1:2

konec (0:1, 0:1, 1:0)

15.09.2019, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 2. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 4.37 4.7 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky v prvom zápase sezóny podľahli na domácom ľade Košiciam 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:21:15)

59:50

Nové Zámky sa síce snažia, ale dnes to už na zvrat v zápase nebude stačiť.

59:35

Vylúčenie v tíme HC Košice (Skokan – 2 min., hákovanie).

59:30

Andrisík šikovne zaviezol puk do útočného pásma, Matej Kristín okamžite šprintuje na svoju striedačku a jeden z hráčov Košíc nakoniec bude vylúčený!

59:09

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Stupka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

59:09

Matej Kristín sa ani nedostal k bránky na striedačku, Václav Stupka totiž poputuje na trestnú lavicu.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:23

Puk sa zaujímavo odrazil priamo pred Košarišťana, pred bránkou Košíc však nebol žiadny domáci hráč, ktorý by mohol dorážať.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:40

Snaha domácich o nahodenie puku bola až príliš, puk končí na ochrannej sieti nad bránkou Andreja Košarišťana.

57:22

Domáci sa veľmi snažia o zvrat v dnešnom zápase, zatiaľ sa im však nedarí usadiť v útočnom pásme.

56:49

Hra je prerušená, vhadzovať sa bude po ľavej ruke Andreja Košarišťana.

56:30

Veľká šanca domácich, strelu z blízka Košarišťan kryl, následne strela Drtinu od modrej čiary k bránke hostí neprešla.

56:01

Domáci Novozámčania po góle ožili, veľa času na zvrat v zápase im už však neostáva.

55:31

Hostia v plnom počte.

55:01

Máme pred sebou posledných 5 minút riadneho hracieho času, Nové Zámky stále hrajú presilovú hru.

54:47

HC Nové Zámky dali gól!
Domáci konečne využívajú presilovú hru, Drtina pálil od modrej čiary, VÁCLAV STUPKA puk šikovne tečoval a ten končí v sieti! Asistencia: Marek Drtina.

54:25

Domáci v plnom počte.

54:01

Nové Zámky hrajú presilovú hru, ale zatiaľ sa im ju nedarí využiť.

53:31

Vylúčenie v tíme HC Košice (Bezúch – 2 min., hákovanie).

53:27

Bolo to rýchle rozhodnutie, Urban vrazil puk do siete rukou a gól teda neplatí!

53:27

Domáci síce dali gól, ale zdá sa, že puk poslal do siete rukou. Napokon bude v akcii videorozhodca dnešného zápasu!

53:23

Aj v hre štyri na štyri si Košice dokázali udržať útočné pásmo.

52:54

Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., hákovanie).

52:50

Vešutkin sa po krídle dostával do šance, Koch ho však fauloval a počet hráčov na ľade sa nám vyrovná.

52:25

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Dlugoš – 2 min., hákovanie).

51:50

Košice sú stále v útočnom pásme, domáci sa nevedia vymaniť spod tlaku a budú hrať v oslabení.

51:31

51:10

Nové Zámky získali puk a posielajú ho cez všetky čiary.

50:57

Košice stále pokračujú v nápore počas presilovej hry, strela Jurija Repeho si ale cestu do siete nenašla.

50:39

Košice roztočili poriadny kolotoč v útočnom pásme, gólman Matej Kristín ale znovu výborným zákrokom podržal svoj tím!

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Košice zatiaľ vedú nad Novými Zámkami stále 0:2.

49:40

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Majdan – 2 min., sekanie).

49:40

Krásna akcia Košíc a neuveriteľný zákrok vytiahol domáci brankár Matej Kristín! Následne vzniká pred bránkou Zámkov šarvátka a bude sa znovu vylučovať!

49:31

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hain – 2 min., nedovolené bránenie).

49:14

Zápas má vcelku dobré tempo, domáci majú ale obrovský problém so zakončením.

48:33

Vojtech Zeleňák tvrdo vystrelil od modrej čiary, Mateja Kristína ale tento puk vôbec neprekvapil.

47:59

Vhadzovanie po ľavej ruke Andreja Košarišťana.

47:53

47:42

Suja získal puk pri pošmyknutí skúseného Petra Mikuša, košický útočník však Kristína nedokázal ohroziť.

