konec (2:0)

11.10.2019, 20:30 • Ritzing • Skupina 3 • Pavel Pubal

Tipsport: 1.77 3.67 4.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Orkun Kökcü ve středu pole skluzem po odehrání míče úplně nesmyslně dojel Demakua a ani on dnešní zápas nedohraje – druhá žlutá a tedy červená!

72

Žlutou kartu dostává Demaku (Rakousko) za přitažení Oktaye.

58

Kelvin Arase ztratil míč a pak ještě dohrál situaci šlapákem, takže dostává zbytečnou kartu na útočném vápnu.

53

Ale pozor! Rozhodčí se zničehonic k souboji vrátil, a přestože původně ani neodpískal faul, tak Abdurrahim Dursun dostává žlutou kartu, která pro něho znamená vyloučení! Turci tak budou dohrávat o deseti a vůbec se jim nedivím, že se jim to pranic nelíbí.

43

Berat Özdemir je dalším napomínaným hráčem první půle. Šest karet za necelý poločas, to už je slušný mariáš.

35

Znova se žlutí i na druhé straně, Orkun Kökcü zbytečně dohrál svého soupeře ve vzduchu, tohle ani nemohlo dopadnout jinak. Kökcü si asi potřeboval vybít frustraci z průběhu utkání.

33

Žluté karty dostávají za faul a následné řečnění rakouští fotbalisté Lukáš Malicsek a Sandi Lovric (Rakousko).

17

Tak se nám na hřišti trochu přiostřilo a první napomenutí si zapisují i hosté. Dervisoglu na půlce vystavil zbytečnou stoličku hlavičkujícímu Maresicovi a dostává rovněž žlutou kartu.

15

První žlutou kartu dostává za nic neřešící faul u postranní čáry Julian Gölles.

3:0

konec (2:0)

Branky: 10. Meister, 32. Raguz, 65. Lovric

Karty:   15. Gölles (AUT), 33. Lovric (AUT), 33. Malicsek (AUT), 58. Arase (AUT), 72. Demaku (AUT) – 17. Dervisoglu (TUR), 35. Kökcü (TUR), 43. Özdemir (TUR)   53. Dursun (TUR), 90. Kökcü (TUR)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:15.

Rakousko: Ehmann – Malicsek, Danso (K), Maresic, Gölles (74. Aiwu) – Demaku, Lovric (84. Müller) – Arase (74. Lema), Baumgartner (66. Fitz), Meister – Raguz (84. Schmidt).
Náhradníci: Helac – Aiwu, Halper, Lema, Müller, Meisl, Fitz, Lukacevic, Schmidt.

Turecko: Altay – Müldür, Türkmen, Tagir, Dursun – Özdemir (46. Oktay), Kökcü – Kutucu (93. Berisbek), Berkay (86. Üner), Güven (70. Özkacar) – Dervisoglu (46. Dogukan).
Náhradníci: Irfan – Sertel, Dogukan, Özkacar, Özer, Berisbek, Oktay, Oguz, Üner.

Rozhodčí: Levnikov – Mosjakin, Voroncov.