1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

15.09.2019, 17:00 • Titan aréna • 2. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 4.01 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia napokon v tretej tretine strhli vedenie na svoju stranu a víťazia výsledkom 1:3 po góloch Štajnocha, Bačíka a Vandasa. Za Liptovský Mikuláš sa presadil v druhej tretine Stehlík. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:29:06)

59:11

Slovan Bratislava dal gól!
Po strate puku sa do protiútoku dostala dvojica MICHAEL VANDAS a Radovan Bondra. Prvý menovaný napokon poslal puk do prázdnej brány a zvyšuje vedenie na 1:3. Asistencie: Radovan Bondra, Tomáš Zigo.

58:45

Kuraliho strelu Habal vyrazil a hostia puk vyhodili mimo obranné pásmo.

58:40

Domácim sa zatiaľ nedarí usadiť v útočnom pásme a po puk sa neustále vracajú do obranného pásma.

58:11

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme domácich. Liptáci odvolali Zalivina z brány a budu hrať v šestici.

58:11

Oddychový čas domácich.

57:45

Lištiakovu strelu zblokoval Puliš a puk vyviezol mimo obranné pásmo.

57:22

Domáci v plnom počte.

56:49

Hosťom sa to napokon podarilo. Následnú Pulišovu strelu Zalivin vyrazil na ochrannú sieť.

56:26

Slovan sa nevie usadiť v útočnom pásme. Liptáci sa veľmi dobre bránia.

55:42

Liptáci puk vyhadzujú a zbierajú cenné sekundy v útočnom pásme.

55:21

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., hákovanie).

55:20

Vandas sa s pukom dostal medzi kruhy, kde bol faulovaný a bude sa vylučovať na domácej strane.

54:00

Liptáci sa po inkasovanom góle snažia dostať do útočného pásma, ale zatiaľ neúspešne. Slovan veľmi dobre bráni modrú čiaru.

52:45

Hostia napokon sedem minút pred koncom stretnutia idú do vedenia. PATRIK BAČÍK dostal puk na modrú čiaru a strelou švihom prekonáva Zalivina. Stav zápasu je 1:2. Michael Vandas, Milan Kytnár.

51:52

Tesne po vhadzovaní sa k strele od modrej čiary dostal Bačík. Jeho delovka letela tesne ponad bránu Liptovského Mikuláša.

51:10

50:56

Liptáci opäť puk vyhadzujú a vyzerá, že sa ubránia aj v tejto hre v oslabení.

49:56

Lištia vyhral súboj pri mantinely a puk vyhodil cez všetky čiary. Liptáci sa na chvíľu oslobodzujú.

49:42

Hostia v plnom počte.

49:27

Liptáci majú puk na svojich hokejkách a nikam sa neponáhľajú.

49:10

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Ozolins – 2 min., sekanie).

48:34

Ozolinsova nebezpečná strela spoza obrancu skončila len na betónoch Habala.

48:09

Richard Huna krížnou prihrávkou našiel osamoteného Krišku. Ten vo výbornej šanci nechal vyniknúť Habalovu lapačku a hra sa prerušuje.

47:48

Slovan Bratislava vyhral buly a puk vyhodil do útočného pásma.

47:42

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Miklík – 2 min., sekanie).

46:21

Na druhej strane obrovská šanca domácich. Richard Huna vyrazil do protiútoku a prihral pred bránu osamotenému Róbertovi Hunovi. Ten pod tlakom nedokázal trafiť bránu hostí.

46:00

Obrovská šanca hostí. Pred Zalivinom nastala neprehľadná situácia, no po viacerých dorážkach domáci napokon vyhodili puk a stav zápasu tak zostáva nezmenený.

45:56

45:15

Slovanu sa nedarí usadiť v útočnom pásme a po puk sa neustále vracajú za svoju bránu.

44:35

DOmáci opäť puk vyhadzujú, zatiaľ sa v oslabení veľmi dobre bránia.

44:10

Liptáci vybojovali puk a vyhodili ho cez všetky čiary až za Habalovu bránu.

43:56

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Stehlík – 2 min., podrazenie).

42:32

Nahodený puk hostí chytá Zalivin do lapačky a hra sa prerušuje. Bude sa vhadzovať v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Hostia vyhrali buly a zostávajú v útočnom pásme. Sersenovu strelu Zalivin vyrazil a Liptáci sa môžu oslobodiť.

41:50

Jakub Sukeľ perfektne pred bránou našiel Uhríka. Ten vo veľkej šanci z prvej vystrelil, no puk letel iba ponad bránu Slovana Bratislava.

40:48

Vhadzovať sa bude po ľavici brankára Habala. Pri puku zostali hostia a na ľad sa už vracia aj piaty hráč Slovana Bratislava.

40:30

Hostia zachytili prihrávku Jakuba Sukeľa. Puk vyhodili a môžu ísť vystriedať.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Liptáci do druhej tretiny naskočii aktívne, čo im prinieslo aj zaslúžený vyrovnavajúci gól, o ktorý sa počas presilovej hry postaral Richard Stehlík. Aj napriek viacerým veľmi dobrým gólovým príležitostiam na oboch stranách diváci v druhej tretine ďaľší gól nevideli. O osude stretnutia sa tak rozhodne v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:43

Hostia sa dobre bránia a puk neustále vyhadzujú.

39:14

Liptáci v útočnom pásme puk stratili a hráči Slovana ho vyhodili cez všetky čiary.

38:50

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Zigo – 2 min., nedovolené bránenie).

38:20

Rihard Huna teraz prfektne krížnou prihrávkou našiel Petrana. Ten v obrovskej príležitosti netrafil puk ideálne a nevyužil šancu poslať svoj tím do vedenia.

37:47

Liptáci vyhrali buly a okamžite sa pokúsili nasťahovať do útočného pásma, no po nepresnej prihrávke sa po puk musia vrátiť až do obranného pásma.

37:20

Oba tímy teraz strácajú často puk a k ohrozeniu brány sa dostávajú sporadicky. Vhadzovať sa bude pred brankárom Zalivinom.

36:32

Pekná individuálna akcia Vandasa. Ten sa spoza brány natlačil až pred Zalivina a zakončil. Zalivin puk chytá a hra sa prerušuje.

35:43

Slovanu Bratislava sa napokon podarilo prerušiť hru a po hre v oslabení prestriedať.

35:27

Hostia už hrajú v plnom počte, no Liptáci pokračujú v útočnom tlaku.

34:42

Petran prihral na modrú čiaru Kriškovi. Jeho delovku Habal vyrazil a hostia puk môžu vyhodiť.

33:34

Liptáci po nepresnej prihrávke puk stratili a hostia ho vyhodili cez všetky čiary.

33:09

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Vandas – 2 min., nedovolené bránenie).

32:22

Liptáci vybojovali puk v útočnom pásme. Strela Jakuba Sukeľa skončila len na betónoch Habala a hostia puk vyhodili.

31:36

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať opäť pred Habalom. Smutného strelu od modrej čiary hostia zblokovali a dostávajú sa k puku.

30:45

Strelu Uhríka Habal vyrazil až na ochrannú sieť. Bude sa vhadzovať po jeho ľavici. Buly vyhrali hostia a puk vyviezli do stredného pásma.

30:09

Do útočného pásma sa tentokrát natlačil Sersen. Jeho delovka skončila len v náručí brankára Liptovského Mikuláša a hra sa prerušuje.

29:35

Po strate puku Macíka v strednom pásme sa do streleckej príležitosti dostal Abdul. Jeho strelu z ľavej strany Zalivin vyráža do rohu klziska.

28:43

Útočné snaženie hostí bolo zastavené. Štajnoch nedokázal zachytiť puk na modrej čiare a rozodca hru prerušil kvôli ofsajdu.

28:00

Obrovská šanca domácich. Strelu Droppu Habal vyrazil na hokejku Uhríka. Jeho strela preletela tesne okolo tyčky a v naprehľadnej situácii sa hráči Slovana dokázali ubrániť.

26:55

Macík sa natlačil do veľmi dobrej príležitosti až pred Habala, no brankár hostí aj túto situáciu parádne vychytal a puk skončil v rohu ľadovej plochy.

25:59

Rudolf Huna sa dostal s pukom až pred bránu hostí. No dlho váhal čo s pukom a namiesto strely o neho prišiel.

25:02

V gólovej príležitosti sa na druhej strane ocitol Petráš. Jeho zakončenie Zalivin chytá a hra sa prerušuje.

24:20

Matoušek hľadal pred bránou dobre postaveného Miklíka, ale ten puk bol nepresný a k puku sa dostávajú domáci.

