21.09.2019, 19:30 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • 2. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 3.04 5.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:30:59)
Kanadské bodování zápasu:

Štěpán Kostolány (Otrokovice) – 4 (2+2)
Petr Kittel (Otrokovice) – 3 (2+1)
Martin Skřivánek (Vinohrady) – 3 (0+3)
Hosté dnes byli po většinu zápasu o krok napřed a po zásluze berou plný bodový zisk! Vinohrady sice díky dvěma brankám ve třetí třetině srovnaly, ovšem Kostolány pak zase strhl vedení na stranu Otrokovic a Gál využil v závěru přesilovou hru!

59:49

Otrokovičtí se ujali balónku, Hašovi se nepodařilo trefit odkrytou branku! Hosty to však příliš mrzet nemusí, víc už se nejspíše nestane!

59:01

Mazák zamířil na střídačku, domácí florbalisté to zkouší v šesti. Do konce utkání však zbývá necelé minuta!

58:31

Oddechový čas pro domácí.

58:31

58:31 Ladislav GÁL - 5:7

58:31

Otrokovice právě vstřelily branku!
Hosté se prosazují v závěru své přesilovky a vypadá to, že z utkání si odnesou plný bodový zisk! LADISLAV GÁL střílel po přihrávce od Kostolányho, Mazák nedokázal zareagovat! Asistence: Štěpán Kostolány.

58:02

Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny, Svoboda míček poslal do bezpečí, už zase ale hrají hosté.

57:39

Otrokovice jsou usazeny na útočné polovině. Do zakončení se příliš neženou, snaží se především podržet balónek.

56:55

Domácí jsou v problémech! Potřebují vstřelit minimálně jednu branku, oni se ale budou muset dvě minuty bránit!

56:55

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Zbyněk Stuchlík – 2 min., Nedovolené vrážení).

55:46

Domácí celek propadl a do brejku šli hned dva hostující hráči. Celou akci zakončil ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY, otrokovičtí florbalisté už zase vedou! Asistence: Petr Kittel.

55:32

A zase Linhart! Domácí hráč však prováhal vhodný moment pro zakončení, vzápětí přišel o balónek.

54:21

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Domácí dotahují krok a dá se očekávat, že psychologická výhoda bude rázem na jejich straně! Postaral se o to JAN LINHART, Vinohrady mají obrovskou radost! Asistence: Peter Kachnič.

53:21

Otrokovice teď spoléhají především na pozornou defenzivu, směrem dopředu hrozí jen z rychlých brejků.

52:28

51:39

Nakonec se hostům podařilo osvobodit. Přesilovka domácích se přehoupla do své druhé poloviny.

50:52

Domácí podle očekávání zamkli svého protivníka na jeho polovině, ovšem Zbyněk Stuchlík mířil vedle branky!

50:28

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Martin Szweda – 2 min., Sekání).

49:33

Otrokovičtí florbalisté jsou v těchto chvílích hodně pasivní. To by je po třetí dvacetiminutovce mohlo mrzet.

48:51

Stoprocentní příležitost pro Vinohrady! Zdálo se, že Lukáš Lanc srovná, on však z dobré pozice jen přestřelil branku!

47:33

Gál chtěl vyzkoušet pozornost Mazáka, ovšem díky Richtrovi se střela k domácímu gólmanovi vůbec nedostala!

46:42

K vidění je řada nepřesností na obou stranách. Otrokovice si drží těsný náskok, do konce však zbývá ještě hodně času.

45:57

Do skákajícího balónku se opřel Svoboda. Chyběla však větší přesnost, rozehrávky se ujmou hostující florbalisté.

45:20

Zbyněk Stuchlík teď posílal do brejku Gregora, ovšem nesmírně důležitý obranný zákrok předvedl hostující Kostolány.

44:45

44:45 Lukáš GREGOR - 4:5

44:45

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Domácí využívají přesilovku a snižují na rozdíl jediné branky! LUKÁŠ GREGOR měl poměrně dost času na zakončení, podařilo se mu překonat Michaljoviče! Asistence: Martin Skřivánek.

