Tenis

WTA Wu-chan (tvrdý povrch)

Marie Bouzková – Tamara Zidanšeková

2:0 6:1, 6:3

23.09.2019, 14:40 • Kurt č. 1, Wu-chan (CHN) • 1. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.34 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Dobrý servis Bouzkové, který Zidanšeková vrátila do sítě. Marie Bouzková tak vítězí!

5:3

Zidanšeková přežila tři mečboly a nakonec se ještě drží v zápase!

5:2

Tak tohle se Zidanšekové nepovedlo! Slovinská tenistka zahrála forhend do rohu kurtu, odkud Bouzková míček sotva vyškrábla. Slovinka zakončovala smečí, na kterou by už Češka nezareagovala, ale balónek napálila za základní čáru!

4:2

Zidanšeková získala druhý gem v řadě. Teď bude důležité, aby si Bouzková podržela servis...

4:1

Marie Bouzková si vybrala slabší chvilky v tomto gemu. Ukončila ho dvojchybou a poprvé v zápase ztratila servis.

4:0

Bouzková opět sebrala Zidanšekové servis a má našlápnuto k rychlému postupu!

3:0

Dropshot z bekhendu navíc vyhodila Zidanšeková mimo kurt a gem, v němž měla tři brejkboly, tak nakonec prohrála!

2:0

Tohle bylo vyloženě čekání na chybu. Ta nakonec přišla z forhendu Zidanšekové a Bouzková tak také ve druhé sadě vede s brejkem!

1:0

Čistou hrou vstupuje Marie Bouzková do druhého setu!

6:1

A set Zidanšeková uzavřela forhendem do sítě! Marie Bouzková tak poměrně rychle a hladce získává úvodní sadu.

5:1

Bouzková se nyní dobře bránila, všude byla včas a nakonec donutila k chybě soupeřku. Česká hráčka je blízko k zisku prvního setu!

4:1

Marie Bouzková měla výměnu lépe rozehranou, ale Zidanšeková zahrála skvělý obranný lob a Bouzková měla co dělat, aby míč dostala do kurtu. Následně však přišla chyba její soupeřky a Češka se tak může radovat z dnes už druhého brejku!

3:1

Zidanšeková byla opět příliš dlouhá a Marie Bouzková si tak servis podržela.

2:1

Krížný forhend k boční lajně byl pro tento gem už konečnou. Zidanšeková uhrála svůj první bod.

2:0

Čtyřmi získanými míči Bouzková nakonec zvládla otočit gem a potvrdila brejk z první hry.

1:0

Zidanšeková chtěla zrychlit hru forhendem po lajně, ale našla jen síť. Marie Bouzková tak prorazila servis soupeřky čistou hrou!