HBC Pardubice – TJ Snack Dobřany

6:5

konec (1:2, 4:1, 1:2)

12.10.2019, 17:00 • Tomáš Jirsa

Děkuji za pozornost a těším se na Vás zítra v 11:00, kdy Vám budeme přinášet novinky z Hradce Králové, kde se odehraje první letošní východočeské derby. (18:50:27)
Pardubice měly se svým soupeřem velké starosti a nakonec vyhrály tzv. na morál. Dobřany se prezentovaly skvělým běhavým výkonem a zanechaly v Polabinách opravdu velmi dobrý dojem. Mladý tým Šneků před sebou má slušnou budoucnost.
Střely na branku ve třetí třetině: 17:14

44:57

Poslední rána patří Šlehoferovi, který těsně minul branku Davida Stárka.

44:40

Hosté v tlaku.

44:30

Truchlý z pravé strany nepřekonal Stárka.

44:00

Šlehofer zachránil míček na červené a dal tak Dobřanům ještě naději.

43:35

Domácí se na chvilku osvobozují. Hosté už jsou zpět v pásmu.

43:26

Jan Bílý je vyloučen za hákování. Velmi přísné vyloučení v těžkou chvíli pro Pardubice. Hosté si berou time-out.

42:47

Hřiště nám začíná v rozích klouzat. Dokloužou se Dobřany k vyrovnání?

42:00

Jenže podobně rychlý je i Zajíček v dresu soupeře, který se dostal do úniku. Zakončil však jen do nohou Jáska.

41:41

Recept na vyrovnání by mohly být rychlé nohy Remiáše, který se opět dostával za obranu domácích.

41:21

Kvapila našel Kohoutek, jeho střela šla však přímo do terčíku Jáska.

40:25

Fantastický Remiáš v brejku dokázal zkrotit skákající balonek před Stárkem, ale nemohl už zasunout za jeho betony.

40:14

Další tvrdou ránu vyslal Filip, domácí se tlačí za přidáním pojistky.

40:00

Do konce třetí periody zbývá pět minut, to je zároveň pět minut, které Dobřany mohou využít k zisku dalších bodů.

39:22

Pardubice právě vstřelily branku!

Tohle se jednoduše nedá chytat. Raketu země – růžek branky vyslal PETR FILIP, který znovu překlápí vedení na stranu Pardubic.
Asistence: Filip Förstl

39:11

Další raketa, kterou na branku vyslal Filip, skončila na betonech Jáska.

38:44

Stárek po střele od červené rychle rozehrál, hosté to nečekali a jsou uzamčeni ve svém obranném pásmu. Jásek musel pokrýt balonek, aby unavení Šneci mohli vystřídat.

6:5

Branky a nahrávky: 13. Zajíček (Moravec), 20. Kubeš (Bílý), 22. Bílý (Filip), 23. Strouhal (Vlasák), 27. Bílý (Blažek, Kubeš), 40. Filip (Förstl) – 5. Bárta, 7. J. Kovařík (Bárta), 29. V., 38. Šlehofer (Vamíček), 38. Bárta (TS)

HBC Pardubice: Stárek (Foršt) – Novotný, Kvapil, Filip, Krejčí, Mokříž, Bucek, Turyna, Školoudík – Moravec, Zajíček, Kohoutek, Bílý, Kubeš, Blažek, Vlasák, Förstl, Strouhal, Janeček

TJ Snack Dobřany: Jásek (Marek) – Málek, Truchlý, Šlehofer O., Matoušek, Kovářík D. – Kovářík J., Šlehofer V., Remiáš M., Hrubý, Babor, Čech, Škrlan, Vamíček, Sloup, Toman, Bárta, Neumaier

Rozhodčí: Josef Vrba, Radek Havelka