47:12

Nové Zámky stále pokračujú v nápore.

46:30

Košice so štyrmi hráčmi.

46:25

Nové Zámky stále v útočnom pásme, strela Mikuša však bola zblokovaná.

46:15

Tvrdá strela domáceho kapitána Juraja Juríka si cestu do košickej siete nenašla.

46:01

Domáci okamžite usadení v útočnom pásme.

45:53

Nové Zámky budú hrať teda 37 sekúnd presilovú hru o dvoch hráčov.

45:53

Oddychový čas domácich.

45:53

Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., napadnutie).

45:33

Nové Zámky hrajú síce presilovú hru, ale vôbec sa im nedarí usadiť pred Andrejom Košarišťanom.

45:01

Máme za sebou úvodných päť minút tretej tretiny, Košice stále vedú v Nových Zámkoch 0:2.

44:40

44:30

Vylúčenie v tíme HC Košice (Skokan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

44:22

Krásna akcia domáceho tímu, Skokan však fauloval a domáce Nové Zámky budú hrať krátku presilovú hru o dvoch hráčov.

44:20

Tomáš Urban bol v postavení mimo hru, hra sa teda sťahuje do stredného pásma.

44:01

Domáci kopia v rozohrávke chybu na chybu, zatiaľ sa im v týchto momentoch vôbec nedarí.

43:40

Zámky sa síce usadili v útočnom pásme, košický obranca Repe ale vybojoval puk a okamžite ho poslal cez všetky čiary.

43:01

Domáci stiahli puk za vlastnú bránku, preskupili svoju formáciu na ľade a idú dopredu.

42:40

Vylúčenie v tíme HC Košice (Zeleňák – 2 min., nedovolené bránenie).

41:49

Juraj Jurík sa predieral do útočného pásma, znovu však narazil na Patrika Kocha.

41:13

V tretej tretine by sa mali domáci prebrať k lepšiemu výkonu, aspoň za predpokladu, že chcú dnes pomýšľať na zisk bodov.

40:41

Tesne pred koncom presilovej hry sa hostia dostali do šance, príliš to však prekombinovali.

40:40

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vedú Košice v Nových Zámkoch 0:2. Tretia časť zápasu sa začne približne o 17:40.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:44

Nahodený puk na Kristína, nešlo však o nič vážne.

39:15

Košice nasťahované v útočnom pásme, Kristín ale nemusel zasahovať.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:52

Vhadzovanie po ľavej ruke brankára domáceho tímu.

38:40

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bečka – 2 min., hákovanie).

38:01

Necelé dve minúty do konca druhej tretiny.

37:55

Dobrá akcia Košíc, Chovan však po prihrávke Majdana zoči voči Kristínovi znovu neuspel.

37:36

37:12

Skokan posiela puk cez všetky čiary.

36:59

Domáci sa usadili v útočnom pásme a kombinujú pred Košarišťanom.

36:32

Strela skúseného Petra Mikuša od modrej čiary, obranca Nových Zámkov ale nemieril presne.

35:59

Domáci sa v úvode presilovej hry nedokážu usadiť v útočnom pásme.

35:36

Vylúčenie v tíme HC Košice (Čížek – 2 min., hákovanie).

35:08

34:43

Košice znovu v útočnom pásme, Repe strieľal od modrej čiary a tečovaný puk končí v moci Mateja Kristína.

34:08

Ďalšia strela Kocha od modrej čiary, znovu však mieril košický obranca nepresne.

33:45

Strela Kocha od modrej čiary bola tečovaná vedľa domácej bránky.

33:30

Košice poslali na ľad kombinovanú presilovkovú formáciu a kombinujú v útočnom pásme.

33:08

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., sekanie).

30:29

30:27

Košice dali gól!
Michal Chovan vyhral buly v útočnom pásme, nabil ideálne do pozície MARCELOVI HAŠČÁKOVI, ktorý to trafil priam ideálne! Hostia tak dávajú gól v oslabení!

30:20

Samuel Hain dvomi strelami preveril pozornosť Andreja Košarišťana, gólman Košíc bol ale pozorný.

