Mistrovství světa v ragby

USA - Tonga

19:31

13.10.2019, 07:45 • Hanazono Rugby Stadium (Higashiosaka) • Vojtěch Adamek

V dnešním zápase jsme viděli drama. USA v úvodu zápasu zaskočilo Tongu a i díky chybám v řadách Tongy se radovalo z vítězství 12:7 v prvním poločase. Do druhého poločasu ovšem vstoupila naprosto jiná Tonga, družstvo bylo disciplinované, nekazilo a zaslouženě vyhrálo zápas v poměru 19:31. (09:43:43)

80+3

80+2

Siale Piatau přidává další dva body a tím ztvrzuje výhru Tongy v dnešním zápase.

80+1

Pěkná kombinace ze strany Tonga znamená dalších pět bodů.

80

Tonga se drží na území USA a nejspíše tam bude také chtít dohrát zápas.

79

Siale Piutau je vyhlášen hráčem zápasu.

78

Máme tu drama! Podle rozhodčího USA Získávají pětku a další dva body, díky zvládnutému kopu.

77

Tonga se brání zuby-nehty, ale americký tlak je momentálně enormní.

76

Hra je hodně přerušovaná, Tonga hraje velice chytře, ale SPojené státy americké jsou stále nebezpeční a velmi aktivní.

74

USA ví, že ji již moc času nezbývá, riskuje a tím otevírá prostor pro rychlý kontr Tongy.

73

Početné střídání také na straně Američanů.

73

Tonga se ubránila a dlouhým nákopem vysvobozuje sebe sama, hra bude pokračovat na půli hřiště.

72

USA se opět snaží rozhýbat obranu soupeře a teď jsou opravdz blízko k přidáním dalších bodů.

71

Následuje mlýn na území Tongy.

69

USA se snaží dotáhnout se na vedoucí Tongu, ale zatím bez jakéhokoliv úspěchu.

68

Dosti nepovedený odkop jednoho z hráčů Tongy, míč v držení USA.

66

Probíhá hromadné ošetření.

65

USA se opět snaží nalézt skulinku v obranném bloku Tongy, nutno říct, že Tonga hraje úplně jinak, než v prvním poločase, ve kterém prováděla hromadu chyb.