3:2
po prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
08.10.2019, 17:30 • Hartwall Arena • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.65 4.4 4.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.65 - 4.4 - 4.34
Jokerit Helsinky – HK Soči
3:2
po prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 43. Joensuu (Pihlström, Anttila), 47. Regin (Mäenalanen), 64. Lehtonen (Haapala) – 15. Lugin (Altybarmakjan, Šmeljov), 25. Collins (Krikunov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Kalninš (Niemi) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, Kivistö, Eronen, E. Räsänen – Mäenalanen, Kontiola, Haapala – O'Neill, Norman, H. Ikonen – Moses, Regin (C), Joensuu – Anttila (A), Pihlström, Savinainen.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Šikin (Proskurjakov) – Ellis, Bertilsson, Pogorišnyj, K. Vorobjov, Jelizarov, J. Alexandrov, Gordějev – Strömwall, R. Rosén, Šmeljov – Kapustin, Collins (A), Krikunov (C) – Altybarmakjan, Točickij, Lugin (A) – Rachimullin, Tomilin, Starkov – Archipov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Soin – Lazarev, Novikov
Diváci: 9 212
1. třetina | ||||
14:14 | JOK | 2 | Lööv, vysoká hůl | |
14:30 | SOC | 0:1 | Lugin (Altybarmakjan, Šmeljov) | |
17:48 | JOK | 2 | Joensuu, hrubost | |
SOC | 2 | J. Alexandrov, nedovolené bránění | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:49 | SOC | 0:2 | Collins (Krikunov) | |
27:21 | JOK | 2 | Norman, hákování | |
SOC | 2 | J. Alexandrov, nedovolené bránění | ||
37:45 | JOK | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Joensuu | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:32 | JOK | 1:2 | Joensuu (Pihlström, Anttila) | |
45:47 | SOC | 2 | Strömwall, podrážení | |
46:27 | JOK | 2:2 | Regin (Mäenalanen) | |
49:13 | SOC | 2 | Tomilin, podrážení | |
51:18 | JOK | 2 | Joensuu, vražení na hrazení | |
52:04 | JOK | 2 | Pihlström, hrubost | |
SOC | 2 | Altybarmakjan, hrubost | ||
56:01 | SOC | 2 | Kapustin, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:33 | JOK | 3:2 | Lehtonen (Haapala) | |
po prodl. |
Frölunda – Cardiff 18:00 9:2
Djurgården – Mannheim 18:00 6:3
Skellefteå – Kärpät 18:00 2:0
Tychy – Vienna Capitals 18:00 4:2
Hämeenlinna – Rungsted Seier Capital 18:00 2:0
Frisk Asker – Tappara 18:30 1:3
Mnichov – Färjestad 19:30 2:1
Augsburg – Liberec • po s.n. (0:2) 19:30 2:3
Moser Medical Graz 99ers – Mountfield HK 19:30 1:2
Bern – Grenoble 19:45 4:1
Banská Bystrica – Ambri-Piotta 19:45 0:4
Belfast Giants – Luleå 20:30 3:6
56:01
52:04
Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Altybarmakjan – 2 min., hrubost).
51:18
49:13
45:47
37:45
27:21
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., nedovolené bránění).
17:48
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., nedovolené bránění).
14:14