30:01

Polovica zápasu je za nami, Košice stále vedú 0:1

29:47

Juraj Jurík inkasoval tvrdý hit, bude však v poriadku a bude pokračovať v zápase.

29:02

Domáci kombinujú v útočnom pásme.

28:29

Vylúčenie v tíme HC Košice (Slovák – 2 min., podrazenie).

28:03

Obrovská šanca Nových Zámkov! ?Maxim Vešutkin sa dostal do ideálnej streleckej pozície, no Košarišťan výborným zákrokom podržal svoj tím!

27:34

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z brankárov ale nemusel vážnejšie zasahovať.

26:43

Defenzívy zatiaľ hrajú prím na oboch stranách, doposiaľ sme videli len máličko šancí na oboch stranách.

26:01

Na opačnej strane skúsil strelecké šťastie Košičan Bortňák, Matej Kristín bol pripravený.

25:50

Rýchla akcia domáceho tímu, Dalibor Mikula sa ale do zakončenia nestihol dostať.

25:36

Košice sú síce v útočnom pásme, ale bojujú o puk pri mantineli.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Košice stále vedú v Nových Zámkoch 0:1.

24:34

Hra je prerušená a oba tímy tak môžu prestriedať. Vhadzovať sa bude po ľavej ruke Mateja Kristína.

23:55

Pekná akcia na strane Košíc, pred Kristín však hostia neuspeli.

23:02

Košice musia začať ďalšiu akciu spoza vlastnej bránky, Koch ale chyboval v rozohrávke. K puku sa dostal Maxim Vešutkin, no jeho strela vrásky na tvári Košarišťana nespôsobila.

22:43

Akcia štvrtého domáceho útoku nebola úspešná, hoci mladíci v drese Zámkov získali útočné pásmo. Následne ale puk stratili a dopredu tak môžu ísť Košice.

22:01

Druhá strela hostí v druhej tretine, Kristínov betón však bol na mieste.

21:32

Viacero nepresností na oboch stranách, Belluš následne tvrdo narazil skúseného Petra Mikuša, vylučovať sa však nebude.

20:58

O puk sa bojuje v rohu klziska za bránkou Andreja Košarišťana, následne hostia poslali puk cez všetky čiary a je to zakázané uvoľnenie.

20:40

Košičania sa po chybe domácich dostali do prečíslenia 3 na 1, Chovan však dostal ťažký puk na pravú stranu a z veľkého uhla už Kristína nemal veľmi kadiaľ prekonať.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech domáceho centra Vešutkina.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Na ľad už nastupujú hráči oboch tímov, o malú chvíľu sa začne druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Nových Zámkoch stav 0:1. Jediný gól doterajšieho priebehu zaznamenal Juraj Majdan, ktorý využil vylúčenie domáceho Tomáša Urbana. Druhá tretina sa začne približne o 16:49.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:15

Strela Andreja Hatalu od modrej čiary bola zblokovaná.

19:05

Domáci kapitán Juraj Jurík potiahol puk do útočného pásma, k strele na Andreja Košarišťana sa však nedostal.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:33

Košičanom sa podarilo zachytiť rozohrávku súpera, nič z toho však nevyťažili a dopredu idú domáci.

18:01

Necelé dve minúty do konca prvej tretiny, Košice stále vedú v Nových Zámkoch 0:1.

17:44

Domáci nahodili puk do útočného pásma, o puk sa vedú ťažké boje v ľavom rohu klziska.

17:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, vážnejšie šanca však zatiaľ chýbajú na oboch stranách.

16:38

Nahodený puk domácich na bránku Košíc, pred Košarišťanom ešte puk skočil, ale skúsený brankár Oceliarov si dal pozor.

16:12

Hrá sa v rýchlom tempe, hokejovejší sú zatiaľ opticky hokejisti Košíc. Pre Nové Zámky je to predsa len prvý súťažný zápas v sezóne.

15:49

Tvrdá rana Vojtecha Zeleňáka od modrej čiary, Kristín však pohotovo zakročil! Vhadzovať sa bude po ľavej ruke domáceho brankára.

15:01

Máme pred sebou necelých 5 minút do konca prvej tretiny, Košice vedú v Nových Zámkoch zásluhou Juraja Majdana zatiaľ 0:1.