44:33

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Filip Hrabal – 2 min., Sekání).

43:19

Hartman si dobře vyběhl s míčkem, jenže poté vystřelil mimo. Dočká se domácí florbalista dnes hattricku?

42:38

Balónek končí za mantinelem. Otrokovičtí jsou ve třetí části hry aktivnějším týmem, což je možná překvapení, protože jsou to domácí, kteří potřebují útočit!

41:28

Ve výborné příležitosti se ocitl Kittel! Snažil se o kličku, ovšem míček mu na poslední chvíli utekl z čepele florbalové hole.

40:54

Co se týče střelby, Hrabal je dnes asi nejaktivnějším hráčem na palubovce. Mazák si připsal další zákrok.
Dnešní utkání sleduje 85 diváků.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 20:54.
Střely ve druhé třetině: 4-8
Prostřední část hry je za námi, opět v ní byli úspěšnější hosté, za které se trefili Nehila a Kostolány. Jedinou domácí branku obstaral Hartman. Otrokovice tak po dvou třetinách vedou dvoubrankovým rozdílem!

40:00

39:18

Rozeběhla se poslední minuta druhé třetiny. U míčku jsou domácí, kteří chystají pravděpodobně poslední útočnou akci.

38:59

Vinohrady šly do přečíslení dva na jednoho. Přihrávka směřovala na pravou stranu, ovšem jeden z domácích florbalistů na míček nedosáhl!

38:06

Domácí gólman musí být na pozoru! Do jeho hrudi zakončoval Pešat, brankář Mazák už hledá, komu by rozehrál.

37:40

Několik střeleckých pokusů na obou stranách. S ranou Hrabala si bez bez větších problémů poradil brankář Mazák.

36:54

Skvělou přihrávku poslal Svoboda na Hartmana, který nebyl daleko od hattricku. Domácí hráč však ve výborné šanci přestřelil!

35:27

Nehila dobře napadal, jenže byl na to úplně sám, a tak se raději stáhl. Oba celky střídaly, u míčku jsou domácí.

34:34

34:01

Hrabal se rozhodl pro střelu z pravé strany! Výborný reflex předvedl Mazák, který vyrazil balónek ramenem!

33:29

Hostům se zatím početní výhoda vůbec nedaří. Domácí dobře brání a opět vyhazují až k bráně svého soupeře.

32:34

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 min., Sekání).

31:52

Rozhodčí signalizuje trest, Michaljovič je na střídačce. Otrokovice dostaly výhodu a s rozehrávkou nepospíchají.

30:24

30:24 Štěpán KOSTOLÁNY - 3:5

30:24

Tato branka půjde pravděpodobně za Mazákem. Všichni si mysleli, že domácí brankář drží balónek, ovšem nebylo tomu tak. ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY si všiml míčku, který z bezprostřední blízkosti poslal do prázdné branky! Asistence: Lukáš Pešat.

30:07

Vstoupili jsme do druhé poloviny dnešního zápasu. Svoboda se z výborné střelecké pozice na středu prosadit nedokázal!

29:05

Domácí jsou i nadále aktivní. Třetí branka je evidentně nakopla, už zase kombinují před brankářem Michaljovičem.

28:08

28:08 Petr HARTMAN - 3:4

28:08

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Těch přečíslení je dnes opravdu dost na obou stranách! PETR HARTMAN si chytře počkal na pohyb Michaljoviče, vzápětí snížil na rozdíl jediného gólu! Asistence: Martin Skřivánek.

27:28

Další střelecký pokus směrem na domácí branku vyslal Hrabal. Mazák se dnes rozhodně nenudí, musí být neustále na pozoru.

26:41

Obrovská příležitost pro hosty! Vykopal šel s Hašou do brejku. Druhý jmenovaný dostal přesnou přihrávku, ovšem z jasné pozice minul!

25:20

25:20 Peter NEHILA - 2:4

25:20

Hosté už zase vedou dvoubrankovým rozdílem! Celou akci zakončil PETER NEHILA, po jehož střele balónek vyletěl ze sítě zpět. Rozhodčí však dobře viděli, že byl v brance! Asistence: Petr Koláčný.

