přichází Andrew Hernandez.

81

Je před námi posledních zhruba deset minutek. Hostům se velice rychle krátí čas, navíc se vůbec nedostávají do zakončení.

78

Hosté přidali a tlačí se do zakončení, což je pochopitelné, protože Gruzie byla velkým favoritem a najednou je to 2:2!

76

Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Džano Ananidze, přichází Giorgi Aburžania.

2:3

konec (0:2)

Branky: 67. L. Casciaro (Britto), 74. R. Chipolina (Mouelhi) – 10. Charajšvili (Šengelia), 21. Kankava (Ananidze), 85. Kvilitaja

Karty:   45+1. Bardon (GIB), 58. Sergeant (GIB) – 50. Chočolava (GRU)

Gibraltar: Goldwin – Sergeant, R. Chipolina, J. Chipolina (83. Barnett), Olivero – Mouelhi, Bardon (82. Andrew Hernandez) – L. Casciaro, Walker (89. Pons), Britto – De Barr.
Náhradníci: Cafer – Barnett, J.-C. Garcia, Coombes, Anthony Hernandez, Andrew Hernandez, Jolley, Pons, Power, Styche, Priestley.

Gruzie: G. Loria, Makaridze – Kakabadze, Grigalava, Šengelia, Chočolava – Kankava, Ananidze (76. Aburžania), Lobžanidze (69. Kvilitaja) – Navalovski (90+4. S. Kvěrkvelija), Charajšvili (60. Kitejšvili).
Náhradníci: Kupatadze – Aburžania, Daušvili, Kitejšvili, Kvilitaja, S. Kvěrkvelija, Tabidze.

Rozhodčí: Valeri – Giallatini, Alassio