2:5

konec (1:2, 1:2, 0:1)

02.10.2019, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • 8. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.0 4.6 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina prehrala na domácom ľade s Dubnicou 2:5 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:11:54)
Dnešné stretnutie sleduje 492 divákov.

59:34

Dubnica si dnes zo Žiliny odvezie tri dôležité body.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:49

Dubničania kombinujú v útočnom pásme, Lackovič ale nemusel zasahovať.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:43

Žiličania vyhadzujú puk až za bránku Vlastimila Lakosila.

57:04

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Zahradník – 2 min., napadnutie).

56:42

Obrovská šanca Vlkov, Samuel Záhradník sa pretlačil do zakončenia, ale Vlastimil Lakosil mu ľavým betónom pokazil gólovú radosť.

56:22

Dubničania kombinujú v útočnom pásme, Lackovič zatiaľ nemusel zasahovať.

55:44

Obrovský závar pred bránkou hostí, Žilinčanom už chýbajú nie len sily, ale i šťastie.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:34

Hegyi pálil z pravej strany, jeho delovka ale letí nad bránku Žiliny.

53:45

Dubnica s prehľadom stráži stredné pásmo, Vlci sa síce snažia, ale už je to príliš nervózne.

52:34

Hostia sú v útočnom pásme, domácim už chýbajú sily na zvrat v dnešnom zápase.

51:54

Buly po ľavej ruke Jakuba Lackoviča.

51:08

Zápas má rýchly spád, Dubnica kontroluje priebeh tretej tretiny.

50:01

Do konca tretej tretiny ostáva menej ako polovica, Žilina na domácom ľade stále prehráva s Dubnicou 2:5.

48:01

Hostia v plnom počte.

46:52

Frustrácia Vlkov je zjavná, na striedačke sa veľmi hnevá kapitán Peter Húževka.

46:39

Domáci sa napriek presilovej hre stále nemôžu dostať do zakončenia.

46:01

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Kanaet – 2 min., podrazenie).

45:34

Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci sa ešte snažia niečo urobiť so stavom zápasu.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Žilina na domácom ľade prehráva s Dubnicou 2:5.

44:50

Krátko po skončení presilovej hry Lakosil predviedol pohotový zákrok lapačkou.

44:46

44:11

Kombinácia tretej formácie Vlkov, Lakosil však bol pozorný.

43:55

Vlci zachytili vyhodený puk Dubnice, Lakosil však ani teraz nemusel zasahovať.

43:29

Žilinčania sa stále nedokážu usadiť v útočnom pásme.

42:46

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Prna – 2 min., držanie).

41:55

Domáci sa po presilovej hre konečne usadili v útočnom pásme, po faule hostí budú znovu hrať v početnej výhode.

41:35

41:11

Dubnica dáva gól! Nuž a hostia pridávajú gól vo vlastnom oslabení, presadil sa DOMINIK KANAET! Bez asistencií.

40:34

Domáci hrajú presilovú hru, zatiaľ sa im však nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

40:01

Úvodné buly tretiny v prospech domácej Žiliny.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vedie Dubnica v Žiline 2:4. Tretia tretina sa začne približne o 19:42.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:43

Lukáš Dubeň príklepom tesne minul bránku hostí!

39:35

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Košecký – 2 min., podrazenie).

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:54

Dominik Hegyi sa šikovne natlačil k bránke Jakuba Lackoviča, ešte však zadovkou hľadal spoluhráča, no tentoraz neúspešne.

38:38

Vhadzovanie po ľavej ruke Vlastimila Lakosila.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:50

Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

37:17

36:55

Nuž, treba povedať, že táto presilová hra hokejistom MsHK vôbec nevyšla podľa predstáv.

36:43

Rýchly útok hostí vo vlastnom oslabení, Kokavec z pravej strany zakončoval do prázdnej bránky Vlkov, v poslednom momente mu však strelu zblokoval jeden z obrancov MsHK!

