konec (14:19)

12.10.2019, 10:00 • 6. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 10.1 15.0 1.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (11:32:32)
Zápas je u konce, hraničtí fanoušci děkují hráčům za povedený výkon! Cement výrazně potrápil velkého favorita a jediný neporažený tým soutěže Plzeň. Ta musela skutečně bojovat o dva body ze všech sil, vždyť ještě ve 49. minutě byl stav vyrovnaný! Domácí totiž smazali pětigólové manko z prvního poločasu, ale koncovka se lépe vydařila Talentu, který vítězí 33:29.

Konec zápasu. (29:33)

60

Ivančev se trefil z pravé spojky a duel končí! (29:33)

60

Hranice se ještě pokusily založit rychlou protiakci, ale ta se jim nevydařila podle představ. (29:32)

60

Šafránek při úspěšném zakončení z levého křídla přešlápl. (29:32)

59

Tomáš Cáb ještě snižuje, když dostal povedenou přihrávku na levé křídlo a neměl problém se prosadit. (29:32)

59

Jakub Douda našel na pivotu Macháče, ten se štěstím propálil Kučerku. Je rozhodnuto! (28:32)

58

Doudův podstřel končí na tyči, domácí šli do protiakce, sice překonali Šmída, ale situaci předcházelo prorážení! (28:31)

57

Další laciná ztráta domácích v klíčových momentech zápasu. (28:31)

57

Šimon Macháč dostal přihrávku na pivota, dává gól a náskok Talentu je opět třígólový! (28:31)

57

Technická chyba Hranic. (28:30)

56

Nejdl rychle odpovídá ranou ze střední spojky. (28:30)

56

Je to znovu jen o gól! Pěkná souhra na pravé křídlo a Petr Magrla se trefuje ke vzdálenější tyči. (28:29)

55

Chmelík nezpracoval míč při nahazovačce, Cement u balonu. (27:29)

54

Indrák se rozstřílel, na levé straně proskočil defenzivou a snižuje. (27:29)

54

Útok ani na jedné straně nebyl úspěšný, u míče zpět Hranice. (26:29)

53

Milan Ivančev se dostal ke střele přes obránce, Kučerka neměl šanci reagovat. (26:29)

29:33

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Herda, Jan Šmíd, Fulneček, Pernička, Indrák.

Talent tým Plzeňského kraje: Křesťan, Herajt, K. Šmíd – Douda, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Stehlík, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.

Rozhodčí: Kichner, Vacula