23:51

Cebák nahodil puk do útočného pásma, ale tam nebol ani jeden z jeho spoluhráčov a k puku sa dostávajú hostia.

22:58

Domáci naskočili do druhej tretiny aktívne a hráčom Slovana robia problémy už pri rozohrávke.

22:03

Liptovský Mikuláš dal gól!
Tak ďalší gól napokon platí. Liptákom sa podarilo vyrovnať. Nahodený puk RICHRDA STEHLÍKA od modrej čiary sa odrazil a skončil v bráne Slovana Bratislava. Asistencia: Richard Huna.

21:32

Strela Jakuba Sukeľa skončila za chrbtom Habala, ale rozhodcovia napokon tento gól neuznali, pravdepodobne pre posunutú bránku.

21:06

Liptáci vyhrali buly a okupujú útočné pásmo.

20:56

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačík – 2 min., nedovolené bránenie).

20:33

Obrovská šanca bratov Hunovcov. No zakončenie bolo napokon nepresné a puk letela tesne vedľa brány.

20:11

Petranova strela od modrej čiary bola nepresná a puk skončil v rohu klziska.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine dnešného stretnuia je stav zápasu 0:1, keď sa v druhej minúte presadil Štajnoch strelou od modrej čiary. Liptáci potom zvýšili aktivitu a vytvorili si viacero veľmi dobrých príležitostí, no skórovať sa im nepodarilo.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:07

Liptáci už boli v plnom počte. Na útočný výlet sa vybral Uhrík, ale jeho strela z ľavej strany nerobila Habalovi žiadne problémy a ten hru prerušuje.

18:00

Slovan mal teraz obrovskú príležitosť v neprehľadnej situácii, no Liptákom sa napokon puk na poslednú chvíľu podarilo vyhodiť.

17:23

Hostia teraz zabrali svojho súpera v a Zalivina obstreľujú z každej strany.

16:51

Hostia vyhrali buly, ale Liptáci vybojovali puk a poslali ho na druhú stranu ľadovej plochy.

16:44

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., držanie).

15:30

V útočnom pásme sú teraz hostia. Prihrávajú si popri mantineloch a k ohrozeniu brány sa zatiaľ nedostali.

14:07

Nádherná akcia a príležitosť domácich. Ozolins sa krásne individuálne presadil cez obranu hostí a vystrelil. Vybíral pred bránou nedokázal pod tlakom puk poslať do odkrytej brány. Stav zápasu zostáva nezmenený.

13:29

Do výbornej streleckej príležitosti sa teraz dostal Zigo, ale jeho strela tesne minula bránu Liptovského Mikuláša.

12:56

Zakázané uvoľnenie Slovana Bratislava. Vhadzovať sa bude po Habalovej ľavici. Liptáci buly vyhrali ale nepresnou prihrávkou sa z útočného pásma vytlačili.

12:20

Na oboch stranách bolo teraz viacero nepresností a hralo sa najmä v rohoch ľadovej plochy.

11:21

Po ofsajde domácich sa vhadzuje v strednom pásme. Buly vyhrali hostia, no hra sa opätovne prerušuje po ďalšom ofsajde.

10:46

V šanci sa teraz ocitol Ozolins po obetavom výkone Macíka s Vybíralom. Jeho strela končí v náručí Habala a hra sa prerušuje.

09:47

V útočnom pásme boli teraz hráči Slovana Bratislava. Na modrej čiare sa ale zamotali a Liptáci ich vytlačili do stredného pásma.

08:54

Veľká šanca domácich. Lištiak vybojoval puk v útočnom pásme a poslal ho na Droppu. Po jeho strele sa domáci dostali k viacerým dorážkam ale napokon sa im nepodarilo puk pretlačiť za chrbát brankára Habala.

08:24

Ďalšia strela od Róberta Hunu. Habal puk vyrazil do rohu klziska. Liptáci sú teraz aktívni a Habala obstreľujú z každej strany.

07:35

06:40

Bondra puk domácim teraz vypichol a vyviezol ho až do útočného pásma, kde nazbieral sekundy oslabenia hostí.

06:04

Petran nabil na strelu Kriškovi. Jeho delovku Habal vyrazil a Slovan puk vyhadzuje cez všetky čiary.

05:35

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Šedivý – 2 min., sekanie).

05:15

Do útočného pásma sa predral Róber Huna, ktorý prihral Sukeľovi a ten následne poslal puk na Mezovského. Jeho nahodený puk na brankára Habal chytá a hra sa prerušuje.

04:41

04:10

Meszárošova strela od modrej čiary Zalivinovi vypadla, no po problémoch sa mu puk napokon podarilo skrotiť a hra sa prerušuje.

03:36

Liptáci sa zatiaľ úspešne bránia a puky vyhadzujú. Útočné snaženie Slovana teraz zastavil rozhodca pre hru vysokou hokejou.

03:02

Oško vybojoval puk a v útočnom pásme zbiera cenné sekundy oslabenia svojho tímu.

02:38

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., podrazenie).

02:25

Liptáci sa s pukom dostali do útočného pásma, ale v rohu klziska o neho okamžite prišli.

01:33

Vhadzovanie po Zalivinovej ľavici. Buly vyhrali hostia no ohroziť bránu sa im nepodarilo a Liptáci puk majú pod svojou kontrolou.

01:03

Na druhej strane strela MARTINA ŠTAJNOCHA od modrej čiary skončila v bráne Liptovského Mikuláša. Tesne po začiatku zápasu je tak stav 0:1. Asistencie: Marek Sloboda, Radovan Puliš.

00:18

Liptáci sa okamžite po začiatku stretnutia dostali do útočného pásma. Nemcovu strelu hostia zblokovali a puk vyviezli mimo obranné pásmo.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK 32 Liptovský Mikuláš: Zalivin – Nemec, Petran, Cebák, Smutný, Kurali, Stehlík, Droppa, Mezovský – Kriška, Ro. Huna, Ri. Huna – Ru. Huna, Oško, J. Sukeľ – Macík, Ozolins, Vybíral – Michalík, Uhrík, Lištiak

HC Slovan Bratislava: Habal – Bačík, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Šedivý, Podlipnik, Žitný, Hudec – Vandas, Zigo, Abdul – Puliš, Kytnár, Sloboda – Miklík, Kukumberg, Matoušek – Petráš, Urbánek, Bondra

Rozhodca: Štefik, Müllner – Ordzovenský, Smrek.
Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nedeľnajšieho hokejového zápasu 2. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne HC Slovan Bratislava. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Po letnej príprave v prvom kole nového ročníka Tipsport ligy narazil na Michalovce, z ktorými odohral zápas na štadióne hostí. V prvej tretine stretnutia diváci gól nevideli, no už v druhom dejstve sa tešili hneď z troch domácich gólov. Najprv sa v 25. minúte presadil Juusela, ktorého o minútu nasledoval Giľák a zvýšil tak vedenie domácich na 2:0. Štyri minúty pred koncom druhej tretine na 3:0 upravil Dalhuisen a o osude stretnutia bolo prakticky rozhodnuté. Tesne po začiatku záverečnej tretiny strelil gól na 4:0 Lalancette. Liptákom sa o šesť minút podarilo znížiť zásluhou Macíka, no bol to ich jediný presný zásah stretnutia. Na konečných 5:1 upravil v 55. minúte Chalupa a domáci si tak poľahky poradili so svojim súperom a pripísali si do tabuľky plný bodový zisk.

HC Slovan Bratislava
Po návrate do Tipsport ligy odohrali hráči Slovana svoj prvý duel proti Košiciam na súperovom ľade. Prvý gól stretnutia videli diváci v 11. minúte, keď sa v presilovej hre presadil Štajnoch a poslal tak hostí do vedenia. Slovanisti sa dostlai do dvojgólového vedenia v 30. minúte zásluhou Radovana Bondru a na rade boli domáci, ktorí sa v zápase trápili. Posledný gól stretnutia sa napokon podarilo streliť Košiciam, keď sa v 56. minúte strelecky presadil Michal Chovan. Navrátilec v Tisportlige, Slovan Bratislava, si tak do tabuľky pripísal prvé tri body po tesnom výsledku 1:2.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

1:3

Branky a nahrávky: 23. Stehlík (Ri. Huna) – 2. Štajnoch (Sloboda, Puliš), 53. Bačík (Vandas, Kytnár), 60. Vandas (Bondra, Zigo)

Rozhodčí: Štefik, Müllner – Ordzovenský, Smrek

01:03 SBA 0:1 Štajnoch (Sloboda, Puliš)
02:38 LMI 2 Nemec, podrážení
05:35 SBA 2 Šedivý, sekání
16:44 LMI 2 Nemec, držení
20:56 SBA 2 Bačík, nedovolené bránění