36:00

Dubničania posielajú puk až za bránku Jakuba Lackoviča.

35:39

Snahu Vlkov o kontaktný gól ničí Lakosil, ktorý skryl puk do svojej lapačky a prerušil hru.

35:17

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., hákovanie).

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny.

34:51

Rýchly útok Vlkov, Ondrej Prášil však dostal prihrávku z pravej strany takpovediac na päty a nedostal sa do zakončenia.

34:26

Domáci v plnom počte.

34:02

Puk je za bránkou Vlastimila Lakosila, preťažená obrana Vlkov si môže na chvíľku vydýchnuť.

33:49

Domáci za vlastnou bránkou získali puk, vyhodiť von z pásma sa im ho však nepodarilo.

33:01

Dubničania okamžite v pásme pred Jakubom Lackovičom.

32:26

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Macek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

32:26

Hosťujúci Martin Mikolášek ostal otrasený ležať na ľade, Dubnica bude hrať presilovú hru.

31:59

Ondrej Prášil skúsil strelu z ľavej strany, jeho pokus ale zblokoval jeden z dubnických obrancov.

31:23

Domáci hokejisti sa ale napriek nepriaznivému stavu nevzdávajú a snažia sa o kontaktný gól.

30:34

Dubnica dáva gól! Strelu Martina Jakúbeka vyrazil Jakub Lackovič pred seba a v dorážke sa bez problémov presadil aktívny FILIP NEMČEK! Asistencie: Martin Jakúbek, Michal Chatrnúch.

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, Žilina prehráva na domácom ľade s Dubnicou 2:3.

29:07

Matej Síkela obetavo zblokoval strelu Michala Kokavca z ľavého kruhu.

28:36

Adrián Valo obkorčuľoval bránku Žiliny, následne z ľavého kruhu strelou švihom preveril rýchlosť Lackovičovej lapačky.

28:11

Ondrej Prášil tečoval puk pred bránkou Dubnice, ale Vlastimil Lakosil sa nenechal prekvapiť a podržal svoj tím!

27:45

Hra je prerušená pre prihrávku rukou.

26:54

Dubnica dáva gól! Michal Kokavec našiel pred bránkou Žiliny DOMINIKA HEGYIHO, ktorý znovu dostáva Dubnicu do vedenia! Asistencia: Michal Kokavec.

26:19

Oba tímy si poctivo strážia stredné pásmo a modrú čiaru, hra sa teda prelieva zo strany na stranu.

25:43

Žilina pokračuje v dobrom výkone, strela Lukáša Dubeňa ale končí vedľa bránky Dubnice.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Žilina hrá s Dubnicou nerozhodne 2:2.

24:20

Konečne sa k životu preberajú aj domáci fanúšikovia, ktorí ženú svoj tím dopredu.

23:47

Žilina dala gól!
Vlci využívajú druhú presilovú hru v zápase, Peter Húževka poslal naľavo ideálnu prihrávku pre DOMINIKA REHÁKA, ktorý strelou do protipohybu Vlastimila Lakosila vyrovnáva na 2:2! Asistencia: Peter Húževka.

23:21

Hostia vyhodili puk až ku Jakubovi Lackovičovi.

23:01

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Chatrnúch – 2 min., podrazenie).

22:34

Hráči Dubnice aj po skončení presilovej hry kombinujú v útočnom pásme, po faule však budú hrať v oslabení.

21:57

21:34

Nápor Dubnice stále trvá, Jakub Lackovič je v jednom ohni.

21:10

Kombinácia hostí, Kokavec z pravej strany tesne minul vo vyloženej pozícii!

20:54

Tentoraz od modrej čiary pálil Emil Bagin, Jakub Lackovič znovu výborne zakročil!

20:37

Michal Kokavec sa v drese Dubnice oprel do strely z pravej strany, Lackovič bol pozorný.

20:20

Vlci posielajú puk až za bránku Vlastimila Lakosila.

20:01

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 1:2, druhá časť zápasu sa začne približne o 18:51.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:57

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Síkela – 2 min., podrazenie).

