5:7

konec (2:5)

06.10.2019, 19:30 • SH Dukla Liberec • 4. kolo • Tomáš Honzejk

Tipsport: 6.75 5.5 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní večerní zápas končí. Hlavně ve druhém poločase to byl krásný futsal. Slavia si v první polovině vytvořila tříbrankový náskok, který se sice na konci ztenčil na branky dvě, ale vítězství si pohlídala. Domácí Liberec ale odehrál velmi povedený zápas, kdy hlavně v poslední pětiminutovce hostům z hlavního města slušně zatápěl a ti se museli strachovat o výsledek až do konce. Ze severu Čech si ale do nového týdne odvážejí vítězství 7:5 a připisují další tři body do tabulky. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera a úspěšný vstup do nového týdne. (21:17:27)

39:54

Roh pro Liberec.

39:42

Vébrův pokus letí mimo.

39:10

Favorit z Prahy je stažený na své polovině a brání.

38:55

Domácí opět s kapitánem Benkem v bráně!

38:54

Do konce zbývá minuta a pár vteřin a Liberec je v euforii. Takto vyrovnanou partii čekal málokdo.

38:54

Také domácí si vybírají oddechový čas.

38:40

Domácí poslali do brány Benka. Ten ale váhal s výhozem a je z toho standardní situace pro Slavii.

37:52

Vogt vykopl střelu Brychty na zadní tyč!

37:40

Liberec vytahuje napadání už i na útočnou polovinu.

37:32

Hosté si vyžádali oddechový čas.

37:32

Tak jsem se možná unáhlil! Liberec právě vstřelil branku!
FTZS podnikl rychlý výpad a Matěj Vébr ranou přes padajícího obránce snižuje opět na rozdíl dvou branek!

37:11

Slavia je na míči a nejhorší tlak Liberce, zdá se, přečkala.

36:01

Domácí Daněk zapisuje druhý faul domácích v tomto poločase.

35:42

Vondráček vyběhl před Vébrem a zmenšil mu úhel. Liberecký hráč tak pálil pouze do něho.

35:00

Je před námi posledních 5 minut utkání.

34:30

Benek odehrál míč mimo vápno na poslední chvíli před dobíhajícím útočníkem.

33:23

Slavia právě vstřelila branku!
Marek Bína udělal školáckou chybu, když přihrál před svou bránu, kde byl úplně volný hostující Martin SMĚŘIČKA a tvrdou ranou pod břevno nedal Vogtovi šanci. Tohle může FTZS mrzet!

5:7

konec (2:5)

Branky: 3. Benek (pen.), 17. Benek, 23. Vébr, 31. Vébr (Vogt), 38. Vébr – 4. Brychta (Směřička), 10. Homola (Směřička, Brychta), 13. Sláma (Jošt), 16. Brychta (Směřička), 18. Radovanovič (Směřička), 24. Jošt (Hájek), 34. Směřička

FTZS Liberec: Vogt (Plechatý) – Bína M., Šorsák, Henzl, Benek (C), Janáček, Rumler, Vébr, Kratochvíl, Daněk

SK Slavia Praha: Žežulka (Vondráček) – Brychta, Klíma, Směřička, Jošt, Sláma, Radovanovič, Homola (C), Hájek, Křemen

Rozhodčí: Šmíd, Vlašič