3:0

konec (25:23, 29:27, 25:17)

12.10.2019, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • 2. kolo

Tipsport: 1.08 7.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu 2. kola Uniqa extraliga mužů mezi českobudějovickým Jihostrojem a VK Euro Sitex Příbram. Domácí volejbalisté měli především ve druhém setu plné ruce práce, přesto nakonec vyhrávají podle očekávání jednoznačně 3:0 na sety! (19:38:54)

Konec zápasu

25:17

Také poslední míč zápasu skončil v zámezí a je tu vítězství domácích!

24:17

A nyní je tu už setbol pro domácí po autu Příbramských!

23:17

Avšak útok Jihostroje byl nyní opět úspěšný a stav je 23:17!

22:17

Hosté ale kontrují a snižují na 22:17.

22:16

Teď už to s domácími vypadá dobře. Stav zápasu je 22:16 a Jihostroj je tři body od vítězství v dnešním zápase.

21:16

Domácí zatím dělají vše pro to, aby drama nepřipustili.

20:16

Dlouhá výměna nakonec vyzněla pro hosty a rozdíl mezi oběma celky je čtyřbodový.

20:15

Teď ale velmi důležité dva rychlé body pro domácí celek.

19:15

Bod získává Jihostroj.

18:15

Hosté ale záhy odpovídají.

18:14

Avšak teď domácí získávají důležitý bod.

17:14

Zdá se, že i závěr třetího setu bude dramatický. Hosté totiž snižují již na 17:14.