19:22

Oba tímy znovu striedajú počas hry.

19:01

Začala sa posledná minúty prvej tretiny.

18:33

Vhadzovenie pred Jakubom Lackovičom.

18:02

Denis Valášek si medzi kruhmi urobil streleckú pozíciu, švihom však mieril tesne nad Lakosilovu bránku!

17:45

Pred dobiedzajúcimi hráčmi Dubnice skryl puk vo svojej lapačke žilinský gólman Lackovič.

17:22

Hostia stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú počas hry.

16:37

Žilinčanom opäť stredom ušiel do nájazdu Martin Jakúbek, jeho blafák do ľavej strany ale zneškodnil skvelým zákrokom Jakub Lackovič!

16:26

16:01

Obrovská šanca Žiliny! Samuel Záhradník z ľavej strany našiel ideálne Mateja Maceka, ktorý však puk popri pravej tyči nepretlačil do bránky hostí!

15:40

Miroslav Kristín sa takmer od modrej čiary oprel do puku, jeho príklep ale letel tesne nad domácu bránku.

15:05

Enrik Švec nahodil puk na bránku Žiliny, po dorážke jedného z hráčov hostí musel zasahovať Jakub Lackovič.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Žilina na domácom ľade prehráva s Dubnicou 1:2.

14:55

Domácim hokejistom sa momentálne nedarí prechod cez stredné pásmo.

14:09

Domáci aj po skončení presilovky ostali v útočnom pásme, prihrávka Dominika Reháka z pravej strany bola ale zblokovaná obrancom Dubnice.

13:46

12:43

Tentoraz po strele z ľavého kruhu končí puk v lapačke brankára Dubnice.

12:33

Domáci už sú v útočnom pásme, Lakosil však zatiaľ nemusel zasahovať.

11:46

Dubnica dáva gól! Obrovská chyba Žiliny! Dominik Kanaet vysunul do úniku pri vlastnom oslabení FILIPA HUDÁKA, ktorý sa z ľavej strany natlačil pred Lackoviča a prepasíroval puk do siete nešťastného gólmana Žiliny! Asistencia: Dominik Kanaet.

11:36

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Košecký – 2 min., hákovanie).

11:12

Obrovská šanca Dubnice! Hostia sa vyrútili do prečíslenia 2 na 1, puk na ľavú stranu dostal ideálne Filip Nemček, no jeho tvrdú strelu bravúrne zlikvidoval Jakub Lackovič!

10:54

Dubničania sa v týchto momentoch zakusli do Vlkov a snažia sa zvrátiť vedenie opäť na svoju stranu.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, pod Dubňom je zatiaľ nerozhodný stav 1:1.

09:10

Žilina sa po vyrovnávajúcom góle tlačí viac a viac dopredu, Dubnica ale hrozí rýchlymi kontrami.

08:34

Zápas má svižné tempo, hrá sa dlho bez prerušenia a oba tímy tak striedajú počas hry.

07:52

Tak toto bola lahôdka! MATEJ SÍKELA dostal puk do pravého kruhu, pozrel sa na postavenie Lakosila a delovkou z ťažkého uhla vymietol pavučinky v bránke hostí! Asistencie: Peter Húževka, Dominik Surán.

07:40

Puk po nahodení končí v moci Vlastimila Lakosila, vhadzovať sa bude po ľavej ruke skúseného dubnického gólmana.

07:08

Domáci síce hrajú presilovú hru, no nedarí sa im usadiť v útočnom pásme.

06:43

Krátko po buly domácim takmer ušiel Martin Jakúbek, no sťahovačkou sa nedokázal zbaviť posledného žilinského obrancu.

06:32

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Mikolášek – 2 min., držanie hokejky).

06:27

Puk končí v lapačke Jakuba Lackoviča. Nasledovať bude reklamná prestávka, ktorú obaja tréneri využívajú na rozdávanie taktických pokynov.

