Tunisko – Kamerun

0:0

konec (0:0)

12.10.2019, 19:00 • Stade Olympique de Radès (Radès) • Daniel Fekets (@DFekets)

Skončilo nám utkání mezi Tuniskem a Kamerunem. Tento atraktivní africký souboj branku nenabídl a hlavně hra ve druhém poločase nebyla dobrá ani z jedné strany. Největší šanci k rozhodnutí měli Tunisané, ale Khenissi svůj pokutový kop napálil pouze do tyče.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (21:38:44)

90+5

90+3

Centr do vápna byl odvrácen kamerunskými obránci. Tunisko nyní drží míč a bude chtít udeřit.

90+1

Už nám začal probíhat nastavený čas. Tempo hry je stále poměrně pomalé a dlouho jsme neviděli nějakou kloudnou akci.

89

Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Naim Sliti, přichází Hamza Rafia.

88

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Christian Bassogog, přichází Jeando Fuchs.

86

Kamerunští fotbalisté vybojovali míč na své polovině a dopředu rozhodně nespěchají.

84

Hostující brankář dlouho váhá se svým výkopem.

83

Žlutou kartu dostává Dylan Bronn (Tunisko).

82

Průnik po levé straně ze strany domácích neskončil přesnou přihávkou na hranici vápna.

79

Hráči ve žlutých dresech se ženou dopředu. Mnoho sil už oběma celkům nezbývá.

77

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Edgar Salli.

76

Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Taha Khenissi, přichází Amor Layouni.

75

Opatrné utkání pokračuje. Před sebou máme ještě 15 minut a ani jeden celek se stále nikam nežene.

74

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Jerome Onguene, přichází Joyskim Dawa.

72

Krásná střela ze střední vzdálenosti v podání Djouma skončila zhruba dva metry nad břevnem.

69

Domácí si svou aktivitou vybojovali rohový kop.

67

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Michael Ngadeu, přichází Harold Moukoudi.

64

Fotbalisté v černých dresech znovu drží balón. Domácí tým podniká akci po pravé straně.

62

Sassi trefil z těsné blízkosti kamerunského brankáře Ondoau.

60

Kamerun je zatím ve druhé půli horším celkem. Tunisko má hru pod kontrolou.

58

58. Neproměněná penalta

58

Útočník Khenissi penaltu neproměnil! Trefil pravou tyč ze své pohledu. Následně se balón odrazil zpět do hry.

57

Tunisané budou kopat penaltu!

57

Sliti si navedl míč do středu. Ke střele se sice dostal, ale trefil pouze nohy bránícího hráče.

56

Tunisko bude rozehrávat standardní situaci z velmi zajímavé pozice.

55

Sliti znovu ukázal, že je výborně technicky vybaven a přešel přes dva hráče.

54

U postranní čáry se nelíbí jeden z verdiktů hlavního sudího trenérovi Kamerunu. Nyní si oba muži něco vyříkávají.

52

Ondoa se zapojil do rozehrávky Kamerunu. Tempo hry není nikterak závratné.

51

Maaloul si rozmyslel centr. Udělal dva kroky vpřed a přece nakonec míč do vápna poslal. Pouze však na hlavu obránce Ngadeua.

49

Tunisané drží míč na své polovině a rozvážnou kombinací si to míří vpřed.

47

Úvod do druhé půle je také velmi opatrný. Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu.

46

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Paul Ntep de Madiba.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Collins Fai, přichází Allan Nyom.

46

Skončila nám první půle dnešního přátelského duelu. Tunisko zatím hraje s Kamerunem bez branek. Po většinu poločasu jsme viděli šance hlavně na straně Kamerunu, jenže v úplném závěru zahrozilo také Tunisko. Na góly ale stále čekáme.

45+2

45+2

Obrovská šance Tuniska! Sliti si obhodil na pravé straně dva protihráče a následně vybídl Skhiriho ke střele. Proti ráně záložníka domácích se vytáhl brankář Ondoa famózním způsobem.

45+1

Nastavovat se budou 2 minuty.

45

Oyongo se na levé straně snažil uvolnit, jenže přes bránícího hráče na pravé straně nepřešel. Kamerun bude vhazovat aut.

44

Kapitán domácích Maaloul se včas vrátil na svou pozici a dokázal odvrátit nebezpečný centr do zámezí.

42

Zambo vypálil z voleje těsně nad břevno. Tunisko bylo v danou chvíli až příliš pasivní.

41

Poločas pomalu plyne do svého konce. Viděli jsme zatím pouze dvě větší šance. Obě měli na kopačkách hosté.

39

Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ghailene Chaalali, přichází Ayman Ben Mohamed.

38

Na trávníku tentokrát zůstal ležet Chaalali. Halvní arbitr na hrací plochu povolal opět lékaře.

37

Tunisko se znovu dokázalo ubránit.

36

Oyongo byl nedovoleně zastaven. Následovat bude standardní situace hostů.

