Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Litvínov

2:3

konec (2:0, 0:2, 0:1)

03.10.2019, 17:30 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

59:04

Hosté podruhé minuli opuštěnou klec.

57:45

Domácí projeli do útočného pásma, Krbeček míří na střídačku! Sparta hraje v šesti!

46:59

Erik Iljuk se sám dostal před brankáře, který jeho zakončení včas zastavil!

45:21

Matěj Hora (LIM) usedá na trestnou, kam byl sudím vykázán za podrážení. Přesilovka pro Spartu.

45:18

Jeden z domácích se ocitl v ideální šanci, z hranice brankoviště ale minul klec!

42:04

Litvínov právě vstřelil branku!
Severočeši v úvodu třetí třetiny otáčí stav zápasu, a poprvé v utkání tak jdou do vedení! Početní výhodu v branku přetavil DAVID SKUHROVEC, který tak uzavírá svůj hattrick! Asistence: Jan Vopat, Tomáš Minařík.

41:09

Hosté domácí aktivitou nutí k faulu, podruhé je vyloučen Sebastian Höll (SPA). I tentokrát za podrážení.

37:36

Chemici mají příležitost otočit průběh utkání. Trest za napadení si do statistik připisuje David Straka (SPA).

35:54

Máme vyrovnáno, na konci prostřední periody tak v Tipsport areně začínáme zase od začátku. Kotouč se za Krbečka odrazil od brusle DAVIDA SKUHROVCE, který tak má zaděláno na hattrick – 2:2! Asistence: Daniel Dej.

26:25

Přesilovka pro Tvrzníkovy svěřence, Sebastian Höll (SPA) míří na dvě minuty za trestnou za podrážení.

24:11

Halou zazvonila tyč Herkommerovy klece!

21:29

Kontaktní branka je na světě, Litvínov přetavuje chybu domácího brankáře v gól! Krbeček zastavil kotouč za vlastní klecí a následně jej omylem naservíroval na hůl Jana Vopata, který jej nahrál DAVIDU SKUHROVCOVI. Litvínovský forvard pak bez větších obtíží překonal sparťanského gólmana – 2:1! Asistence: Jan Vopat.

17:46

Hosty čeká další oslabení, tentokrát si na lavici hanby posedí Marek Slavík (LIM). Kapitán Litvínova byl z kluziště vykázán za podrážení.

15:20

Opět se vylučuje, Jakub Kuchař (LIM) na kruhu dost okatě podrazil Jana Krupičku.

13:09

Daniel Dej (LIM) míří na trestnou lavici za krosček, Spartu čeká první přesilovka v dnešním zápase.

13:01

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí zkraje čtrnácté minuty odskakují do dvoubrankového vedení, přičemž i tentokrát jim k brance pomohla notná dávka štěstěny! Kotouč za brankovou čáru proklouzl z hole DAVIDA STRAKY. Asistence: Jan Krupička.

05:25

Severočeši mají příležitost se soupeřem srovnat krok, menší trest za hákování dostává David Straka (SPA).

04:15

Pražané svou optickou převahu přetavují v branku a už v páté minutě jdou do vedení! Mácha vybojoval kotouč v rohu a poslal jej na kruh, kde se jej po chvilkovém boji ujal OTO THEIMER. Jeho následné zakončení se štěstím proklouzlo za Herkommera – 1:0! Asistence: Jakub Červenka.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Theimer (Červenka), 14. Straka (Krupička) – 22. Skuhrovec (Vopat), 36. Skuhrovec (Dej), 43. Skuhrovec (Vopat, Minařík)

HC Sparta Praha: Krbeček (Dlouhý) – Tomov (A), Ludvík, Ducháč, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.

HC Litvínov: Herkommer (Ešler) – Minařík, Werner, Hynek, Martínek, Hocelík (A), Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík (C), Iljuk, Brouček, Špaček, Krocker, Skuhrovec.

Rozhodčí: Zeliska – Hána, Horký.