Česká fotbalová liga (B)

TJ Slovan Velvary – FK Dukla Praha B

4:1

konec (1:1)

21.09.2019, 16:30 • Stadion Velvary, Velvary • 7. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.75 3.5 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne. (18:18:02)
Je dobojováno. Velvary předvedly dnes velice dobrý výkon a nakonec porazily béčko pražské Dukly jasně 4:1. Domácí tedy berou všechny tři body, naopak hosté odjíždí do Prahy s prázdnou.

90+1

89

89. Jaroslav KAFKA - 4:1

89

Velvary právě vstřelily branku!
Domácí ještě těsně před koncem přidávají další branku a jdou do vedení 4:1. Na konci akce byl JAROSLAV KAFKA.

88

Žlutou kartu dostává Kovernikov (FK Dukla Praha B).

66

66. Paulo IPPOLITO - 3:1

66

A domácí přidávají o pár minutek později další branku a vedou už 3:1. Nyní se prosadil PAULO IPPOLITO.

62

62. Tomáš TENKL - 2:1

62

Půl hodiny před koncem utkání se domácí celek dostává do vedení 2:1, když se trefil TOMÁŠ TENKL.

46

45+1

43

43. Jakub RUBEŠ - 1:1

43

Jenže domácí celek velmi rychle odpovídá a těsně před přestávkou srovnává na 1:1! Prosadil se JAKUB RUBEŠ.

39

39. Ondřej ULLMAN - 0:1

39

Tým Dukla B právě vstřelil branku!
V závěru prvního poločasu se béčko Dukly dostává do vedení 1:0, na konci celé akce byl ONDŘEJ ULLMAN.