14:28

Domáci brankár Kristín skočil bez prilby, ktorá mu spadla na ľad, následne trošku vzplanuli emócie na oboch stranách.

14:07

Veľká šanca Košíc, Marcel Haščák ale v dobrej pozícii nenašiel recept na Mateja Kristína!

13:54

Košičania nahodili puk do útočného pásma, k zakončeniu sa však nedostali. Napriek tomu ale hostia ostávajú v útočnom pásme.

13:31

Maxim Vešutkin sa rútil do útoku, napokon sa však ocitol v postavení mimo hru.

12:45

12:34

Tak tentoraz už áno, k delovke napriahol Tomáš Urban a Košarišťan si pripisuje výborný zákrok na svoje konto!

12:07

Nové Zámky sú síce v útočnom pásme, Košarišťan ale do týchto momentov nemusel zasahovať.

11:32

Puk je znovu za bránkou domáceho tímu, Nové Zámky musia začať útočnú akciu z hĺbky vlastného pásma.

10:55

Košice vyhrali dôležité buly a okamžite posielajú puk až za bránku Mateja Kristína.

10:45

Vylúčenie v tíme HC Košice (Belluš – 2 min., sekanie).

10:37

Vhadzovanie po pravej ruke Andreja Košarišťana.

10:21

Máme tu reklamnú prestávku a to je priestor pre trénerov oboch tímov na taktické inštrukcie pre svojich zverencov.

10:21

Domáci nahodili puk na bránku súpera, Košarišťan ho radšej skryl vo svojej lapačke.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky na domácom ľade prehrávajú s Košicami 0:1.

07:39

Hosťujúci Andrej Košartišťan bol v týchto momentoch v permanencii, zatiaľ však nemusel vážnejšie zasahovať.

05:56

Hostia využívajú prvú presilovú hru v zápase, úspešným strelcom je JURAJ MAJDAN. Asistencie: Marcel Haščák, Michal Chovan.

05:10

Domáci hokejisti vypichli súperovi puk a pokúsili sa oslobodiť, ale Repe ho na modrej čiare zachytil. Novozámčania sa aj naďalej bránia.

04:45

Košičania sa okamžite usadili v útočnom pásme a rozbiehajú tam kolotoč. Belluš to skúšal prihrávkou medzi kruhy, kde bol pripravený Rapáč, ale bol dobre bránený a razantnejšie zakončenie z toho nebolo.

04:00

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Urban – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

00:30

Ospravedlňte prosím menšie technické problémy v úvode zápasu. Ďakujeme.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Všetko je pripravené na úvod dnešného zápasu.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Hain, Drtina, Mikuš, Dlugoš, Ordzovenský, Hatala, Šmach – Stupka, Vešutkin, Andrisík – Jurík (C), Urban, Bajtek – Mikula, Fábry, Rogoň – Števuliak, Bečka, Múčka

HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Koch, Slovák, Repe, Čížek, Zeleňák, Ružička, Bučko – Haščák, Chovan, Majdan – Bezúch, Skokan, Klhúfek – Belluš, Bortňák, Rapáč – Jokeľ, Suja, Milý

Rozhodca: Novák, Stano – Jedlička, Frimmel.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

1:2

Branky a nahrávky: 55. Stupka (Drtina) – 6. Majdan (Haščák, Chovan), 31. Haščák (Chovan)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Hain, Drtina, Mikuš, Dlugoš, Ordzovenský, Hatala, Šmach – Stupka, Vešutkin, Andrisík – Jurík (C), Urban, Bajtek – Mikula, Fábry, Rogoň – Števuliak, Bečka, Múčka

HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Koch, Slovák, Repe, Čížek, Zeleňák, Růžička, Bučko – Haščák, Chovan, Majdan – Bezúch, Skokan, Klhůfek – Belluš, Bortňák, Rapáč – Jokeľ, Suja, Milý

Rozhodčí: Novák, Stano – Jedlička, Frimmel

04:00 NZM 2 Urban, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
05:56 KOS 0:1 Majdan (Haščák, Chovan)
10:45 KOS 2 Belluš, sekání
28:29 KOS 2 Slovák, podrážení
30:27 KOS 0:2 Haščák (Chovan)
33:08 NZM 2 Bajtek, sekání