12.10.2019, 15:00 • 11. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 8.67 8.0 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65

65. GOMOLA - 3:4

65

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože v Dolním Benešově se dějí věci! Domácí vstřelil třetí branku ve druhém poločase a už prohrávají pouze 3:4! Střelcem branky je TOMASZ GOMOLA.

61

61. TRAJKOVSKI - 2:4

61

No vida, domácí přidali a po hodině hry snižuje na rozdíl dvou branek, 2:4, když se trefil DINO TRAJKOVSKI.

58

58. RYCHNOVSKÝ - 1:4

58

Domácí snižují na rozdíl tří branek! Prosadil se DAVID RYCHNOVSKÝ.

55

Žlutou kartu dostává Gebauer (FC Dolní Benešov).

36

36. ZLATOHLÁVEK - 0:4

36

Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
Aby toho nebylo málo, tak o několik málo minut později zvyšuje Sigma už na 4:0! Na konci akce byl tentokrát TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK.

32

32. SPÁČIL - 0:3

32

A možná je rozhodnuto, protože Sigma na trávníku dominuje a jde do vedení o tři branky. Prosadil se JIŘÍ SPÁČIL.

7

A béčko Sigmy po několika málo minutách přidává druhou branku, konkrétně MOJMÍR CHYTIL!

4

Skvělý vstup do utkání ze strany hostů, kteří se hned v úvodu dostávají do vedení 1:0! Prosadil se DANIEL GREČMAL.

3:4

konec (0:4)

Branky: 58. Rychnovský, 61. Trajkovski, 65. Gomola – 4. Grečmal, 7. Chytil, 32. Spáčil, 36. Zlatohlávek

Karty:   55. Gebauer (DBE), 67. Býma (DBE), 90. Haas (DBE) – 73. Neuer (OLB)

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma (75. Baránek), Ramaněnko (17. Zajíček), Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas (90. Foitzik), Trajkovski, Karčmář, Gomola (68. Labuda)
Náhradníci: Herich, Zajíček, Labuda, Foitzik, Baránek, Chvěja

SK Sigma Olomouc B: Buchta – David, Neuer, Langer (74. Voleský), Chytil (39. Baďura), Spáčil (C), Grygar, Galus, Zlatohlávek (90. Gröger), Grečmal (57. Beňa), Sladký (46. Diblík)
Náhradníci: Gröger – Diblík, Voleský, Beňa, Baďura

Rozhodčí: Černý – Vejtasa, Mrázek