24:30

Hartman neměl téměř žádnou podporu svých spoluhráčů, a tak se s míčkem otočil a poslal jej zase zpátky.

23:56

Otrokovičtí florbalisté vybojovali rozehrávku v rohu. Toho využili ke střídání, na palubovku naběhlo pět čerstvých sil.

22:59

Úvod prostřední dvacetiminutovky je opatrný z obou stran, na první vážnější příležitost zatím stále čekáme.

22:18

Z poloviny hřiště to zkoušel Szweda. Jeho pokus však žádné problémy pro Mazáka nepřinesl, skončil vysoko nad!

21:03

Domácí florbalisté v úvodu druhé části hry svému soupeři vůbec nepůjčují míček, kombinují na vlastní polovině.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 20:13.
Střely v první třetině: 8-12
Úvodní dvacetiminutovka rozhodně nenudila, k vidění bylo pět branek! Domácí šli do vedení zásluhou Linharta, ovšem soupeř díky trefě Gála a dvěma gólům Kittela odskočil. Vinohrady však nic nezabalily a v poslední minutě snížil Hartman.

20:00

19:35

Mohlo být srovnáno! Na pravé straně zůstal úplně volný Lukáš Gregor. Po jeho tvrdé střele míček proletěl kolem tyče!

19:12

19:12 Petr HARTMAN - 2:3

19:12

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Defenziva Otrokovic propadla a PETR HARTMAN postupoval úplně sám na branku. Připravil si míček na forhend, vzápětí prostřelil bezmocného Michaljoviče a snížil! Asistence: Martin Skřivánek.

18:02

Se štěstím teď Pešat udržel balónek na své holi, následně dokázal vybojovat standardní situaci pro svůj tým.

17:18

Petr Koláčný teď nepustil svého soupeře od mantinelu. Opět to bylo za cenu faulu, to však hosty příliš mrzet nemusí.

16:43

Domácí florbalisté se dožadovali dvou minut pro Gála, který zastavil rychlý kontr. V tomto případě se vylučovat nebude.

16:03

V rozehrávce chyboval Kvapil, ovšem vše ještě stihl zastavit Zimmer. To byl důležitý obranný zákrok hostujícího hráče.

15:29

Vinohrady se v posledních minutách především brání. Většinu míčků pouze nahazují na polovinu soupeře.

14:46

14:46 Petr KITTEL - 1:3

14:46

Hosté nakonec využívají početní výhodu a navyšují svůj náskok! Na středu dostal spoustu prostoru PETR KITTEL, který z otočky překonal Mazáka! Asistence: Lukáš Pešat.

14:22

Polovina hostující přesilovky je pryč. Otrokovice střídají, na palubovce je momentálně Kvapil nebo Pešat.

13:47

Petřík posunul na Vykopala, jehož následná střela byla zblokovaná. Otrokovičtí si poté pomohli útočným faulem.

13:13

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Richtr – 2 min., Bránění ve hře).

12:10

Hostům to nestačí. Už zase jsou nastěhovaní před brankou Mazáka a kombinují, domácí defenziva teď nestíhá.

11:23

11:23 Petr KITTEL - 1:2

11:23

Proti první střele zasahoval Mazák. Domácí defenziva však zaspala, k míčku se dostal PETR KITTEL, který se nemýlil. Hosté během krátké chvíle otáčejí skóre a jdou do vedení! Asistence: Štěpán Kostolány.

11:01

Boj o balónek u mantinelu. Ten se nakonec dostal za něj, rozehrávat budou podle rozhodčích otrokovičtí hráči.

10:12

10:12 Ladislav GÁL - 1:1

10:12

Výbornou práci odvedl Haša, který doslova vybídl ke skórování LADISLAVA GÁLA. Ten měl následně velmi snadnou pozici, trefil prázdnou branku! Asistence: Jakub Haša.

09:40

Domácí celek šel do přečíslení ve třech proti dvěma. Hartman to vzal na sebe, ovšem na pozorného Michaljoviče nevyzrál!

