29.09.2019, 13:55 • Killers Arena, Litoměřice • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

43:53

Killers Litoměřice právě vstřelili branku!
Ústečtí hráči jsou zralí na ručník, dvanáctý míček do jejich sítě posílá JAROSLAV HAKEN, který tak uzavírá svůj hattrick. Asistence: Jakub Patrák, Jan Zimanzl.

43:10

Další zásah Killers nese rukopis MICHALA SMOLÍKA, hokejbalisté Litoměřic vedou už o devět gólů. Asistence: Eduard Haken, Jiří Grus.

41:18

Desátá branka kosatek je na světě, MAREK STIBAL upravuje stav duelu s Duklou na 10:2! Asistence: Michal Krejza, Filip Chvojka.

40:15

Litoměřičtí si na své konto připisují už sedmnáctou branku v posledních dvou duelech, o jejich devátou trefu dnešního střetnutí se postaral MILAN ŠIMEK. Asistence: Jakub Patrák.

36:55

Janda inkasuje poosmé, JAROSLAV HAKEN si svou druhou trefou v poslední minutě a půl zadělává na hattrick! Asistence: Michal Krejza.

35:41

Na první branku třetí části jsme si museli počkat pět a půl minuty, JAROSLAV HAKEN upravuje stav na 7:2 pro domácí! Asistence: Lukáš Novák.

29:35

Domácí soupeře do přestávky vyprovází gólem, a třicet sekund před koncem druhé třetiny tak znovu vedou o čtyři branky! JAKUB PATRÁK Jandu překonal střelou z levé strany – 6:2! Asistence: Jiří Grus, Michal Krejza.

27:55

Dukla právě vstřelila branku!
Hosté přesilovku přetavují v branku, tentokrát se na střelecký zápis dostává jméno JANA GROSSE – 5:2! Asistence: Roman Navarra, Roland Baxa.

23:49

Hattrick pro MARKA STIBALA! Hokejbalisté Litoměřic se prosazují podruhé ve vlastním oslabení, a vedou tak nad soupeřem z Ústí už o čtyři branky! Bez asistence.

22:04

Domácí ve vlastním oslabení zvyšují svůj náskok! Kuriozní trefu si na své konto připisuje MAREK "WONG" STIBAL. Bez asistence.

09:44

Dukla při hře ve čtyřech na obou stranách snižuje, už je to jen o dva góly! Pod první branku Ústí v zápase se podepsal PETR ZDVOŘÁČEK. Asistence: Radek Zákon, Roman Navarra.

07:10

MICHAL KREJZA o minutu později posílá Killers do tříbrankového vedení, s Duklou už to začíná vypadat hodně špatně. Bez asistence.

06:03

A už je to o dvě branky, po rychlém útočném výpadu se prosadil MAREK STIBAL – 2:0! Litoměřičtí do zápasu vstoupili tím nejlepším možným způsobem. Bez asistence.

01:09

První gól padl už po devětašedesáti sekundách, domácí jdou do vedení! Stibal vyhrál vhazování před Jandou a poslal míček JIŘÍMU GRUSOVI, který jej obratem pohřbil do ústecké svatyně! Asistence: Marek Stibal.

12:2

Branky a nahrávky: 2. Grus (Stibal), 7. Stibal, 8. Krejza, 23. Stibal, 24. Stibal, 30. Patrák (Grus, Krejza), 36. Haken J. (Novák), 37. Haken J. (Krejza), 41. Šimek (Patrák), 42. Stibal (Krejza, Chvojka), 44. Smolík (Haken E., Grus), 44. Haken J. (Patrák, Zimanzl) – 10. Zdvořáček (Zákon, Navarra), 28. Grosse (Navarra, Baxa)

SHC Killers Litoměřice: Červenka – Haken J., Haken E., Grus, Chvojka, Ježek, Smolík, Patrák, Šimek, Stibal, Pechan, Krejza, Zimanzl, Gazsi, Novák.

HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Janda – Baxa, Faigl, Bezděkovský, Grosse, Chmelina, Navarra, Pechý, Topol, Poláček, Saska, Trončinský, Vinš, Zákon, Zdvořáček.

Rozhodčí: Beránek, Loskot.