05:53

Hostí vsietený gól nakopol, domáci sú naopak viditeľne zaskočení.

05:05

Dubnica dáva gól! MICHAL CHATRNÚCH si streleckú pozíciu zopakoval a aj s prispením pravej tyče otvára skóre dnešného zápasu! Asistencia: Tomáš Klimenta.

04:50

Z ľavej strany páli Michal Chatrnúch, míňa však v dobrej pozícii bránku Žiliny.

04:04

Ďalšia akcia Vlkov, Denis Valášek však nestihol puk pretlačiť za chrbát Vlastimila Lakosila!

03:35

Žilinčania sú v úvode zápasu aktívnejší a zvierajú Dubnicu v obrannom pásme.

02:55

Obrancom Žiliny ušiel po pravej strane Miroslav Kristín, ktorý skúsil príklep. Prvý výborný zákrok v zápase si na svoje konto pripisuje Jakub Lackovič.

02:34

02:12

Žilina v nápore, tri strely v krátkom slede po sebe nenašli svoj cieľ.

01:54

Chyba Žiliny v kombinácii, puk mieri von z pásma a obrana Dubnice si môže na chvíľku vydýchnuť.

01:34

Domáci Vlci sú stále v útočnom pásme.

01:01

Domáci zakombinovali v útočnom pásme, po zakončení Chlepčoka z ľavej strany zasahoval Lakosil.

00:34

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Bagin – 2 min., hákovanie).

00:34

Buly po ľavej ruke Vlastimila Lakosila.

00:01

Úvodné buly patrí domácim Žilinčanom.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy máme na ľade, o chvíľu sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Lackovič (Cigánik) – Surán, Dubeň, Coma, Turian, Pišoja, Patlevič, Housa – Rehák, Húževka (C), Síkela – Chlepčok, Valášek, Marcinek – Macek (A), Prášil, Zahradník – Gálik, Junas, Pjatak

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Kutej (Lakosil) – Bagin, Švec, Košecký, Chatrnúch, Jarábek, Fančovič, Dúžek, Trška – Kristín, Hegyi, Kokavec – Klimenta, Nemček, Jakúbek – Kanaet, Mikolášek, Jakubík – Prna, Hudák, Valo

Rozhodca: Tornay – Riš, Hájnik.
Dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu ôsmeho kola Slovenskej hokejovej ligy, v ktorom hokejisti MsHK DOXXbet Žilina privítajú na domácom ľade hráčov MHK TSS Group Dubnica. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v aktuálnej tabuľke druhej najvyššej súťaže šieste miesto so ziskom 12 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Stanislava Škorvánka staršieho podľahli v derby na domácom ľade Martinu 2:3 po sam. nájazdoch. Najproduktívnejším hráčov Vlkov je Ondrej Prášil, ktorý má na svojom konte 7 kanadských bodov za 5 gólov a dve asistencie.

Dubnici patrí v tabuľke SHL priebežné štvrté miesto so ziskom 12 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Jozefa Zavadila zvíťazili na domácom ľade nad Levicami 6:5 po predĺžení. Najproduktívnejším hráčom Dubnice je Martin Jakúbek, ktorý má na svojom konte 10 kanadských bodov za 5 gólov a 5 asistencií.

Zápas má naplánované buly na 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:5

Branky a nahrávky: 8. Síkela (Húževka, Surán), 24. Rehák (Húževka) – 6. Chatrnúch (Klimenta), 12. Hudák (Kanaet), 27. Hegyi (Kokavec), 31. Nemček (Jakúbek, Chatrnúch), 42. Kanaet

TSS GROUP Dubnica: Lakosil (Kutej) – Bagin, Švec, Košecký, Chatrnúch, Jarábek, Fančovič, Dúžek, Trška – Kristín, Hegyi, Kokavec – Klimenta, Nemček, Jakúbek – Kanaet, Mikolášek, Jakubík – Prna, Hudák, Valo

Rozhodčí: Tornay – Riš, Hájnik