08:58

Přihrávka hledala Mácu. Ten se do zakončení nedostal, dobrý obranný zákrok předvedl obránce Kvapil.

07:55

Rozhodčí teď přisuzuje rozehrávku domácímu týmu. Vinohrady toho využívají a střídají, osm minut hry je téměř za námi.

07:17

07:17 Jan LINHART - 1:0

07:17

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Hodně nepřehledná situace, na malém prostoru bylo několik hráčů z obou stran. Nejlépe se zorientoval JAN LINHART, který rychlou střelou nad rameno Michaljoviče otevřel skóre! Asistence: Vojtěch Máca.

06:35

Tempo hry se po divokém úvodu zklidnilo. Hosté se snaží držet míček na vlastních hokejkách a kombinovat.

05:49

Poměrně hodně prostoru dostal Petřík. Jeho nepříliš razantní střela mířila pouze doprostřed branky, snadná práce pro Mazáka.

05:02

Balónek skončil za mantinelem, rozehrávat budou podle rozhodčích otrokovičtí florbalisté. Oba celky střídají

04:09

Vinohrady zklidňují hru. U balónku je na pravé straně Ondřej Stuchlík, který se rozmýšlí, komu by případně rozehrál.

03:29

Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme poměrně rychlý florbal. Na první branku však stále čekáme.

02:40

První vážnější zákrok si připsal také Michaljovič. Bylo to proti střele Zbyňka Stuchlíka. Skóre se ale nemění!

02:21

Zdálo se, že Gál půjde do samostatného úniku. Domácí defenziva se stihla vrátit včas a úspěšně zakročila.

01:57

První velká šance zápasu! Haša zakončoval do brankové konstrukce, brankář Mazák měl pořádnou dávku štěstí!

00:33

Na úvodním buly sice uspěly Otrokovice, ovšem jsou to domácí florbalisté, kteří se postarali o první útočnou akci.

00:01

Co se týče vzájemných zápasů, tak v těch se loni pokaždé radoval domácí celek. Královské Vinohrady zvítězily 4:1, Otrokovice pak 7:2. Kdo si připíše první vítězství této sezony? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
O zatím jediné dvě branky domácího týmu v tomto ročníku se postarali Jan Hanák a Ondřej Stuchlík. Hostující trefu obstaral Jakub Haša.
Královské Vinohrady se v loňské sezony dostaly do bojů o udržení, ovšem v sedmém zápase si poradily se Znojmem a zachránily se. Letos odehrály jediné utkání, v něm podlehly Mladé Boleslavi (2:9). Na druhé straně Otrokovice, které šly v minulé sezoně do play-off. Ve vyřazovací fázi však narazily právě na Mladou Boleslav, která byla nad jejich síly. Na úvod tohoto ročníku nestačily na pražskou Spartou a doma padly 1:3.
Pěkný večer. Florbalová Tipsport Superliga má na programu druhé kolo a my se podíváme na utkání, ve kterém TJ Sokol Královské Vinohrady narazí na HU-FA Panthers Otrokovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

5:7

Branky a nahrávky: 8. Linhart (Máca), 20. Hartman (Skřivánek), 29. Hartman (Skřivánek), 45. Gregor (Skřivánek), 55. Linhart (Kachnič) – 11. Gál (Haša), 12. Kittel (Kostolány), 15. Kittel (Pešat), 26. Nehila (Koláčný), 31. Kostolány (Pešat), 56. Kostolány (Kittel), 59. Gál (Kostolány)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Buchta) – Kachnič, Richtr, Hanák, Otta, O. Stuchlík, Rossi, Máca – Zelený, Linhart, Bína – Hartman, Gregor, Skřivánek – Hájek, J. Záň, Kapucián – Svoboda, Z. Stuchlík.

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil, Čevela – Červenka, Hrabal, Szweda – Koláčný, Gál, Kittel – Blažek, Pešat, Kostolány – Haša, Zdražil, Vykopal – Petřík, Nehila.

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý