7:2

konec (4:0, 2:0, 1:2)

06.10.2019, 11:00 • MCh

To je ode mě ze stadionu mládeže na Palmovce vše. Přeji hezký a klidný zbytek nedělního odpoledne. (12:31:44)
Skončil nám zápas mezi domácím TJ Kovo Praha a HBC Most. Kovo si po včerejším bodu za porážku v prodloužení připisuje první vítězství v letošním ročníku, když porazilo Most 7:2. Rozhodujícím momentem zápasu bylo využití přesilových her, které domácí dokázali na rozdíl od hostů trestat a to rozhodlo.

43:52

Vyloučení v týmu HBC Most (Milan Janák – 2 min., hákování).

43:01

Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:50

Zahanbit se nenechal ani na druhé straně domácí gólman.

42:30

Celner si teď připsal další zákrok.

41:05

Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně.

39:28

Most právě vstřelil branku!
Most přidává další branku. Míč za záda Gerlicha tentokráte dokázal dostat přízemní střelou MAREK CHYTRÝ. Asistence: Tomáš Chyba a Jan Plachý.

39:24

Poslední minuta byla bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně. Viděli jsme jen dvě zakázané uvolnění.

38:16

Hosté jsou kompletní. Kovo tentokráte přesilovou hru nevyužilo.

36:52

Tak čestný úspěch pro hosty a to dokonce při vlastní oslabením. Gerlich tak čisté konto neuhájí, o které ho připravil přízemní střelou MILAN JANÁK. Asistence: Tomáš Bernard a Lukáš Werner.

36:16

Vyloučení v týmu HBC Most (Tomáš Chyba – 2 min., držení protihráče).

35:20

Nepřesná střela jednoho z domácích hráčů teď skončila jen těsně branky Celnera.

33:51

Kovo Praha právě vstřelilo branku!
Most zapomněl si pohlídat před brankou volného PAVLA ŠIMONA, který střelou z první překonává Celnera. Asistence: Petr Ogurčák a Tomáš Winter.

32:47

Celner teď vytáhl skvělý zákrok lapačkou proti střele Ogurčáka.

31:30

Zatím je to ale plné nepřesností na obou stranách v přihrávkách.

31:05

Domácí drží míček a zkouší se dostat do zakončení.

30:05

Ogurčák vyzkoušel pozornost Celnera z dálky. Ten bezchybný,

7:2

Branky a nahrávky: 1. Winter (Nýdl), 5. Drak (Winter, Bravenec), 13. Burda (Kočka, Drak), 14. Pátek (Bravenec, Kryštof), 20. Kryštof (Bravenec, Plecitý), 30. Ogurčák (Šimon, Nýdl), 34. Šimon (Ogurčák, WInter) – 37. Janák (Bernard, Werner), 40. Chytrý (Chyba, Plachý)

TJ Kovo Praha: Gerlich (Lain) – Nýdl, Drak, Zahálka, Adam, Votýpka, Bureš, Winter, Šimon, Ogurčák, Pátek, Bravenec, Krištof, Plecitý, Kočka, Wurdák, Bydžovský

HBC Most: Soukup (13. Celner) – Chyba, Popluhar, Plachý, Kastner, Janák, Chytrý, Novák, Rejthar, Singer, Droč, Bernard, Drenčko, Werner

00:37 KOV 1:0 Winter (Nýdl)
01:33 MST 2 Chyba, vysoká hůl
04:00 KOV 2 Bydžovský, držení protihráče
04:53 KOV 2:0 Drak (Winter, Bravenec)
05:24 KOV 2 Krištof, hákování
10:59 KOV 2 Kastner, hákování