04.10.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.38 3.8 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (Anaheim) 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:34 (06:43:38)
1. John Gibson (Anaheim) (tým) 31 zák., 1 gól, 97,0%
2. Cam Fowler (Anaheim) 1+0
3. Derek Grant (Anaheim) 1+0
Derek Grant poslal domácí celek do vedení v 15. minutě. Dlouhou dobu domácí vedli, nakonec ale v čase 29:03 dokázali vyrovnat hosté, trefil se Derek Stepan. Rozhodující branku v zápase si po parádní samostatné akci připsal Cam Fowler. Dva body za těsnou výhru berou domácí.

59:58

Ještě jedno přerušení hry, zakázané uvolnění vrací hru před branku Coyotes.

59:40

Derek Stepan (Arizona) zakončoval dobrou střelou, ale domácího brankáře nepřekonal.

59:20

Domácí drží hru daleko od své branky, což jim vyhovuje. Nick Schmaltz (Arizona) to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:43

Zakázané uvolnění se nepíská, kotouč byl tečovaný.

58:33

Hra je nyní přerušena, hostující brankář zůstává dál na střídačce. Buly ve středním pásmu. Nejprve ale oddechový čas hostů.

58:21

Domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing. Puk je ve středním pásmu, oba celky střídají.

58:13

Hosté hrají bez brankáře.

57:50

Jordan Oesterle (Arizona) velmi dobře na modré čáře udržel útočné pásmo. Jeho tým pokračuje ve snaze o vyrovnání.

57:26

Oliver Ekman-Larsson rozehrává od své branky, Ducks nedokázali zastavit rozjezd akce, a tak se hosté dostali do útočného pásma.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:46

John Gibson (Anaheim) kryje kotouč, za jeho brankou se odehrála další potyčka. Komerční přestávka.

56:16

Arizona Coyotes má v tuto chvíli velké problémy s přesností střelby, do šancí se hosté sice dostávají, ale přesnost není dobrá.

56:00

Ducks vyhodili dobře, zakázané uvolnění se nepíská.

2:1

Branky a nahrávky: 15. D. Grant (D. Shore, H. Lindholm), 40. Fowler (Rowney, Jones) – 30. Stepan (Kessel, Keller)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Getzlaf, O. Kaše, N. Ritchie – Silfverberg, Steel, Rakell – Terry, Henrique, Jones – D. Grant, D. Shore, Rowney.

Arizona Coyotes: Kuemper – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Hjalmarsson, Chychrun, Oesterle – Keller, Stepan, Kessel – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Dvorak, Fischer – Söderberg, Schmaltz, Garland.

Rozhodčí: Joannette, Pochmara – Gawryletz, Toomey

14:32 ANA 1:0 D. Grant (D. Shore, H. Lindholm)
29:03 ARI 1:1 Stepan (Kessel, Keller)
39:28 ANA 2:1 Fowler (Rowney, Jones)
49:06 ARI 2 Söderberg, nedovolené bránění brankáři
52:14 ANA 2 Rowney, hákování