Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří

konec (14:16)

22.09.2019, 18:00 • 3. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 6.09 11.1 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Domácí museli pusti soupeře do zakončení. Šustáček trefil pod břevno, je rozhodnuto! (22:25)

59

Dost možná klíčový moment zápasu! Hardtova rána mířila pod horní tyčku, jenže Mizera vytáhl skvělý zákrok! (22:24)

58

Zdá se, že rozhodnuto ještě není. Strack se totiž trefuje podruhé během krátké chvíle! (22:24)

58

Domácí se prosazují po čtvrthodině hry, z levé strany se trefil Strack! (21:24)

57

Rozhodčí signalizovali pasivitu a Řezníček pálil z velké dálky. Míč poslal přesně k tyči! (20:24)

57

Frýdek-Místek už čtrnáct minut neskóroval, to se v házené opravdu nevidí často! (20:23)

55

Trápení domácího týmu na útočné polovině trvá, kouč Titkov si vyžádal oddechový čas. Jeho celek už dvanáct minut neskóroval! (20:23)

53

Zubří odskakuje na tři góly! Z pravého křídla se trefuje Jurka, který si chytře počkal na pohyb Pyška. (20:23)

52

Po delší době změna ve skóre. Hrstka proměňuje sedmimetrový hod. (20:22)

52

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt). (20:21)

51

Mičkal dokázal posunout na Jurku, který ze šesti metrů nedokázal překonat Pyška. Další bravurní zákrok domácího gólmana! (20:21)

48

Zubří už zase vede! Hybner skóroval ze šesti metrů, Pyško byl bez šance! (20:21)

46

Před Šustáčkem se otevřela obrana. Hostující hráč toho bez větších problémů využil a srovnal! (20:20)

43

Žvak přebral balón na brankovišti a překonal Mizeru! Frýdek-Místek se poprvé v dnešním duelu dostává do vedení. (20:19)

42

Tentokráte byl Mička v jasné šanci! Skóre se ale nemění, tohle si bude hostující házenkář určitě vyčítat. (19:19)

41

Strack srovnává! Bylo to se štěstím, Mizera se snažil zakročit, ovšem balón už nestihl před brankovou čarou. (19:19)

40

Dlouhou pasáž hry bez gólu přerušil Hlinka, který poslal Zubří zase do vedení! (18:19)

38

Sám na branku běžel Klaban, Frýdek-Místek mohl jít poprvé v zápase do vedení! S technickým zakončením si poradil Mizera! (18:18)

37

Opět je k vidění nerozhodné skóre! Hardt střílel zase mezi nohy hostujícího gólmana! (18:18)

37

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha). (17:18)

37

Hrstka vs. Pyško. Střílející hráč měl navrch! (17:18)

36

Klaban zakončoval mezi nohy brankáře Mizery, po pěti minutách druhé půle máme srovnáno! (17:17)

32

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (16:17)

32

Filip Hardt zase snižuje! Navíc skóroval s faulem a bude se vylučovat. (16:17)

31

Jenže za Zubří odpovídá kdo jiný než Řezníček, už zase je to o dvě branky. (15:17)

31

Na pozici pivota se ocitl Klaban. Ten dokázal zpracovat míč a v pádu skórovat! (15:16)

30

Zubří se do postavené obrany soupeře nemohlo prosadit, a tak Řezníček vypálil bombu z devíti metrů. Balón poslal pod břevno! (14:16)

29

Řezníček to vzal na sebe! Levačkou zamířil přesně do šibenice, Zubří už zase vede! (14:15)

28

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (14:14)

27

Brankář Mizera teď doslova daroval balón Klabanovi, který trefil prázdnou branku a srovnal! (14:14)

27

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček). (13:14)

25

Na levé straně zůstal úplně volný Žvak. Jeho střela mířila pod horní tyčku! (13:14)

24

Jako přes kopírák! Řezníček udělal rychlé dva kroky do středu, poté poslal nechytatelnou střelu. (12:14)

24

Pyško do samostatného úniku poslal Musálka, který měl poměrně snadnou práci. (12:13)

23

Spoustu prostoru dostal Lefan. Střelou o palubovku se mu opět podařilo snížit! (11:13)

22

Tentokráte to vzal Hrstka na sebe. Mířil přesně ke vzdálenější tyči! (10:13)

21

Klaban ze sedmimetrového hodu překonal Mizeru a snížil na rozdíl dvou branek! (10:12)

21

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (9:12)

19

Do brány se dostal Mizera, který ihned zakročil! K odraženému balónu se ale na šesti metrech dostal Gřešek! (9:12)

18

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt). (8:12)

18

Hybner přidává další hostující trefu. Navíc to bylo s faulem za dvě minuty! (8:12)

17

Sehrávka do brankoviště, kde si Gřešek udělal prostor. Domácí házenkář snížil! (8:11)

17

Jak je to jednoduché! Řezníček udělal rychlý krok do středu, poté míč poslal pod horní tyčku! (7:11)

16

Důrazný náběh Hardta mezi dva obránce soupeře. Malina byl na následné zakončení krátký! (7:10)

16

Pyško vychytal Jurku v samostatném úniku. Domácí bubenice teď skandují jméno domácího gólmana! (6:10)

15

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (6:10)

15

Míč šel znovu do pivota, Dokoupil mířil do horní části branky! (6:10)

14

Mezi hostující obranou prolétl Strack, který následně skóroval v pádu! (6:9)

13

Snadná práce pro Jurku, který v tomto případě běžel úplně sám na branku! (5:9)

12

Řezníček je k nezastavení! Pyško proti jeho střele k bližší tyči nedokázal zareagovat! (5:8)

11

Oba týmy spoléhají na rychlý přechod i po obdržené brance. Řezníček přidává sedmý gól hostů! (5:7)

11

Do střelecké listiny se dnes poprvé zapisuje Filip Hardt! (5:6)

10

Blesková odpověď na druhé straně palubovky! Klaban snižuje na rozdíl dvou branek. (4:6)

9

Z nějakých osmi metrů se na levé straně trefil Jurka. Jeho pokus šel přesně k tyči! (3:6)

9

Míč si vzal sám Klaban, který zakončoval přesně k tyči! (3:5)

8

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha). (2:5)

7

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček). (2:5)

6

Frýdek přišel o míč, ze druhé vlny poté skóroval Řezníček. To byla pořádná rána! (2:5)

5

Hostující útok zatím působí výborně, Jurka se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny! (2:4)

5

Strack to vzal na sebe. Přes bránícího hráče dokázal zakončit na vzdálenější tyč a snížit! (2:3)

4

Malinu zachránilo břevno, Řezníček pak na druhé straně prokázal, proč je nejlepším zuberským střelcem! (1:3)

3

Jurka posílá hostující celek zase do vedení. Frýdek jde rychle dopředu. (1:2)

3

Poprvé se mění skóre také na domácí straně, Unger srovnává! (1:1)

1

Sehrávka do brankoviště, Dokoupil teď v pádu otevírá skóre dnešního utkání! (0:1)

22:25

Pepino SKP Frýdek-Místek: M. Cáb, Fritz, Pyško – Ondrušík, D. Lefan, L. Rajnoha, Hustopecký, Klaban, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Skřehot.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hybner, Hlinka, Mičkal, Dořičák.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil