Tenis

WTA Soul (tvrdý povrch)

Kristýna Plíšková – Jekatěrina Alexandrovová (2)

1:2 6:3, 3:6, 4:6

18.09.2019, 10:11 • Centrální kurt, Soul (KOR) • Osmifinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.6 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z postupu do dalšího kola se raduje Jekatěrina Alexandrovová, naopak Kristýna Plíšková na turnaji v Soulu končí!

V úvodním setu rodačce z Loun fungovalo podání, naopak Alexandrovová v závěru při servisu chybovala, a tak se z jeho vítězství radovala česká hráčka. Pokud se zaměříme na druhý set, tak sportovně musíme přiznat, že patřil Jekatěrině, která se oklepala a začala se více tlačit do útoku. Rozhodující set už byl znovu vyrovnaný, ovšem Kristýna Plíšková chybovala v koncovce, a tak dobře rozehrané střetnutí ztratila.

Tímto se s vámi už loučím a přeji vám příjemný zbytek středečního dne. (11:45:54)

Konec zápasu

4:6

Je dobojováno a z postupu do další části pavouku se raduje Jekatěrina Alexandrovová. Naopak Kristýna Plíšková na turnaji končí, ale za dnešní výkon se rozhodně nemusí stydět.

15-40

V další výměně už bude moci Ruska ukončit utkání! Kristýna Plíšková měla na podnose připravený vítězný míček, ale od sítě jej poslala jen do autu.

15-30

Jekatěrina Alexandrovová se znovu tlačila do útoku, čímž soupeřku dostala pod tlak. Po chvíli si navíc připsala i vítězný bekhend.

15-15

Další parádní return, který poslala rodačka z Loun přesně na postranní lajnu.

0-15

Ve dlouhé výměně trefuje Kristýna Plíšková pouze pásku, která je dnes proti ní.

4:5

Konec přestávky, podávat bude Jekatěrina Alexandrovová.

4:5

Následuje přestávka a výměna stran.

4:5

Kristýna Plíšková bojuje a zapisuje vítězný forhend k lajně. Celý gem vykouzlil úsměv na tváři i její sestře Karolíně. Ovšem na podání půjde Alexandrovová, která bude moci rozhodnout.

40-0

Další fiftýn putuje na stranu české hráčky, která se rozhodně nevzdává.

30-0

Nááádherný forhend z rakety rodačky z Loun, který křížem zamířil přesně na postranní čáru.

15-0

Míček získává Plíšková.

3:5

Ruská hráčka potvrzuje předešlý brejk a uniká do vedení. Už pouze jeden gem ji chybí k tomu, aby zvítězila.

30-40

Jekatěrina Alexandrovová hraje prostě fantasticky její další tvrdý úder zamířil do rohu kurtu.

30-30

Ruská tenistka tentokrát vytvořila chybu, když poslala míček za základní lajnu.

15-30

Jekatěrina Alexandrovová si vybrala stranu kurtu, kde Plíšková nebyla a zaznamenala další vítězný míček.