Wizards DDM Praha 10 – SK Interobal Plzeň B

2:1

konec (0:0)

11.10.2019, 19:30 • SH ZŠ Kunratice • 3. kolo • Jan Kopřiva

Domácí se dočkali prvního vítězství, výsledek 2:1 vypovídá o vyrovnaném zápase, jenže tolik zahozených šancí na domací straně, to by možná nevyšlo na dva zápasy. Mladý tým Interobalu ale taktéž měl své šance a dokonce si mohl odvést bod, když měl 2 vteřiny před koncem 100% šanci, ale nakonec skóre zůstalo v poměru 2:1. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalšího domácího zápasu. (10:00:36)

39

Hosté postavili pochopitelně poweplay! Obrovská šance 2 vteřiny před koncem Plzně zůstala nevyužita

39

Oddechový čas pro hosty.

39

Probíhá poslední minuta zápasu, domácí drží balon.

38

Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMEK.

Střela Kultáka minula branku Bellady!

37

Velká šance Pohorského nevyužita!

36

Hosté vyrovnali partii, mají ted v držení balon.Chytrá hra od Plzně.

34

První faul domácího celku. Stav 1:5.
Stav akumulovných faulů je 0:5.

33

Zápas je ted nahorů – dolů. Výborné tempo.

32

Žlutou kartu dostává Rybař (SK Interobal Plzeň B).

31

Nástřel Tomka z autu tečoval domácí obránce na roh.

30

Střela Pohorského orazítkovala břevno!!

29

Tým Interobal Plzeň B právě vstřelil branku!
Autorem branky je HÁJEK.

26

Autorem branky je BLAŽEK. Asistence: Čerbačeský.

Imlauf zakončil zcela nepochopitelně mimo branku...

24

Tři obrovské šance Ondřeje Čerbačeského trestuhodně zahozeny.
Druhý faul Plzně, stav na fauly 0:2.

22

První akumulovaný faul hostů, stav na fauly 0:1.

22

Další nevyužitá šance domácího Blažka, tlak se stupňuje.

21

Střela Tomka hned z kraje druhého dějiství byla ztečována na roh.

21

První poločas je za námi, vidíme velice kvalitní zápas. Domácí měli více 100% šancí, ale štěstí zatím není na straně Wizards. Hosté měli brejkové situace a secvičené rohy. Zatím kralují oba brankáři jak domácí Jaroslav Bellada, tak hostující Roučka. Druhý poločas bude pokračovat za 10-15 minut.

20

19

Na druhé straně zahrozil dvakrát Bzonek, poté Urych a vzápětí Blažek, obrovský závar!!! Nevyužito...

Velká šance hostujícího Špicla, zakončoval sám před Belladou.

17

Hosté se krásně uvolnili zásluhou Shklyarskyyho a zakončili akci jen do boční sítě domácích.

15

Třetí faul domácích, stav 3:1.

14

Oddechový čas pro domácí.

Domácí byli blízko vstřelení první branky, míč šel jen pár centimetrů vedle tyče.

12

Střela Čerbačeského prosvištěla vedle levé tyče hostující svatyně.

10

Nástřel V.Bellady neusměrnil mezi tyče Tomek.

9

Stav na fauly 2:1.

7

Střela Bzonka byla ztečována na roh, vzápětí ale brejk Plzně, který zůstal nepotrestán.

6

Střela Urycha mířila vedle levé tyče a vzápětí další jeho obrovská šance nevyužita, Velká škoda pro domácí.

4

Obrovská šance Maura zůstala nevyužita. Stav na fauly vyrovnán na 1:1.

4

Tomek zakončil nepřesně, po pěkné přihrávce od Urycha.

3

První faul hostů, stav na fauly 0:1.

2

Hosté zahrozili z rohu secvičenou akcí a z dalšího rohu Bellada vytěsnil mimo tyče.

2

Imlauf se uvolnil po lajně a vystřelil a po zásahu obránce je k dispozici roh.

1

První střela zápasu, ale jen do náruče brankáře Roučky

1

Domací nastoupí v červené kombinaci dresů, hosté z Plzně mají modro-bílé.
Obě mužstva se již rozcvičují na palubovce, zápas za necelých 15 minut začne.

Hrající trenér: Václav Bellada

Trenér: Patrik Mičkal

Rozhodčí: T. Vaněk, P. Kolbaba, delegát: V. Vaněk.
Rozhodčími utkání budou pánové Tomáš Vaněk a Pavel Kolbaba, delegátem svazu pan Václav Vaněk
Wizards DDM Praha 10
Domácí mají v sezoně za sebou zatím jen jeden zápas z důvodu lichého počtu účastníků 2.ligy Západ. Před týdnem statečně vzdorovali Kladnu, s kterým dokonce po poločase vedli 1:3. Ve druhém dějiství se ale projevila zkušenost a nakonec z toho byla porážka v poměru 7:4. Proti mladému týmu Interobalu, by chtěli svěřenci Václava Bellady určitě bodovat naplno!
SK Interobal Plzeň "B"
Rezervě plzeňského týmu se zatím ve 2.lize Západ příliš nedaří, nejprve prohráli v úvodním kole s Rapidem v poměru 7:2 a minulý týden nestačili doma na celek z Jablonce, kterému podlehli vysoko 1:8. Dokáží zabodovat s týmem z Prahy?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.