konec (16:16)

21.09.2019, 15:00 • 4. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 3.35 8.5 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sokol Písek – HK Slovan Duslo Šaľa 26:25 (16:16)
Nejvíce branek: Kubišová 7, Benešová 5, Kvášová 4 – Janičićová 6, Némethová 5/1, Königová 4. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3. Vyloučení: 3:2. ČK: Königová (SAL). Diváci: 156. (20:38:38)

Konec zápasu. (26:25)

60

Střela domácí házenkářky byla zblokovaná a Slovan mohl postupovat do brejku! Znovu byly odpískány kroky! (26:25)

60

Do konce zbývá necelých čtyřicet vteřin, rozhodčí přerušil hru, bude se upravovat hrací plocha. (26:25)

59

Písek chyboval a soupeř šel do brejku. Dlouhou přihrávku dostala Pócsíková, která se v samostatném úniku nemýlila! (26:25)

59

Oddechový čas pro domácí. (26:24)

59

Míč pro Písek, rozeběhly se poslední dvě minuty dnešního zápasu! (26:24)

58

Proti zakončení Ušiakové přišly parádní bloky od Kvášové, hosté budou rozehrávat z rohu. (26:24)

58

Oddechový čas pro hosty. (26:24)

58

Rychlá změna pohybu do středu, Součková poté zakončovala mezi nohy hostující gólmanky! (26:24)

57

Šaľa skórovat nedokázala, u míče domácí tým. Za malou chvíli se rozeběhnou poslední tři minuty. (25:24)

57

Do zakončení z bezprostřední blízkosti se dostala Kvášová, která vzápětí poslala Písek do vedení! (25:24)

56

O přihrávku si říkala úplně volná Benešová. Dlouhý pas ale neměl potřebné parametry. (24:24)

56

Třetí akce hostujícího celku během posledních dvou minut, kdyby byly odpískány kroky. (24:24)

55

Ušiaková srovnává z levé spojky. K vidění je opravdu pořádné drama! (24:24)

54

Právě Kubišová si to namířila mezi hostující obranu, jenže s jejím pokusem si poradila hostující brankářka! (24:23)

54

Slovan přišel o míč, Písek nikam nepospíchá, na rozehrávce znovu se sedmičkou hrající Kubišová. (24:23)

54

Jedna z domácích házenkářek se opět pokoušela trefit odkrytou svatyni. Míč ovšem směřoval těsně nad branku! (24:23)

26:25

Sokol Písek: Preslová – K. Kubišová, Kvášová, B. Velková, Hauserová, Velková, Merglová, Svobodová, Šmrhová, Benešová, Součková, Kozáková.

HK Slovan Duslo Šaľa: Furgaláková, Trepáčová, Novotná – Takáčová, Rácková, A. Obstová, Gajdošová, Špendlová, Janičićová, Königová, Matušincová, Ušiaková, Némethová, Tisajová, Pócsíková.

Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev