0:1

konec (0:1)

13.10.2019, 15:30 • Brozany • 10. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 3.48 3.9 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu konec. V dnešním utkání vyhrává tým Ústí nad Orlicí, nutno říci, že s velkým štěstím. Rozhodující branku dal ve 24. minutě Jan Souček. (17:18:17)

90+2

90+1

Žlutou kartu dostává Jeřábek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

90

Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90

A je tu další možnost domácích, mají k dispozici rohový kop.

89

Další volný přímý kop Brozan.

87

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází M. Krátký.

85

Domácí se snaží o skórování ale jejich pokusy jsou neúspěšné, Jiskra se už spíše jenom brání a občas vyrazí do rychlého protiútoku.

84

Žlutou kartu dostává Turek (Sokol Brozany).

84

Dnešní utkání sleduje 294 diváků.

82

Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Luzin, přichází Walter.

81

Centr domácího Jakše nikoho nenašel.

80

Faul hostů na polovině hřiště a je tu další snažení Brozan.

78

Evidentní ofsajd hostů, pomezní rozhodčí ale opět zůstává v klidu.

77

Rohový kop pro domácí.

75

Před brankou se nacházel Chukwuma, jeho přízemní střelu ale Jeřábek zlikvidoval.

75

A je tu další faul Ústí nad Orlicí, míč tak mají Brozany.

72

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Pazdera.

71

Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích hráčů.

68

Střela hostů míří vysoko nad bránu Lipše.

65

Obrovská šance domácích! Nejprve hlavičkoval do tyče Chukwuma, poté se k dorážce dostal Jakš, ten ale z bezprostřední blízkosti přestřeluje prázdnou bránu hostů.

65

Míč opět drží domácí.

64

Žlutou kartu dostává Obrtlík (Sokol Brozany).

63

Žlutou kartu dostává Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

61

Výborný obranný zákrok předvedl jeden z domácích hráčů a zabránil tak velké šanci hostů.

60

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mayer, přichází Nágl.

59

Domácí jsou teď aktivnějším týmem, jejich pokusy jsou ale buď neúspěšně nebo končí ofsajdem.

57

Brozany daly druhý gól! Ale ani tento druhý nebyl uznán pro ofsajd!

56

Volný přímý kop přibližně z 23 metrů pro Brozany!

53

Nedorozumění v obraně Brozan a je z toho další rohový kop hostů.

52

Žlutou kartu dostává Chukwuma (Sokol Brozany).

51

Centrovaný míč domácích sice našel hráče Brozan, ten se ale ke střele nedostal.

49

Faul hostů a je tu další standardní situace.

48

Dopředu postupovali hosté, jeden z hráčů Brozan ale předvedl dobrý obranný zákrok a útok zažehnal.

46

Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Bories, přichází Chukwuma.

46

Pohled do statistik po 1. poločase:

Střely: 4 – 2
Fauly: 10 – 6
Rohové kopy: 1 – 3
Žluté karty: 1 – 0
Skončil první poločas ve kterém bylo k vidění mnoho nepřesností na obou stranách. Větší důvod k radosti mají rozhodně hráči hostujícího celku Ústí nad Orlicí, když po první poločase vedou po brance Součka ze 24. minuty.
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.

45

43

Dlouhý nákop domácích končí pouze v rukavicích Jeřábka.

42

Střela z hranice vápna končí vysoko nad.

41

Ten ale nikoho nenašel a rychle dopředu postupuje domácí Sokol.

40

Útočný pokus hostů končí rohovým kopem.

39

Centr Součka nikoho nenašel, míč tak mají domácí.

36

Míč drží opět Brozany.

34

Zblokovaná střela hostů mířila pouze do břevna!

34

Pěknou střelu vyslal Bories, jeho pokus ale Jeřábek chytil.

31

Žlutou kartu dostává Cibulka (Sokol Brozany).

31

Jakš pěkně postupoval k bráně Jeřábka, jeho přihrávka ale byla moc krátká.

30

Hvizd rozhodčího zastavuje akci domácích, jednalo se o faul a Brozany tak budou mít možnost standardní situace z téměř podobné pozice ze kterého dokázali skórovat, podle rozhodčího to bylo ale z ofsajdu.

28

Teď to vypadalo že domácí Jakš byl faulován v pokutovém území, rozhodčí ale zůstává klidný a pokračuje se ve hře.

24

24. SOUČEK - 0:1

24

Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!

A je to 0:1! Ústí nad Orlicí se prosazuje z přímého kopu. JAN SOUČEK dává úvodní branku zápasu hlavou.

24

Domácí si opět nerozuměli a možnost výkopu tak má Jeřábek.

22

Brozany nyní drží míč na svých kopačkách a pomalu se vydávají vpřed.

19

V dobré pozici před brankou se ocitl jeden z domácích hráčů, jeho hlavička ale konči těsně nad bránou.

16

Hosté mají k dispozici volný přímý kop z nějakých 22 metrů.

14

Dlouhá přihrávka domácího hráče nikoho nenašla.

13

Domácí vstřelili z přímého kopu gól, ten ale nebyl uznán pro ofsajdové postavení!

12

Volný přímý kop z dobré pozice mají nyní k dispozici Brozany.

11

První střelu zapisuje Ústí nad Orlicí, ta ale končí vysoko nad bránou Lipše.

10

Nyní je to velký boj ve středu hřiště.

8

Obrtlík velmi dobrým skluzem zastavuje útočnou akci Jiskry.

7

Centr Vaňouse poslal do bezpečí jeden z domácích hráčů.

5

Dlouhou přihrávku hostů vystihl domácí brankář.

5

Rohový kop ale domácí odvrátili, následně se o centr pokoušel Hloušek, jeho pokus byl ale moc dlouhý a domácí začínají od Lipše.

3

Ústí má k dispozici rohový kop.

2

Domácí si nerozuměli, míč tak má zpět Ústí.

1

Úvodní výkop má na svědomí Jiskra, ta hned nakopává míč dopředu.

1

Utkání za malou chvíli začne. Domácí nastupují v červených dresech, hosté ve žlutých.

Sokol Brozany: Lipš – Bubeníček, Obrtlík, Luzin, Mešič, Hruštinec – Cibulka (C), Hloušek, Jakš, Bories – Hovsepyan
Náhradníci: Chukwuma, Turek, Walter, Pavlíček, Tichý, Výborný, Němec

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Grepl, Vaňous (C), Mayer, Skalický, Habrman
Náhradníci: Abrahams, M. Krátký, Pinkava, Nágl, Pazdera, J. Krátký

Rozhodčí: Matějček – Radina, Štefan.
Ústí nad Orlicí

Hosté na tom nejsou o moc lépe, nachází se na třinácté pozici se 12 body a skóre 14:19. V minulém kole dokázalo Ústí porazit rezervu Pardubic 1:0 a zastavilo tak jejich sérii tří proher v řadě.
Nejlepším střelcem hostujícího týmu je třígólový Jakub Chleboun.
Brozany

Domácí Brozany se nachází na poslední příčce tabulky, mají na kontě pouhé tři body a skóre 8:25. V minulém kole Brozany prohrály v Chlumci vysoko 1:5 a byla to jejich osmá prohra v řadě.
Nejlepším střelcem týmu je Davi Hovsepyan se čtyřmi brankami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.