0:1

konec (0:1)

28.09.2019, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • 6. kolo • David Kubík

Tipsport: 2.85 3.56 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je za námi, rozhodlo se už v první půli, kdy se prosadil Tisserand, ten samý muž dokázal i v závěru druhé půle vykopnout míč s brankové čáry, takže o hráči zápasu nemáme pochyb. Musím však podotknout, že i přes závěrečný tlak domácích, se hosté dokázali jako celek všemu ubránit a udržet hubené vedení. Domácí trenér to v závěru nevydržel a dostal červenou kartu. To je pro dnešek vše, na shledanou. (17:28:58)

90+6

90+5

Trenér domácích Sandro Schwarz dostal nejdříve žlutou a poté hned červenou kartu za poznámky k rozhodčímu.

90+4

Dlouhý míč za obranu, ale Awoniyi bohužel nestihl zakončit.

90+4

Hosté drží v poslední minutě nastavení míč a nechtějí ho dát soupeři.

90+3

Zentner vyběhl, aby co nejvíce pomohl svým spoluhráčům.

90+2

Hosté opět dokázali míč odkopnout.

90+2

Nastavují se ještě čtyři minuty.

90+1

Tentokrát hlavičku domácích chytá Pervan do svých rukavic.

89

Ale ani tyto dva rohy domácím nestačily na vstřelení branky.

88

Střela Boëtiuse byla zblokovaná a je tu další roh.

87

Awoniyi vybojoval rohový kop pro svůj tým.

86

Maxim to přehnal s agresivitou a vidí žlutou kartu.

85

Hosté se zatím brání jak nejlépe mohou. Všechny útoky domácích zlikvidovali.

84

Střídání v týmu Wolfsburg: Také hosté sáhli k poslednímu střídání, Mehmedi je ten, který jde dolu, naopak Joao Victor míří na hřiště.

83

Hlavička jednoho z domácích zamířila nad branku.

0:1

konec (0:1)

Branky: 9. Tisserand (Arnold)

Karty:   39. Niakhaté (MAI), 86. Maxim (MAI) – 37. Tisserand (WOF), 61. Knoche (WOF), 65. Weghorst (WOF)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:16.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Pierre-Gabriel (62. Maxim), St. Juste, Niakhaté, Brosinski (C) – Baku, Malong, E. Fernandes (76. Awoniyi) – Boëtius – Szalai, Quaison (46. Onisiwo).
Náhradníci: F. Müller – Meier, Hack, Maxim, Barreiro, Öztunali, Burkardt, Onisiwo, Awoniyi.

VfL Wolfsburg: Pervan – Knoche, Bruma, Tisserand – William, Guilavogui, Arnold (72. Gerhardt), Roussillon – Mehmedi (84. Joao Victor), Weghorst, Brekalo (65. Klaus).
Náhradníci: Menzel – Mbabu, Gerhardt, Rexhbecaj, Klaus, Joao Victor, Steffen, Malli, Nmecha.

Rozhodčí: F. Brych – M. Borsch, S. Lupp (všichni GER)