36

Kamerun je nyní lepší. Svou aktivitu dokazuje držením míče v těchto chvílích zápasu.

34

34. Djoum brankáře neprostřelil

34

Ekambi našel přesným centrem ze strany úplně osamoceného Djouma na hranici šestnáctky. Defenzivní záložník Kamerunu napálil skákavý míč k tyči. Ben Mustapha byl ovšem na zemi včas a stačil zasáhnout.

33

Faiův centr ze strany zakončil Ganago. Prostor brány ale netrefil a následného odkopu se ujme domácí brankář.

31

Zhruba minutu byl na hrací ploše ošetřován Khenissi. Ve hře byl však měl pokračovat.

30

Khenissi se řítil do velké šance, jenže byl na poslední chvíli zastaven dokonalým skluzem stopera Ongueneho.

29

Hra se opět uklidnila. Ani jeden mančaft se svou rozehrávkou prozatím vůbec nespěchá.

28

První kop od rohového praporku rozehráli také domácí. Centr však byl velmi nepřesný a skončil na kopačce prvního bránícího hráče.

26

Chaalali se odhodlal ke střele z velké dálky. Přízemní pokus vyrazil Ondoa, přestože zákrok hostujícího gólmana nebyl vůbec jistý.

25

Pro centr ze strany si bez větších obtíží došel brankář Ben Mustapha.

24

Průnik po pravé straně v podání hostů nebyl vyřešen finální přihrávkou, ale i přesto Kamerun bude mít k dispozici další roh.

23

Na půli hřiště došlo k faulu. Rozehrávat budou fotbalisté ve žlutých dresech.

21

Ngadeu dobře vystihl křížnou přihrávku směrem do pokutového území. Bývalý stoper Slavie hraje v defenzívě velmi jistě.

20

Tunisko opět získalo míč a nyní se rychlým postupem dostává vpřed.

18

Domácí celek se však hlavičkou ubránil. Následná dalekonosná rána vůbec nevylekala brankáře Ben Mustaphu.

17

Kamerun se udržel na míči a vybojoval svůj druhý rohový kop v tomto utkání.

15

15. Malongova rána orazítkovala tyč

15

A pozor! Djoum předvedl rychlou individuální akci, při které přistrčil míč Malongovi ke střele. Záložník hostů napálil přední tyč domácí svatyně.

14

Tunisko je nyní jasně lepším mužstvem. Vytvořilo si před bránou další závar, který ale neskončil přesnou přihrávkou před bránu. Díky Oyongovi se Kamerun ubránil.

13

Skhiri se snažil hlavou prodloužit míč před bránu, ale hostující obránci byli v danou chvíli důraznější.

13

Tunisko bude rozehrávat standardní situaci přibližně z pětadvaceti metrů.

11

Žlutou kartu dostává Arnaud Djoum (Kamerun).

11

Krásnou zasekávačku v pokutovém území provedl Sliti. Zbavil se dvou beků Kmaerunu, jenže jeho následná střela nebyla nikterak tvrdá. Navíc skončila uprostřed brány v moci brankáře.

9

Domácí se prokombinovali až před šestnáctku. Pobídka na hranici malého vápna ale přesná nebyla.

8

Úvodní střela Kamerunců skončila těsně vedle brány. Odkopávat bude Ben Mustapha.

7

Malongova standardní situace byla odvrácena. Následovat bude první rohový kop v utkání v podání Kamerunu.

6

Ngadeuovo přenesení hry nenašlo spoluhráče na levé straně. Kechrida byl včas na své pozici a centr odhlavičkoval.

5

Počátek utkání je zatím oaptrný z obou stran. Nyní zase na míči působí Kamerun.

3

Kechridův centr do pokutového území byl sražen přímo do moci brankáře. Ondoa následně rozehrál po zemi.

2

Domácí kombinují na vlastní polovině. Zatím se kupředu rozhodně neženou.

1

Tunisko navléklo černé dresy, zatímco Kamerun nastupuje v dresech žlutých.

1

Tunisko: Ben Mustapha – Kechrida, D. Bronn, Meriah, Maaloul – Chaalali, Skhiri, Sassi – Khaoui, Khenissi, Sliti
Náhradníci: Dkhili, C. H. Ben – Abdennour, Baayou, M. A. Ben, Ben Ouanes, Bettaieb, Dahmen, Haddadi, Lamine, Naguez, Rafia, Srarfi, Layouni

Kamerun: Ondoa – Fai, Onguene, Ngadeu, Oyongo – Kunde Malong – Djoum, Zambo Anguissa – Bassogog, Ganago, Ekambi
Náhradníci: Omossola, Onana – Eboa, Dawa, Fuchs, Nyom, Moukouri, Ntep de Madiba, Salli.
Přeji vám příjemné fotbalové odpoledne při sledování textového přenosu z přípravného duelu mezi Tuniskem a Kamerunem. Tento africký souboj začíná v 19:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.